Λέβητας Pelletech 25 ή σόμπα - λέβητας Auriga 23kW;

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34068 από theoilia
καλά αυτό με τα τηλ είναι ένα θέμα για την συγκεκριμένη εταιρεία...Αλλά είναι και το άλλο.Εγώ που πήγα μέχρι εκεί την προηγούμενη βδομάδα για να παραλάβω την σόμπα μου είδα ότι έχει πάρει φωτιά ο κ...ς τους.Είμαστε βλέπεις και σε περίοδο αιχμής.Αλλά αυτό δεν τους δικαιολογεί στο ότι το μάρκετινγκ τους είναι τόσο πίσω.

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34099 από ALXIOA
ποσο κοστιζει βρε παιδια αυτος ο πολυαναμενομενος λεβητας??
εγω μενω βορειο Ελλαδα κοντα στην θεσαλονικη σε γωνιακο οροφοδιαμερισμα 110m απο πανω μου σκεπη με κεραμυδια ο απο κατω μου εφυγε..το σπιτι δεν κατοικειται εδω και 2 χρονια.!εχω και τζακι αλλα..
μονωση δεν θα το ελεγα οτι υπαρχει..γενικα με εχουν φαει η αεριδες 2 χειμωνες τωρα..δεν μπορουμε να ζεσταθουμε..!!

θα μου προτεινατε αυτον τον λεβητα η καποιον μεγαλυτερο? Η ακομα και αλλης εταιρειας??(ειμαι ψιλοασχετος με το θεμα)
Ειμαι στο ψαξιμο εδω και κατι βδομαδες και η αληθεια ειναι οσο πιο πολυ διβαζω τοσο πιο πολυ μπερδευομαι..!!
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by ALXIOA.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34105 από Diplomatis

ALXIOA έγραψε: ποσο κοστιζει βρε παιδια αυτος ο πολυαναμενομενος λεβητας??
εγω μενω βορειο Ελλαδα κοντα στην θεσαλονικη σε γωνιακο οροφοδιαμερισμα 110m απο πανω μου σκεπη με κεραμυδια ο απο κατω μου εφυγε..το σπιτι δεν κατοικειται εδω και 2 χρονια.!εχω και τζακι αλλα..
μονωση δεν θα το ελεγα οτι υπαρχει..γενικα με εχουν φαει η αεριδες 2 χειμωνες τωρα..δεν μπορουμε να ζεσταθουμε..!!

θα μου προτεινατε αυτον τον λεβητα η καποιον μεγαλυτερο? Ειμαι στο ψαξιμο εδω και κατι βδομαδες και η αληθεια ειναι οσο πιο πολυ διβαζω τοσο πιο πολυ μπερδευομαι..!!


Μη νομίζεις ότι και οι υπόλοιποι δε μπερδευόμαστε ... άλλωστε γι αυτό ψαχνόμαστε εδώ μέσα μήπως και ξεμπερδευτούμε. Σε γενικές γραμμές λοιπόν έχουμε ακούσει καλά λόγια για το συγκεκριμένο λέβητα από ανθρώπους που κυρίως τον είδαν. Τώρα περιμένουμε πως και πως εντυπώσεις και από κάποιους που θα τον λειτουργήσουν. Κάνε λοιπόν αν θέλεις κι εσύ λίγο υπομονή όσο ακόμα μπορείς να κάνεις δεδομένου ότι ο χειμώνας έρχεται και ίσως μάθουμε όλοι μας περισσότερα πράγματα για το συγκεκριμένο λέβητα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34106 από ALXIOA

Diplomatis έγραψε:

ALXIOA έγραψε: ποσο κοστιζει βρε παιδια αυτος ο πολυαναμενομενος λεβητας??
εγω μενω βορειο Ελλαδα κοντα στην θεσαλονικη σε γωνιακο οροφοδιαμερισμα 110m απο πανω μου σκεπη με κεραμυδια ο απο κατω μου εφυγε..το σπιτι δεν κατοικειται εδω και 2 χρονια.!εχω και τζακι αλλα..
μονωση δεν θα το ελεγα οτι υπαρχει..γενικα με εχουν φαει η αεριδες 2 χειμωνες τωρα..δεν μπορουμε να ζεσταθουμε..!!

θα μου προτεινατε αυτον τον λεβητα η καποιον μεγαλυτερο? Ειμαι στο ψαξιμο εδω και κατι βδομαδες και η αληθεια ειναι οσο πιο πολυ διβαζω τοσο πιο πολυ μπερδευομαι..!!


Μη νομίζεις ότι και οι υπόλοιποι δε μπερδευόμαστε ... άλλωστε γι αυτό ψαχνόμαστε εδώ μέσα μήπως και ξεμπερδευτούμε. Σε γενικές γραμμές λοιπόν έχουμε ακούσει καλά λόγια για το συγκεκριμένο λέβητα από ανθρώπους που κυρίως τον είδαν. Τώρα περιμένουμε πως και πως εντυπώσεις και από κάποιους που θα τον λειτουργήσουν. Κάνε λοιπόν αν θέλεις κι εσύ λίγο υπομονή όσο ακόμα μπορείς να κάνεις δεδομένου ότι ο χειμώνας έρχεται και ίσως μάθουμε όλοι μας περισσότερα πράγματα για το συγκεκριμένο λέβητα.


υπαρχει καποιος αλλος λεβητας δοκιμασμενος και σε καλη τιμη να μου προτεινετε?? να παω σιγα σιγα να τον δω και απο κοντα να παρω εικονες??
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by ALXIOA.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34111 από Diplomatis
υπαρχει καποιος αλλος λεβητας δοκιμασμενος και σε καλη τιμη να μου προτεινετε?? να παω σιγα σιγα να τον δω και απο κοντα να παρω εικονες??[/quote]

Σ' αυτό θα πρέπει να σου απαντήσουν οι ειδικοί και περισσότερο γνώστες του θέματος και η αλήθεια είναι ότι εδώ μέσα υπάρχουν αρκετοί. Εγώ σαν κι εσένα ένας άσχετος είμαι που ψάχνομαι και προσπαθώ να ενημερώνομαι. Φυσικά και υπάρχουν κι άλλοι αξιόλογοι λέβητες όμως όλα είναι θέμα του ποσού που θέλεις να διαθέσεις ... ελπίζω να βρεις απαντήσεις στην ερώτησή σου. Εγώ πάντως θα περιμένω τον Pelletech γιατί μάλλον πάω για αγορά την Άνοιξη. Ο Χειμώνας με τζάκι και κλιματιστικό θα περάσει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34115 από ALXIOA

Diplomatis έγραψε: υπαρχει καποιος αλλος λεβητας δοκιμασμενος και σε καλη τιμη να μου προτεινετε?? να παω σιγα σιγα να τον δω και απο κοντα να παρω εικονες??


Σ' αυτό θα πρέπει να σου απαντήσουν οι ειδικοί και περισσότερο γνώστες του θέματος και η αλήθεια είναι ότι εδώ μέσα υπάρχουν αρκετοί. Εγώ σαν κι εσένα ένας άσχετος είμαι που ψάχνομαι και προσπαθώ να ενημερώνομαι. Φυσικά και υπάρχουν κι άλλοι αξιόλογοι λέβητες όμως όλα είναι θέμα του ποσού που θέλεις να διαθέσεις ... ελπίζω να βρεις απαντήσεις στην ερώτησή σου. Εγώ πάντως θα περιμένω τον Pelletech γιατί μάλλον πάω για αγορά την Άνοιξη. Ο Χειμώνας με τζάκι και κλιματιστικό θα περάσει.[/quote]

τυχερος εισαι αν την βγαλεις ετσι..!! Εγω με 2 μωρα και την τιμη 1,40 πετρελαιου να δω τι θα κανω..!!δεν εχω πολλα να διαθεσω..περιπου 2-3000 χιλιαρικα...παραπανω με τπτ..!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 2.202 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ