Κοινωνία - Οικονομία (Η Εκκλησία του Δήμου)

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #6524 από Τάκης

XAALAARAA έγραψε:
ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕ ΑΝ ΜΟΥ ΕΚΛΕΒΑΝ 2 ΠΟΔΗΛΑΤΑ.


Η διαφωνία δεν ήταν γιατί στεναχωρήθηκε το θύμα τς κλοπής. Η διαφωνία ήταν ότι πήρε δεδομένο ότι ο κλέφτης ήταν αλλοδαπός, χωρίς νάχει κάποιο τέτοιο στοιχείο.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #6525 από KERBEROS
Ξεφεύγουμε ή μου φαίνεται;
Ύπάρχει το off topic...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #6527 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
Δε θέλω να εκφέρω γνώμη, αλλά νοιώθοντας μέλος της οικογένειας εδώ και θεωρώντας το και κάτι δικό μου, μήπως η συζήτηση δεν έχει σχέση σ αυτό που διαπραγματευόμαστε σ αυτό το άρθρο και να κάναμε κάποιο καινουργιο θέμα με τίτλο "συναισθήματα" ( ας πούμε ) κι ανθρώπινες αντιδράσεις???

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #6528 από KERBEROS
Sorry, δεν υπάρχει.
Ας το φτιάξουμε.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #6530 από KERBEROS
Η ζωή δεν είναι μόνο πέλλετ, ξύλο, ρεύμα ή ό,τι άλλο...

KERBEROS έγραψε:

jnet έγραψε:

KERBEROS έγραψε: Λοιπόν, Γιώργο, προτείνω το θέμα "Κοινωνία - Οικονομία" να μετονομαστεί σε 'Ηλεκτρονικό καφενείο'. Πιο αντιπροσωπευτικό μου φαίνεται κι ασφαλώς πιο πιασάρικο...


Πως σου φαίνεται το "Εκκλησία του Δήμου"


Έγραψες...
Καλό είναι να γνωρίζουμε ότι είναι ίδιο των Ελλήνων οι έντονες αντιπαραθέσεις από τότε. Πολλές πηγές αναφέρουν ότι στην Εκκλησία των Αθηνών γινόταν πολλές φορές χαλασμός κυρίου (βωμολοχίες, γιουχαϊσματα, ρίψη αντικειμένων, επεισόδια). Το έχουμε στο αίμα μας.
Εμείς εδώ ασφαλώς θα είμαστε όσο γίνεται ευπρεπείς.


Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 11 Χρόνια 10 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #6537 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
πολύ καλό... και τρομακτικό θέμα... καθώς δυστυχώς είναι πλέον η μεγάλη ΄και κύρια δύναμη που οδηγεί τη ζωή μας.... το χρήμα...
Θα πρεπε να μας υπηρετεί.. κι όμως το υπηρετούμε...
θα γράψω τις σκέψεις μου σε άρθρο γι αυτό.. μιάς που ευγενώς μου παραχωρήθηκε το δικαίωμα.
Θ αναφέρω προσωπικά μου βιώματα, δικά μου ή φίλων.. χωρίς να εκθέσω...παρα μόνον εμένα..
Δε φοβάμαι να εκθέσω τα λάθη μου, σωστός δεν είμαι, όχι όπως θα θελα τουλάχιστον και συχνά είμαι αντίθετο απ αυτό...
Φόβος??? συνήθεια??? παρόρμηση???
Θα δούμε..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.300 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ