Κοινωνία - Οικονομία (Η Εκκλησία του Δήμου)

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47610 από KERBEROS
Αν συνεχίσουμε έτσι, προφανώς το θέμα αυτό θα πάψει να υπάρχει. Σ' ένα φόρουμ θέρμανσης πίστεψα ότι θα μπορούσαμε να συζητήσουμε νηφάλια και με επιχειρήματα και για οικονομικοκοινωνικά ζητήματα. Δυστυχώς για άλλη μια φορά διαψεύστηκα.
Δε χρειάζεται άλλη μια πηγή προστριβών, ανακαλύπτουμε μόνοι μας αρκετές!!!

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47692 από stergiosbik

KERBEROS έγραψε: Αν συνεχίσουμε έτσι, προφανώς το θέμα αυτό θα πάψει να υπάρχει. Σ' ένα φόρουμ θέρμανσης πίστεψα ότι θα μπορούσαμε να συζητήσουμε νηφάλια και με επιχειρήματα και για οικονομικοκοινωνικά ζητήματα. Δυστυχώς για άλλη μια φορά διαψεύστηκα.
Δε χρειάζεται άλλη μια πηγή προστριβών, ανακαλύπτουμε μόνοι μας αρκετές!!!


Δεν καταλαβα καλα!!!
Ειδε κανεις καμμια απρεπη συμπεριφορα απο μερους μου η απο τον Nivosgr?
K στο κατω κατω παραπονεθηκε ο Nivosgr η εγω για να υπαρχει η απειλη περι κλειδωματος του νηματος?
Ειπαμε κατι που χαλασε την "αισθητικη" καποιων?
Κ απο ποτε το νηφαλια κ ωραια,απο την στιγμη που δεν υπαρχουν βρισιες κ προσβολες,πρεπει να καθοριζεται απο καποιους?
Ομορφα κ ωραια μεσα 3-4 μην. διευθετησαμε το "θεμα" μας κ καναμε κ χιουμορ.
Απο που κι ως που ξαναθετετε θεμα?
Μηπως σιγα σιγα αρχιζουμε να γινομαστε "βασιλικοτεροι του βασιλεως" καποιοι εδω μεσα?
Μπορει να ειμαι μεσα κι εγω βεβαια! ;)
Το θεμα του νηματος ειναι "Η εκκλησια του Δημου" κ εγω προσωπικα εχω σκοπο να λεω οτι θελω(χωρις να προσβαλλω κανεναν βεβαια) χωρις να δεχομαι Κ Α Ν Ε Ν Ο Σ Ε Ι Δ Ο Υ Σ παρεμβασεις κ υποδειξεις.
Ευχαριστω πολυ.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47707 από KERBEROS
Δεν είπα, ειδικά τώρα, για σένα Στέργιο.

Τώρα κατέληξε σε πλάκα, άλλη φορά όχι.

Χαρακτηρισμούς να μην έχουμε και καυγάδες.

Δε θέλω πάντα να μιλάω ονομαστικά, αλλά πλέον θα το κάνω, γιατί όντως μπορεί να παρεξηγηθούμε χωρίς λόγο, όπως τώρα.

Μακριά από μένα οι βασιληάδες. :unsure:

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stergiosbik

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47711 από Sp4wN


:whistle: :whistle: :whistle:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47727 από LEONAS
Κλειδωστετα ολα και πεταξτε τα κλειδια :whistle:

Το ζητας το τσιπας !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47841 από nivosgr
Κανένα τσακωμό δεν είχα με τον stergiosbik. Απλά πάντα μου άρεσε να πειράζω κόσμο και δέχομαι με τον ίδιο τρόπο φυσικά το πείραγμα. Έχω και μια λόξα με την ΙΣΤΟΡΙΑ αλλά αυτό είναι δικό μου θέμα.

Αν δεν θέλετε γενικές συζητήσεις, κάντε έναν " κόφτη" να δέχεται μόνο τις λέξεις : καυσόξυλα, πέλλετ, τζάκι, σόμπα, κρασί, Θάλασσα και το αγόρι μου :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Stergio Ελληνάρα θα στείλω καταγγελία στο Ριζοσπάστη :P

Μας φιμώνουν βρε!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by nivosgr.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.284 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ