Κοινωνία - Οικονομία (Η Εκκλησία του Δήμου)

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #6504 από spyroskosmas
Νομίζω δε θα εκπλαγούμε Κε Νασίκα. Τα ξέρουμε. Κι αν δεν τα ξέρουμε, τα υποψιαζόμαστε. Τι να κάνουμε όμως; Σ' αυτό πρέπει να μας βοηθήσεις.

Η απογοήτευση λόγω κακής ποιότητας διαρκεί περισσότερο από την ικανοποίηση λόγω χαμηλής τιμής

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #6505 από KERBEROS
Χολή;
Δεν το συνηθίζω.
Το 'ευχαριστώ' θα πήγαινε σε οποιοδήποτε αντιρατσιστικό σχόλιο, κι αν υπήρχε 'λυπάμαι' θα το έβαζα σε οποιοδήποτε ρατσιστικό σχόλιο ΟΠΟΙΟΥΔΗΠΟΤΕ.
Μάλλον μ' έχετε παρεξηγήσει για άλλη μια φορά.
Εγώ πάντως εξακολουθώ να σας σέβομαι για ό,τι αντιπροσωπεύετε στον χώρο της βιομάζας.
Χολή;;;
Δεν το πιστεύω...

Έχω διαφωνήσει σε κάποια πράγματα μαζί σας, αλλά μικρόψυχος δεν είμαι. Έτσι πιστεύω τουλάχιστον.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #6513 από Τάκης

Nasikas έγραψε: ,,,, αν παρατηρείς στον δρόμο της Λαρισας όλους τους Πακιστανούς να κυκλοφορουν με ποδήλατα αξιας 300-700 ευρώ.


Αν σου έκλεψαν ποδήλατο 300-700 €, τσάμπα το κλαις, θα πάρεις άλλο. Πες ότι τους τόκανες δώρο. Κατά τα λοιπά, ποδήλατα (και μηχανάκια) κλεβόντουσαν και πολύ πριν έρθουν οι αλλοδαποί, από εγχώριους. όσο για το αν με έχουν κλέψει, με κλέβουν καθημερινά, ποικιλλοτρόπως και χοντρά τα ντόπια λαμόγια είτε λέγονται υπουργοί είτε επιχειρηματίες διαπλεκόμενοι και αισχροκερδούντες.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by Τάκης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #6517 από stergiosbik
Προς οσους σας πειραξε η λεξη "αλλοδαπος".
Αν στη θεση της βαζαμε το "λαθρομεταναστης" θα ηταν ενταξει?

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιαννης-δραμα, papg

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #6521 από XAALAARAA

Nasikas έγραψε:

Τάκης έγραψε:

Nasikas έγραψε:
...(ποτε μα ποτε η Αστυνομία δεν έχει σταματησει αλλοδαπό???? να τον ρωτησει απο που αγόρασε το ακριβο ποδήλατο που οδηγεί)
....


Απαράδεκτο και ρατσιστικό το σχόλιο, και λυπηρό να προέρχεται από κάποιον με σημαντική παρουσία στη κοινωνία.

Έχουμε ξαναπεί: Ο καθένας με τα βιώματά του. Και το συγκεκριμένο ήταν πρόσφατο(πριν 3 ωρες εκλαπη) με όλο τον φόρτο της πράξης. Και γραμενο με μικρά γραμματα.

Να χάσεις και εσυ 2 ποδήλατα σε 6 μηνες (κομενη αλυσιδα)και θα σου πω αν παρατηρείς στον δρόμο της Λαρισας όλους τους Πακιστανούς να κυκλοφορουν με ποδήλατα αξιας 300-700 ευρώ.
Νομίζεις ότι τα έχουν αγοράσει; Αν ναι, ζητω συγνωμη.

Και φυσικά ο Κερβερος δεν έχασε ευκαιρία να μην βγάλει την χολή του και να βάλει "ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ".
Όταν σε μερικούς μηνες αποσυρθώ απο την επαγγελματική ενασχόληση με τα πελλετς, θα εκπλαγείτε φίλοι μου με κάποια πράγματα που θα γραψω.



ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕ ΑΝ ΜΟΥ ΕΚΛΕΒΑΝ 2 ΠΟΔΗΛΑΤΑ.
ΕΑΝ ΕΣΠΑΓΕ Ο ΔΙΑΛΟΣ ΤΟ ΠΟΔΑΡΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΕΤΥΧΑΙΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΓΛΙΤΩΝΕ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΗΤΑΝ ΕΛΛΗΝΑΣ ΕΙΤΕ ΑΛΛΟΔΑΠΟΣ ΕΙΤΕ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΗΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟΣ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΧΩΡΑΝΕ ΠΛΕΟΝ ΣΤΙΣ ΦΥΛΑΚΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΡΑΤΣΙΣΤΙΚΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΛΑ ΘΟΛΩΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟΣΟ ΚΟΠΟ ΑΠΕΚΤΗΣΕΣ

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by XAALAARAA.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #6523 από Τάκης

stergiosbik έγραψε: Προς οσους σας πειραξε η λεξη "αλλοδαπος".
Αν στη θεση της βαζαμε το "λαθρομεταναστης" θα ηταν ενταξει?

Όχι, μπορεί ο κλέφτης νάναι Έλληνας. Έχει συμβεί πολλάκις.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.294 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ