Το επόμενο βήμα για τα μέλη του energ.gr

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #106692 από KERBEROS

tas έγραψε: Γιώργο, το "δεν μπορώ" του ΚΕΡΒΕΡΟΥ μάλλον "δε θέλω" σημαίνει. Αν μεταφερθεί πάλι, πάρε και το δικό μου...


Όχι, και τα δύο μου ποστ για την 'αρένα' ήτανε, αλλά εκεί δεν ανέβαιναν.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": tas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #106697 από jnet

KERBEROS έγραψε: Προσπαθώ να καταλάβω ειλικρινά με πολύ προσπάθεια για ποιο λόγο έχει ξεσηκώσει ο Παναγιώτης τέτοιο μένος εναντίον του. Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω. Έχω μια υποψία, αλλά, έχω κάνει το 'λάθος' να μιλάω πλέον επώνυμα.
Παναγιώτη, έχεις κάνει πολλά λάθη στο φόρουμ μέχρι τώρα (όπως η βρισιά σου ως συντονιστής). Ξεκόλλα από τη λογική της αντιπαράθεσης. Μην κάνεις όμως το λάθος και μιλήσεις επωνύμως (αυτό ισχύει και για όσους θέλουν να εκφέρουν γνώμη για προϊόντα). Τελικά, δεν αξίζει τον κόπο.
Υπάρχουν έμποροι που δεν επιθυμούν κακές κριτικές. Αυτοί μπορούν να γίνουν επικίνδυνοι, αφού μπορεί να χάσουν λεφτά.
Υπάρχουν από την άλλη πλευρά επαγγελματίες που μας θεωρούν ξερόλες -σε μεγάλο βαθμό έχουν δίκιο- και τους εκνευρίζουμε. Αυτοί δεν έχουν κακό σκοπό, στο έχω ξαναπεί. Ούτε εκπροσωπούν συμφέροντα (αυτό με τον Χρήστο, είναι ένα ακόμα λάθος σου - το ίδιο ισχύει και για τους άλλους). Το ότι στα λένε όλα στα ίσα λέει πολλά.
ΥΓ: Η λογική των δύο στρατοπέδων είναι γελοία. Αν κάποιοι εκτός φόρουμ προσπαθούν να την προπαγανδίσουν, επηρεάζοντας τα μέλη του φόρουμ, θα αποτύχουν στην προσπάθειά τους.
ΥΓ2: Ξέρω ότι θα ακούσω πολλά για όσα είπα, αλλά δεν πειράζει. Ξέρω ότι όλοι όσοι συμμετέχουν στην αντιπαράθεση έχουν καλές προθέσεις.


Συγνώμη δεν κατάλαβα οτι ηταν και για αυτό. Παω και αυτό εκεί.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #106759 από jnet

KERBEROS έγραψε: Για ανθρώπους μιλάω και για τις απόψεις τους. Εδώ γίνονται κουβέντες για συμφέροντα.


Δεν υπάρχουν συμφεροντα μόνο εγωισμοί
Συζητάμε για την ΜΚΟ από κοντά οσοι μπορούνε
www.energ.gr/index.php?option=com_commun...eventid=3&Itemid=155

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #106828 από KERBEROS
Όποιος θα μου έλεγε ότι 8 Αυγούστου θα είμαστε εδώ μέσα και θα ξεκατινιαζόμαστε ολημερίς και οληνυχτίς δε θα το πίστευα. Τελικά η κρίση μας έχει βαρέσει στο κεφάλι με πολλούς τρόπους!

ΥΓ: Για κάποιον παράξενο λόγο, Γιώργο, δεν μπορώ να ποστάρω στο θέμα της 'αρένας'. Μάλλον το σύστημα έχει αντιληφθεί τι άνθρωπος είμαι. :)

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #106838 από jnet

KERBEROS έγραψε: ΥΓ: Για κάποιον παράξενο λόγο, Γιώργο, δεν μπορώ να ποστάρω στο θέμα της 'αρένας'. Μάλλον το σύστημα έχει αντιληφθεί τι άνθρωπος είμαι. :)


Προσπαθησε τώρα. Αλλαξα τον τιτλο μήπως υπάρχει εκεί καποιο θέμα.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #106873 από stratis 1

KERBEROS έγραψε: Όποιος θα μου έλεγε ότι 8 Αυγούστου θα είμαστε εδώ μέσα και θα ξεκατινιαζόμαστε ολημερίς και οληνυχτίς δε θα το πίστευα. Τελικά η κρίση μας έχει βαρέσει στο κεφάλι με πολλούς τρόπους! :)



Πόλεμος πάντων πατήρ εστί,
πάντων δε βασιλεύς, και τους μεν θεούς έδειξε τους δε ανθρώπους,
τους μεν δούλους εποίησε τους δε ελευθέρους.
Ηράκλειτος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": KERBEROS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.321 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ