Το επόμενο βήμα για τα μέλη του energ.gr

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #106553 από dimlyk
και οι απειλες και συμπεριφορες τυπου νονου της νυχτας πως αντιμετωπιζονται αγαπητε μαστορα?
δυστυχως συμπεριφορες πλειστων οσων εμπλεκονται στο κυκλωμα της θερμανσης .
κι ευτυχως οχι ολων ... οχι οσων δεν εχουν να φοβηθουν απο αυτα που εμπορευονται η κατασκευαζουν.
γι οσους ομως συμπεριφερονται ετσι σημαινει οτι εχουν λερωμενη την φωλια τους και φοβουνται την γνωση και τις αποκαλυψεις .
το να παραφερθει καποιος ειναι (οχι σωστο) αλλα κατανοητο
το να παραφερεται μονιμα ....σημαινει κατι αλλο !!!!
αντιπαρερχομαι τα σχολια του φιλου μου mr giogud και τον προτρεπω να αγορασει ατμοκινητα φορτηγακια για να μειωσει και το κοστος μεταφορικων. :)
ιδου η ροδος λεει ο λαος
ο δρομος της φυγης και της υπακφυγης ειναι ο ευκολος για οποιον δεν μπορει να πεισει με στοιχεια πραγματικα και καταφευγει μονο σε αερολογιες και το αλαθητο του παπα .


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Last edit: 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν by dimlyk.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #106568 από mastoras

dimlyk έγραψε: και οι απειλες και συμπεριφορες τυπου νονου της νυχτας πως αντιμετωπιζονται αγαπητε μαστορα?
δυστυχως συμπεριφορες πλειστων οσων εμπλεκονται στο κυκλωμα της θερμανσης .


Οταν μαλώσουν τα παιδιά σου, με τα παιδιά του καλεσμένου στο σπίτι σου, τα δικά σου παιδιά θα μαλώσεις.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #106572 από dimlyk
ομολογω οτι με μπερδεψες ...αν και διαφωνω....
ο καλεσμενος ποιος ειναι ? ...ο νονος ? :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #106579 από mastoras
Βασικά κανένας "νονός" δεν απειλεί, αλλά χτυπάει απροειδοποίητα. Οπότε κανείς δεν μπορεί να τον αντιμετωπίσει. :lol:

Στο θέμα μας τώρα.
Η δουλειά και η ενεργή συμμετοχή ενός mod σε ένα φόρουμ, κυρίως σε περιόδους κρίσεων πρέπει να επιδρά ως καταλύτης, ασχέτως προσωπικών, απόψεων και ιδεών.

Οταν εισέρχεται στο φόρουμ, ένας νέος [ιδιώτης,επαγγελματίας,νέος,γέρος,γυναίκα,η ακόμα και φάντασμα] δεν είμαστε σε θέση να γνωρίζουμε εάν και κατά πόσο έχει την εμπειρία των δημοσίων συζητήσεων σε ένα φόρουμ, όπως την έχουν τα υπόλοιπα μέλη με την μικρή η μεγάλη τους "ιστορία στον πάγκο"
Χρειάζεται να του δώσουμε αρκετό χρόνο, αρκετές συμβουλές, να τον μάθουμε τον τρόπο εάν δεν γνωρίζει, και κάποια στιγμή θα βρει "τον δρόμο του"

Και για να γίνω πιο σαφής, στην περίπτωση που αναφερόμαστε καλεσμένος, μουσαφίρης, πελάτης, νέο μέλος κτλ είναι ο creta, ενώ τα δικά μας καλά, η κακά παιδιά είναι ο doom, giogurt, jon88 ktl που την έπεσαν ο καθένας για τον δικό του λόγο.

Η καλή, η, κακή συμμετοχή [σε ακόμα ένα φαγοπότι] του kosmidis, mastoraς, vag κτλ που θεωρώντας άδικη την επίθεση, είναι το αποτέλεσμα της σωστής η λάθος θέσης που έλαβαν οι mod στην παρούσα φάση.

Δυστυχώς για εμένα αλλά και για όσους μας παρακολουθούν......έτσι έχουν τα πράγματα.
Last edit: 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν by mastoras.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kosmidis80

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #106593 από dimlyk
Μη μπερδεύεις το νονό με το κομάντο και πολύ περισσότερο με το σκύλο που γαβγίζει :)
Όσο για τους μοντ ιδού η Ρόδος αλλά θέλει και λιγα κοτσιά τελικα
Αναφορικά με τους επισκέπτες μάλλον προσπαθεια να γίνουν πελάτες έχω προσέξει αρα τσ δικά σου δικά μου και τα δικά μου δικά μου .
Όσο αφορα έναν έμπορα το πιο απλό είναι να δώσει στοιχεια κι όχι αερολογιες .
Κι όπως βλέπεις συμπεριφορές δεν έχω θίξει ακόμα. Όπως δεν έχω θίξει για τους οπαδούς που κινουνται στον χώρο της θέρμανσης.
Ο καταναλωτής πάντως είναι λογικό να αντιδρά όταν υφίσταται τέτοια προσπαθεια χειραγώγησης .

στάλθηκε απο το πατατακ


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #106595 από kosmidis80
Αν τα παραπανω αφορουν εμενα να βοηθησω λεγοντας οτι νονος δεν εχω γινει ακομα, αλλα απο τις Ειδικες Δυναμεις εχω περασει και εκπαιδευτει αρκετο καιρο, οπως και απο την ΣΕΑΠ! Επισης απολυθηκα ως Εφεδρος Ανθυπολοχαγος - προτρεχω μηπως μπειτε σε λεπτομερειες για τον στρατο. :lol:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.091 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ