Συνάντηση μελών Θεσσαλίας στη Λάρισα!

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78924 από Sp4wN
Φοβάμαι πως θέλουμε φωτογραφίες και ψυχαγωγικές συζητήσεις που έλαβαν μέρος :P

Παρεπιπτόντως ζητώ συγνώμη που δεν ήρθα (παρόλο που θεωρώ πως εγώ έχασα ) είχα όμως ανειλημμένες - μπλά ,μπλά - υποχρεώσεις :(

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78945 από chris lam
Και εγώ έσκασα που δεν μπορούσα να έρθω αλλά είχα άρρωστο τέκνο....
Στην επόμενη συνάντηση δεσμεύομαι να είμαι παρών.....

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Και αν κάποιοι φύγαν από τη ζωή σου, σε βλέπουν απ’ το club του παραδείσου, ΑΕΛ θυμήσου, πάντα μαζί σου, βασίλισσα σε θέλουν κι οι νεκροί σου…

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78949 από stoikon

Sp4wN έγραψε: Φοβάμαι πως θέλουμε φωτογραφίες και ψυχαγωγικές συζητήσεις που έλαβαν μέρος :P

Παρεπιπτόντως ζητώ συγνώμη που δεν ήρθα (παρόλο που θεωρώ πως εγώ έχασα ) είχα όμως ανειλημμένες - μπλά ,μπλά - υποχρεώσεις :(


Νικολάκη έχασες που δεν ήρθες. Σας είχα από τους σίγουρος εσένα και τον Παναγιώτη που είχε παραπονεθεί ότι δεν τον κάνουμε πρόσκληση. Περάσαμε ωραία, κουβεντούλα και χαβαλές. :)
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": lefteris, Sp4wN

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #79219 από Sp4wN
Συγχώρεσέ με Σταύρο ,πραγματικά και γώ το ήθελα να είμαι εκεί .Επιφυλάσσομαι για την επόμενη φορά όμως .Φωτογραφίες και κουτσομπολιά πότε να τα περιμένουμε ? Δέ βλέπω κινητοποίηση :lol: :lol:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #79231 από stergiosbik
Επεσε θαψιμο παντως!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #79232 από stoikon

Sp4wN έγραψε: Συγχώρεσέ με Σταύρο ,πραγματικά και γώ το ήθελα να είμαι εκεί .Επιφυλάσσομαι για την επόμενη φορά όμως .Φωτογραφίες και κουτσομπολιά πότε να τα περιμένουμε ? Δέ βλέπω κινητοποίηση :lol: :lol:


Φωτογραφίες, δεν είδα κανένα παιδί να έχει μηχανή. Κουτσομπολιά κ.λ.π τα αφήνω στον για τον stergiosbik σαν αρχαιότερο. :)
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by stoikon.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.142 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ