Εκδρομή Ν.Δράμας Καραντερέ, Φρακτό: 26-28 Οκτωβρίου

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34759 από jnet

γιαννης-δραμα έγραψε:

jnet έγραψε: Τελικά εμείς θα μείνουμε και Κυριακή Βράδυ μια και Δευτέρα κανόνισα επαγγελματικό ραντεβού στην Δράμα. Οπότε Γιάννης-Δράμα να τα πούμε Δευτέρα αν γίνεται.

Οκ Γιωργο τα λεμε Δευτερα μετα τις 3.30 που σχολαω απ τη δουλεια, αλλιως θα ρθω να σας βρω επανω Κυριακη απογευμα.


Ok να τα πουμε αμέσως μετα την δουλειά σου γιατί δεν θέλουμε να αργήσουμε πολύ.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34761 από jnet

Τάκης έγραψε: Αφού θα είστε Δευτέρα Δράμα αν πάτε και μια βόλτα στην Αλιστράτη, αν δεν τόχετε κάνει, θα δείτε και άλλο θαύμα της φύσης, το σπήλαιο.


Ναι εχουμε πάει πολύ καλό οπως καιτο σπήλαιο του Αγγίτη

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34776 από DIMITRIS38
θα ήθελα να έρθω έστω και αυθημερόν αλλά λόγο δουλειάς δεν γίνεται ελπίζω σε κάποια άλλη να τα καταφέρω

fuzzy logic 2 p15kw

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34781 από kakos

jnet έγραψε: Τελικά εμείς θα μείνουμε και Κυριακή Βράδυ μια και Δευτέρα κανόνισα επαγγελματικό ραντεβού στην Δράμα. Οπότε Γιάννης-Δράμα να τα πούμε Δευτέρα αν γίνεται.


Τι ώρα θα είμαι και εγώ εκεί να πιούμε καφεδάκι;

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34801 από γιαννης-δραμα

kakos έγραψε:

jnet έγραψε: Τελικά εμείς θα μείνουμε και Κυριακή Βράδυ μια και Δευτέρα κανόνισα επαγγελματικό ραντεβού στην Δράμα. Οπότε Γιάννης-Δράμα να τα πούμε Δευτέρα αν γίνεται.


Τι ώρα θα είμαι και εγώ εκεί να πιούμε καφεδάκι;

Εγω 3.30 και μετα ειμαι οκ ας μας πει ο Γιωργος τι ωρα θελει και το κανονιζουμε.Α! Γιωργο γραψε και εκεινο το περιεργο τηλεφωνο για να επικοινωνησουμε την δευτερα ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34807 από jnet

Γιάννης-δράμα έγραψε:

kakos έγραψε:

jnet έγραψε: Τελικά εμείς θα μείνουμε και Κυριακή Βράδυ μια και Δευτέρα κανόνισα επαγγελματικό ραντεβού στην Δράμα. Οπότε Γιάννης-Δράμα να τα πούμε Δευτέρα αν γίνεται.


Τι ώρα θα είμαι και εγώ εκεί να πιούμε καφεδάκι;

Εγω 3.30 και μετά είμαι οκ ας μας πει ο Γιώργος τι ώρα θέλει και το κανονίζουμε. Α! Γιώργο γράψε και εκείνο το περίεργο τηλέφωνο για να επικοινωνήσουμε την Δευτέρα ;)


Βλέπουμε γιατί αν βολεύει θα μπορούσα να κατέβω και την Κυριακή στην Δράμα και να κοιμηθώ εκεί το βράδυ. τηλ 700 700 7727. Στείλτε μου και εσείς τα δικά σας στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.176 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ