Εκδρομή Ν.Δράμας Καραντερέ, Φρακτό: 26-28 Οκτωβρίου

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28095 από dmtr
Λοιπόν, ακόμα ένα δίκλινο για το φιλικό ζευγάρι. Η παρέα θα διαθέτει και ορθοπεδικό πλέον :)

Κάνε μου μια διευκρίνηση η τιμή είναι το δίκλινο το 2ήμερο ή ανά διανυκτέρευση;
Επίσης τι θα στοιχίζει αν ανεβούμε από Πέμπτη;

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28096 από jnet

dmtr έγραψε: Λοιπόν, ακόμα ένα δίκλινο για το φιλικό ζευγάρι. Η παρέα θα διαθέτει και ορθοπεδικό πλέον :)

Κάνε μου μια διευκρίνηση η τιμή είναι το δίκλινο το 2ήμερο ή ανά διανυκτέρευση;
Επίσης τι θα στοιχίζει αν ανεβούμε από Πέμπτη;


Ανα διανυκτερευση 45€
Απο Πεμπτη 3 ημέρες 135€

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28101 από jnet
Τα τελευταια που γραψαμε χαθηκαν λογω της αναβάθμισης

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28222 από dmtr
Λοιπόν βρέθηκε και τζιπ hundai 2000. Πάντως μη βάλεις δυσκολες διαδρομές λόγω απειρίας μου σε off-road οδήγημα.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28224 από jnet
ΣΟΥΠΕΡΡΡΡ μην ανησυχείς όλες είναι πολύ καλές...
Στείλε μου ένα τηλέφωνο στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. να μιλήσουμε Δευτέρα για να του στείλουμε προκαταβολές

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #31416 από jnet

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ