Εκδρομή Ν.Δράμας Καραντερέ, Φρακτό: 26-28 Οκτωβρίου

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #27923 από dmtr
Ναι 2 άτομα χωρίς παιδιά.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28012 από jnet

dmtr έγραψε: 1 δίκλινο σίγουρα.

Πιθανόν θα χρειαστώ άλλο ένα για φιλικό ζευγάρι. Θα σου πω γι' αυτό αύριο.


Αν γίνεται μέχρι δευτέρα ο φίλος σου να μας απαντήσει...

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28073 από jnet

γιαννης-δραμα έγραψε:

Nasikas έγραψε: Μου έρχονται στο νου οι περυσινές περιπετειες του Βασίλη απο την Καβαλα και του Γιαννη-Δράμα και άλλων που αγόρασαν Ιταλικές σόμπες και to manual ήταν μόνον στα Ιταλικά (ουτε καν Αγγλικά)...

Και βλέπουμε Μοσχάλη- Θεοχαρίδη- Μαστορα κλπ με τα ....κατηγορούμενα απο ολους κινέζικα να κανουν σωστες μεταφρασεις......

Ας ελπίσουμε ότι οι ακριβοι Ιταλοι θα παψουν να μας θεωρουν μπανανια.

(πάντως, πολύ καλή δουλειά Σταυρο. Σημερα την είδα. Μπραβο)

Ακομα περιμενω το μεταφρασμενο μανουαλ που μου υποσχεθηκες Κωστα :lol: δεν πειραζει γιατι απο τοσο διαβασμα που εριξα σε ιταλικα φορουμ περσι εμαθα κατι λιγα :blink: τωρα βλεπω μανουαλ και το καταλαβαινω με κλειστα ματια :P
Ασχετο αλλα πριν κανα δυο ωρες γυρνωντας απο το χωριο προσπερασα μια νταλικα γεματη πελλετ και ειπα να μην εχω φωτογραφικη μαζι μου να βγαλω και να την ανεβασω στο φορουμ!Και φυσικα το πελλετ ηταν alphawood :lol:

Off-Topic
Μηπως θα μπορέσουμε να σε γνωρίσουμε στην Δράμα την 28η
Off-Topic
ΥΓ. Γιάννη μην απαντάς εδω αλλά εκεί

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28075 από γιαννης-δραμα

jnet έγραψε:

γιαννης-δραμα έγραψε:

Nasikas έγραψε: Μου έρχονται στο νου οι περυσινές περιπετειες του Βασίλη απο την Καβαλα και του Γιαννη-Δράμα και άλλων που αγόρασαν Ιταλικές σόμπες και to manual ήταν μόνον στα Ιταλικά (ουτε καν Αγγλικά)...

Και βλέπουμε Μοσχάλη- Θεοχαρίδη- Μαστορα κλπ με τα ....κατηγορούμενα απο ολους κινέζικα να κανουν σωστες μεταφρασεις......

Ας ελπίσουμε ότι οι ακριβοι Ιταλοι θα παψουν να μας θεωρουν μπανανια.

(πάντως, πολύ καλή δουλειά Σταυρο. Σημερα την είδα. Μπραβο)

Ακομα περιμενω το μεταφρασμενο μανουαλ που μου υποσχεθηκες Κωστα :lol: δεν πειραζει γιατι απο τοσο διαβασμα που εριξα σε ιταλικα φορουμ περσι εμαθα κατι λιγα :blink: τωρα βλεπω μανουαλ και το καταλαβαινω με κλειστα ματια :P
Ασχετο αλλα πριν κανα δυο ωρες γυρνωντας απο το χωριο προσπερασα μια νταλικα γεματη πελλετ και ειπα να μην εχω φωτογραφικη μαζι μου να βγαλω και να την ανεβασω στο φορουμ!Και φυσικα το πελλετ ηταν alphawood :lol:

Off-Topic
Μηπως θα μπορέσουμε να σε γνωρίσουμε στην Δράμα την 28η
Off-Topic

Πιθανοτατα ναι αλλα δεν ειμαι για τριημερο!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28084 από γιαννης-δραμα
Πριν κανα εικοσαημερο ανεβηκαμε για πικ νικ στους καταραχτες της αγιας βαρβαρας!
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28086 από γιαννης-δραμα
Παιδια επανω ειναι εκπληκτικο το μερος οποιος μπορει να παει δεν θα το μετανιωσει!Εγω την κυριακη 28 κατα 90% θα ειμαι εκει ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.082 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ