Συνάντηση μελών του energ.gr στην Αττική

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #30094 από stergiosbik
Bαλτε αν γινεται πανω απο το κεφαλι του καθενος τα ονοματα για να ξερουμε κ ποιος ειναι ποιος!

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #30098 από dmtr
Mε τα ονόματα


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #30113 από Nasikas
Χαρηκα που γνωρισα απο κοντα τους συμφορουμίτες μου.

Στην επόμενη συγκεντρωση περισσότεροι ευχομαι.

Και χωρίς εμπορους, αν αυτό αποτελεί πρόβλημα για μερικους.


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #30150 από egglezos
καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους.

Και εγώ με την σειρά μου να σας ευχαριστήσω όλους για την πολύ καλή παρέα...γνώρισα πολύ αξιόλογους ανθρώπους -όλοι σας- και κάναμε πολύ ωραίες συζητήσεις επί παντός επιστητού...και όχι μόνο για θέρμανση.

Ζητώ συγνώμη άν η παρουσία η δική μου, του πατέρα μου και του Κυρίου Κώστα σας δυσκόλεψε να μιλήσετε ελέυθερα ... (άν και το λίγο που σας γνώρισα δεν μου φάνηκε ότι είστε τέτοιοι άνθρωποι)

και να σας πώ κάτι...νομίζω ότι άν θέλει κάποιος να μιλήσει για λέβητες μπορεί να το κάνει και εδώ μέσα, και στο τηλέφωνο, και ιδιωτικά όποτε νομίζει...το να φάμε μαζί δεν είναι αναγκαίο να συνοδευέται και από εμπορικές συνομιλίες...μπορεί να είναι κάτι πιο αθώο,ι ευγενικό και ευχάριστο όπως χθές...

εγώ θα το ήθελα να ξανά-συνφάγωμεν...άν μου επιτρέψετε βέβαια αγαπητοί συμφορουμίτες...

It would be possible to describe everything scientifically, but it would make no sense; it would be without meaning, as if you described a Beethoven symphony as a variation of wave pressure. - Albert Einstein

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #30171 από nivosgr
Εμεις περασαμε καταπληκτικα. Καναμε την πλακιτσα μας, ειπαμε και τα σοβαρα μας. Ολα ωραια...
Ναι ηταν και επαγγελματίες και εγω ειμαι υπερ του να συμμετεχουν πολλοι επαγγελματίες στο φορουμ.

Ετσι μπορουμε να παρουμε καλυτερη τιμη και επιπλεον να εχουμε και εγγυημενη εργασια.

Αλλιως ειναι οι προσωπικες σχεσεις, παρα ο καθε χαλβας που εγινε πελετακιας και ξερει λιγοτερα από εμας,να τάζει λαγους με πετραχήλια.

Παντα τετοια και καλύτερα
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by nivosgr.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": egglezos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #30261 από eliasger
Τι να πω ρε παιδιά δεν έχω λόγια !!!!!!!!!!
Ωραίοι άνθρωποι , ανοιχτοί χαρακτήρες , γελαστοί , μυαλομένοι ,η τέλεια παρέα
Χάρηκα πολύ που σας γνώρισα και δεν βλέπω την ώρα να ξαναβρεθούμε .

( οι φωτογραφίες δεν δεν μπορούν να περιγράψουν την διάθεση και το ευχάριστο κλίμα της παρέας )

Σας ευχαριστώ όλους για την τόσο καλή παρέα και λυπάμαι για τα παιδιά που ήθελαν και δεν μπόρεσαν να έρθουν .

tzavars @ yahoo.gr
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": egglezos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.097 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ