Συνάντηση μελών του energ.gr στην Αττική

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #30072 από aithio
Και όμως Τακη το τραπέζι δεν είχε καμιά σχέση με χρήστες και επαγγελματίες...
Συζητήσαμε μαστορικά θέματα που ενδιαφέρουν εμένα, για τζάκια, λέβητες,σχετικά με το φόρουμ μέχρι πολιτικά.

Gregori

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #30077 από Τάκης

aithio έγραψε: Και όμως Τακη το τραπέζι δεν είχε καμιά σχέση με χρήστες και επαγγελματίες...
Συζητήσαμε μαστορικά θέματα που ενδιαφέρουν εμένα, για τζάκια, λέβητες,σχετικά με το φόρουμ μέχρι πολιτικά.


Εμ βέβαια, αφού είσαστε ανακατεμένοι. Οι απλοί χρήστες θα τόρριξαν στα πολιτικά και στους μεζέδες. Εν πάση περιπτώσει διορθώνω την πρόταση. Οι έμποροι χωριστά, οι χρήστες άλλο πράμα και όποιος τους θέλει αντάμα... κλπ. Οι υδραυλικοί και ηλεκτρολόγοι κάθονται και με τους μεν και με τους δε, όπου γουστάρουν. Θα μας πει και ο Sta1 αν με τέτοια ρύθμιση θα είχε έρθει ή όχι.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #30081 από aithio
Γιατί έχεις στραβώσει σε κάτι που δεν ήσουν παρόν δεν έχω καταλάβει.
Εγω πάντως 3 χρήστες είχα κοντά μου και τον Σαμαρά και μια χαρά τα είπαμε...
Ασε που οι χρήστες ήταν μακράν περισσότεροι.
Και για να μην σου πω ότι πολλές φορές οι χρήστες γνώριζαν περισσότερα σε πολλά θέματα.

Gregori
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by aithio.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #30083 από Τάκης

aithio έγραψε: Γιατί έχεις στραβώσει σε κάτι που δεν ήσουν παρόν δεν έχω καταλάβει.
Εγω πάντως 3 χρήστες είχα κοντά μου και τον Σαμαρά και μια χαρά τα είπαμε...
Ασε που οι χρήστες ήταν μακράν περισσότεροι.
Και για να μην σου πω ότι πολλές φορές οι χρήστες γνώριζαν περισσότερα σε πολλά θέματα.


Δεν έχω στραβώσει και δεν αφορά τη συγκεκριμένη συνάντηση. Το σκεφτόμουν από μέρες πιο πριν πως πρέπει να γίνονται αυτές οι συναντήσεις και έκανα την πρότασή μου. Δεν αξίωσα σώνει και καλά να είναι η σωστή ή να γίνει δεκτή.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #30091 από dmtr
Ακόμα μία φωτό από τη μικτή συνάντηση στην Παιανία (Χρήστες, Έμποροι, Κατασκευαστές, Μάστοροι). Καλό φαΐ, καλή παρέα, όποιος δεν ήρθε έχασε!!



Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #30093 από dmtr
Ακόμα μία φωτό από τη μικτή συνάντηση στην Παιανία (Χρήστες, Έμποροι, Κατασκευαστές, Μάστοροι). Καλό φαΐ, καλή παρέα, όποιος δεν ήρθε έχασε!!


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Συνημμένα:
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by dmtr.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.105 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ