Συνάντηση μελών του energ.gr στην Αττική

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #29055 από sta1
Διαγραφή :)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
{Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΕΛΛΕΤ} Απο 180 ΕΥΡΩ > ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ 280 > ΣΕ ΑΛΛΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ????????? :whistle:
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by sta1.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #29066 από KERBEROS

sta1 έγραψε:

KERBEROS έγραψε: Αχ εσείς οι Αθηναίοι, όλα τα αναλύετε από 1000 πλευρές! (δεν μιλώ προσωπικά fisikos50)
Όταν αποφασίσαμε εδώ πάνω να συναντηθούμε για πρώτη φορά, το μόνο που σκεφτήκαμε οι περισσότεροι, απ' ό,τι κατάλαβα στη συνέχεια, ήταν απλά να περάσουμε καλά κι ότι μια ευκαιρία να γνωρίσεις ανθρώπους δεν πρέπει ποτέ να την αφήνεις να πάει χαμένη.
Ποτό, φαγητό και καλή παρέα.
Εγώ λέω να αφήσετε όλοι σπίτι τις ιδιότητες του κατασκευαστή, του εμπόρου και του καταναλωτή και να συναντηθείτε ως απλοί άνθρωποι.
Πιείτε και στην υγειά μας ένα ποτήρι...

Χαλλλλαρώστε λίγο (με λ σαλονικιό) και χαρείτε το.

Nαι ρε παιδιά τι ασχολείστε με εμάς τους Αθηναίους , εσείς είστε άλλου επιπέδου.....
Τι άλλο θα ακούσουμε :ohmy:
Εγώ προσωπικά δεν έχω κανένα συμφέρον απο τη θέρμανση και γι αυτό δεν παθιάζομαι με αυτό.
Τα βλέπω όλα σφαιρικά με ανοιχτό μυαλο και κάλιστα μπορώ να αλάξω θέρμανση ανάλογα τις τιμες κτλ
Και θέλω με όσους κανω παρέα , να έχουμε τα ίδια ενδιαφέροντα ΧΩΡΙΣ προσωπικό όφελος , γιατί βλέπω πως όταν λέω τα πράγματα όπως τα σκέφτομαι γίνομαι κακός με συνέπεια την ένταση.
Οπου υπάρχουν συμφέροντα φιλίες δεν χωράνε. :)


Στραβά το πήρες sta1...
Δε μίλησα για επίπεδο κανενός. Λίγη πλάκα έκανα.
Κι εγώ προσωπικά δε σχετίζομαι με τη θέρμανση (εκπαιδευτικός είμαι), ούτε παθιάζομαι μ' αυτήν κι έχω κρατήσει και το λέβητα πετρελαίου για ώρα ανάγκης.
Γνώρισα ανθρώπους μέσα από το φόρουμ και χάρηκα γι' αυτό. Κάποιοι βέβαια έχουν πάντα κάτι στο πίσω μέρος τους μυαλού τους πάντα. Μήπως δε συμβαίνει οπουδήποτε αλλού;
Με τον καιρό ο καθένας 'κολλάει' με όποιον του ταιριάζει. Γνωριμίες κάνουμε κι όχι φιλίες (αυτό είναι δύσκολο πράγμα).
Τέλος πάντων, ο καθένας το αντιλαμβάνεται το θέμα όπως επιθυμεί. Δεν υπάρχει λόγος παρεξήγησης.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #29079 από Nasikas
μετα τουτα..

εμενα με κόβω να ερχομαι μόνον Σαββατο στην ταβερνα κοντα στον Ναό...

Καθοσον η Δημοκρατία έχει και τα κακά της.
Ψηφοι τρεις, έναντι ενός στο σπίτι :( -- να είμαστε Λαρισα νωρίς την Κυριακή.

(και η πλακα ειναι ότι καθε 45 που κατεβαινουμε στο γυναικοσόϊ, εγω ειμαι εκείνος που παρακαλάω να φυγουμε νωρίς...)


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #29088 από jnet

nivosgr έγραψε: Παιδες εκτος απο το φαγητο που συμφωνησαμε μηπως θα ηταν καλο να βρεθουμε και στην εκθεση;
Μηπως κανα διωρο- τριωρο πριν απο τη μασα να μας ανοιξει η ορεξη; Η μηπως το Σάββατο το βραδυ;


Νικο ριξε μια ματιά στο παρακάτω
www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...5153&Itemid=53#28978
και επιπλέον εγώ θα είμαι μετά τις 10:00 στην Έκθεση και το Σαββάτο και την Κυριακή. Όποιος λοιπόν μπαίνει μέσα καλεί 7007007727 και του λέμε που είμαστε και συνεχίζουμε όλοι μαζί.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #29089 από aithio
sta1 μιά παρέα θα πάμε να τα πούμε 2-3 ώρες και θα έχει ενδιαφέρον.

Φυσικέ μου εγώ σε κάλεσα γιατί γουστάρω να σε γνωρίσω από κοντά και για κανέναν άλλο λόγο...

Nasika... Και σένα γουστάρω να σε γνωρίσω αλλά μου τα χαλάς...
Και με όλη την ειλικρίνεια μου μιας και είμαι σχετικά καινούργιος στο φόρουμ δεν έχω ιδέα ποιοι από εσάς εκτός του Σαμαρά έχουν σχέση με τον χώρο και με ποιο αντικείμενο ασχολούνται.

Έχω συμμετάσχει σε συγκεντρώσεις από άλλο φόρουμ πολλές φορές...
Τώρα πλέον με 5-6 απο εμάς έχουμε γίνει πολύ κολλητοί και τα λέμε σχεδόν μια φορά τον μήνα σε ταβέρνα.

Gregori
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by aithio.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #29090 από jnet

aithio έγραψε:
Έχω συμμετάσχει σε συγκεντρώσεις από άλλο φόρουμ πολλές φορές...
Τώρα πλέον με 5-6 απο εμάς έχουμε γίνει πολύ κολλητοί και τα λέμε σχεδόν μια φορά τον μήνα σε ταβέρνα.


Τι ιδιο εχει συμβει και με εμένα με άλλο forum. O ενας συμφορουμίτης μάλιστα Βάπτισε την κόρη μου ενώ δεν τον γνώριζα πριν την πρώτη συνάντηση που συμμετείχα. Σε εσένα τα εχω πεί Γρήγόρη κατ ιδία.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.087 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ