Συνάντηση μελών του energ.gr στην Αττική

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28941 από jnet

Nasikas έγραψε:

andros έγραψε: Παίζει παίδες μήπως κανενα σεναριο, αντι να παμε χυμα στην εκθεση να κανονισουμε κανενα "to know us better". Λεω μήπως!!!
Οποιαδηποτε προταση καλο να ειναι υπερ των οδοιπορων εκτος Αττικης, δηλαδη λογικα μες στο ΣΚ.

Ή..
παίζει κανένα σενάριο για ταβερνα το Σαββατόβραδο, επειδή τα παιδιά θέλουν να γυρίσουν νωρίς για να διαβάσουν ;;;; (είχα επανασταση- 3 ουρλιαχτα- όταν τους είπα ότι θα γυρίσουμε σπιτι Κυριακή βραδυ)


Κώστα ήδη έχουμε κανονίσει πλέον. Το Σάββατο βράδυ έχω ήδη κλεισμένο άλλο φαγητό στην ταβερνα ΜπαρμπαΑλέξης στην Φιλαδέλφια . Αν σε πιέσουν τα παιδιά πολύ έρχεσαι εκεί.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28971 από andros
Παιδια με σφαζετε. Δυστυχως παντρευεται ενα φιλαρακι και δεν θα μπορεσω. Παρολ' αυτα θα γυμναζω και εγω, οπως και εσεις, τους 1 pack ποικιλιακους μου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28981 από jnet
Δείτε στην 1η Σελίδα του θέματος ή πατήστε εδώ για να δείτε τελική ώρα και τοποθεσία.

Υπολογίζουμε οτι η λήξη της συνάντησης θα είναι περίπου στις 19:00 αλλά θα ακολουθήσει και καφεδάκι καπου εκεί κοντά οπότε μπορεί να έρθει κάποιος και με αρκετή καθυστέρηση :woohoo:

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28984 από egglezos

Nasikas έγραψε:

fisikos50 έγραψε:
Nasikas - γερων


άν ήταν όλοι οι γέροντες σαν εσένα τότε τι να πούμε εμείς οι... νεο-γέροντες...


It would be possible to describe everything scientifically, but it would make no sense; it would be without meaning, as if you described a Beethoven symphony as a variation of wave pressure. - Albert Einstein

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28991 από dmtr
Λοιπόν,
Πήρα την πρωτοβουλία και τηλεφωνήθηκα με την ταβέρνα ΚΩΣΤΑΣ και έκλεισα την εξής συμφωνία για 10 - 12 άτομα. 16 ευρώ το άτομο (από 18 που ζητούσε), όπου περιλαμβάνονται ορεκτικά: πατάτες - κολοκυθια - τζατζικι - τυροπιτακια - σαλάτα ντομάτα - χόρτα - λουκάνικο, κυρίως πιάτο ότι θέλει ο καθένας (μοσχαρίσια, χοιρινή, μπιφτέκι, παϊδάκια αρνίσια (μερίδα), κοτόπουλο) και όλα τα ποτά μέσα (νερά - σόδες - κρασιά - μπύρες coca-cola).

Αν νομίζετε ότι δεν είναι καλά πες του μου να ακυρώσω τη συμφωνία οπότε να φάμε αλα καρτ ή με κάποια συμφωνία καλύτερη άλλου.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28995 από jnet

dmtr έγραψε: Λοιπόν,
Πήρα την πρωτοβουλία και τηλεφωνήθηκα με την ταβέρνα ΚΩΣΤΑΣ και έκλεισα την εξής συμφωνία για 10 - 12 άτομα. 16 ευρώ το άτομο (από 18 που ζητούσε), όπου περιλαμβάνονται ορεκτικά: πατάτες - κολοκυθια - τζατζικι - τυροπιτακια - σαλάτα ντομάτα - χόρτα - λουκάνικο, κυρίως πιάτο ότι θέλει ο καθένας (μοσχαρίσια, χοιρινή, μπιφτέκι, παϊδάκια αρνίσια (μερίδα), κοτόπουλο) και όλα τα ποτά μέσα (νερά - σόδες - κρασιά - μπύρες coca-cola).

Αν νομίζετε ότι δεν είναι καλά πες του μου να ακυρώσω τη συμφωνία οπότε να φάμε αλα καρτ ή με κάποια συμφωνία καλύτερη άλλου.


Μια χαρά είμαστε :)

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.080 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ