Off Topic

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103440 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Off Topic
Προφανώς είναι ελεύθεροι επαγγελματίες που ξεχναγαν να κόψουν αποδείξεις ...

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103441 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Off Topic

vag1234 έγραψε: Προφανώς είναι ελεύθεροι επαγγελματίες που ξεχναγαν να κόψουν αποδείξεις ...

Από αυτούς που ανοίγουν το 1 μαγαζί μετά το άλλο. Ξενοίκιαστο μαγαζί δεν βρίσκεις πουθενά. Αυτό είναι το πρόβλημα της Ελληνικής οικονομίας. Ξέρω πολλούς γνωστούς ελεύθερους επαγγελματίες που οι τράπεζες τους ζήτησαν να μην τους πηγαίνουν άλλα λεφτά γιατί γέμισαν τα θυσαυροφυλάκια και δεν έχουν που να τα βάλουν.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103442 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Off Topic

giogud έγραψε:

vag1234 έγραψε: Προφανώς είναι ελεύθεροι επαγγελματίες που ξεχναγαν να κόψουν αποδείξεις ...

Από αυτούς που ανοίγουν το 1 μαγαζί μετά το άλλο. Ξενοίκιαστο μαγαζί δεν βρίσκεις πουθενά. Αυτό είναι το πρόβλημα της Ελληνικής οικονομίας. Ξέρω πολλούς γνωστούς ελεύθερους επαγγελματίες που οι τράπεζες τους ζήτησαν να μην τους πηγαίνουν άλλα λεφτά γιατί γέμισαν τα θυσαυροφυλάκια και δεν έχουν που να τα βάλουν.


Είσαι σίγουρος ότι θέλεις να την ανοίξουμε αυτή την κουβέντα διότι έχω πολλά παραδείγματα .. Τώρα μπορεί να μην έχουν πολλή δουλειά αλλά τα προηγούμενα χρόνια μάζεψαν πολύ αφορολόγητο χρήμα ...

Οχι όλοι αλλά πάνω απο του μισους ...

Ε ,τους ήρθε και μια-2 φορές φόρος απο τεκμαρτο 2000 € . Χεστηκε η φοράδα στα Αλώνι..

Γατακια, ε γάτακια !!

Πανε τώρα να συκοφαντησεις κανέναν ανταγωνιστή σου όσο σε παίρνει ακόμα ..

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...
Last edit: 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν by vag1234.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103443 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Off Topic

giogud έγραψε:

vag1234 έγραψε: Προφανώς είναι ελεύθεροι επαγγελματίες που ξεχναγαν να κόψουν αποδείξεις ...

Από αυτούς που ανοίγουν το 1 μαγαζί μετά το άλλο. Ξενοίκιαστο μαγαζί δεν βρίσκεις πουθενά. Αυτό είναι το πρόβλημα της Ελληνικής οικονομίας. Ξέρω πολλούς γνωστούς ελεύθερους επαγγελματίες που οι τράπεζες τους ζήτησαν να μην τους πηγαίνουν άλλα λεφτά γιατί γέμισαν τα θυσαυροφυλάκια και δεν έχουν που να τα βάλουν.

Μια χαρα γεματα ειναι τα θυσαυροφυλακια φιλε και μην το ειρωνευεσαι καθολου,ο Μαυροπουλος μονο σε θυσαυροφυλακιο μπορει να τα βαλει τα μαυρα και δοξα τον θεο τωρα με την κριση πολλοι Μαυροπουλοι σκασαν μυτη και μαυρη μαυριλα πλακωσε!
Απ την στιγμη που τα κινητρα απο τα μετρα ειναι ντιπ ηλιθια ο Μαυροπουλος ζει και βασιλευει,πας στον οδοντιατρο π.χ και σου λεει 1500 με αποδειξη και η αποδειξη που θα παρεις πλεον δεν περναει στα εξοδα σου και μετα σου λεει 1200 χωρις αποδειξη λες να υπαρχει εστω και ενας (καθυστερημενος) που να του περισευουν και να πει ναι 1500 με αποδειξη?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103444 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Off Topic

vag1234 έγραψε:

giogud έγραψε:

vag1234 έγραψε: Προφανώς είναι ελεύθεροι επαγγελματίες που ξεχναγαν να κόψουν αποδείξεις ...

Από αυτούς που ανοίγουν το 1 μαγαζί μετά το άλλο. Ξενοίκιαστο μαγαζί δεν βρίσκεις πουθενά. Αυτό είναι το πρόβλημα της Ελληνικής οικονομίας. Ξέρω πολλούς γνωστούς ελεύθερους επαγγελματίες που οι τράπεζες τους ζήτησαν να μην τους πηγαίνουν άλλα λεφτά γιατί γέμισαν τα θυσαυροφυλάκια και δεν έχουν που να τα βάλουν.


Είσαι σίγουρος ότι θέλεις να την ανοίξουμε αυτή την κουβέντα διότι έχω πολλά παραδείγματα .. Τώρα μπορεί να μην έχουν πολλή δουλειά αλλά τα προηγούμενα χρόνια μάζεψαν πολύ αφορολόγητο χρήμα ...

Οχι όλοι αλλά πάνω απο του μισους ...

Ε ,τους ήρθε και μια-2 φορές φόρος απο τεκμαρτο 2000 € . Χεστηκε η φοράδα στα Αλώνι..

Γατακια, ε γάτακια !!

Πανε τώρα να συκοφαντησεις κανέναν ανταγωνιστή σου όσο σε παίρνει ακόμα ..

Δεν μου επιτρέπει η θέση μου να σου απαντήσω καταλλήλως. Στο συνάφι σου μπορεί να ξέρεις πολλούς που φάγαν και τρώνε ακόμα. Οι δικοί μου γνωστοί σχεδόν όλοι κλαίνε. (πριν από 2 μήνες έκλεισα μαγαζί).
Και όσον αφορά τα περί συκοφαντίας, το τι ακριβώς έγινε φάνηκε αργότερα. Τα πέλλετ δεν ήταν άγνωστης προέλευσης, αλλά εντελώς ανύπαρκτης εκείνο το χρονικό σημείο. Από όσο ξέρω εκ των υστέρων ζήτησε προσφορά από τον ανταγωνιστή μου και καλά έκανε και ως εκεί ξέρω και δεν με ενδιαφέρει και πολύ και να μάθω.

Τα γατάκια και τα σκυλάκια ούτε που με αγγίζουν. Δεν είναι και της αισθητικής μου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103470 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Off Topic
όλοι οι κλάδοι εχουν τα μαύρα πρόβατα τους. Προσωπικά ήμουν τυπικός πάντα και γι' αυτό υποφέρω οικονομικά τώρα.

Όποιος έχει την μύγα να την φέρει πίσω, είναι δικιά μου!!! B)

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.094 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ