Off Topic

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #101316 από house
Απαντήθηκε από house στο θέμα Off Topic
το ξερετε παιδια τη λεει και στο adsl kai sto thegreekz και στα αλλα απο εδω και απο εκει !
Τωρα για μενα λαθος εισται και θα επιμείνω


?ΥΣ . Δεν ξερω ποιος εκανε edit .... αλλα να μην το ξανακανει !!!

ιστορια ... θες να παω να βρω που λεει οτι εχουμε μαζεφτει εδω και ειμαστε κλικα ??? μαλλον τα εχεις δει (haker poy eisai) {αμα θες σας τα στελνω}

Πιατσα ειναι και η πλατεία κοσμιδις .... απλος χρηστης λεμε
που δεν θα αφησει
τζακα για τζακα
να μας κανει τον εξυπνο !

Ειμαστε εδω για το κοινό και οχι για αυτους !!!
Last edit: 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν by Stavrax. Αιτία: Αρνητικός σχολιασμός άλλου μέλους

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #101320 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Off Topic
@Ρομπέν των τζακιών
Το γράφει από κάτω, εγώ ήμουν και αν χρειαστεί θα το ξανακάνω, χωρίς κανέναν ενδοιασμό.
Όσο για τα υπόλοιπα κοσμοιστορικά γεγονότα των σχολίων του σε άλλα φορουμ, προσωπικά με αφήνουν παντελώς αδιάφορο. Στο κάτω κάτω αν καταφέραμε να έχουμε τέτοια σχέση αλληλοϋποστήριξης μεταξύ μας, περί κατορθώματος πρόκειται.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν by Stavrax.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103326 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Off Topic

jnet έγραψε:

LEONAS έγραψε: Μπραβο Γιωργο για ακομη μια φορα βλεπω επιλεγεις κορυφαια μηχανηματα
και βλεπω οτι χρημα υπαρχει :lol:

Χρήμα δεν υπάρχει. Εξοικονομώ κατ' οίκον υπάρχει με 70% επιδότηση. Αλλιώς θα εμένα με τον Σουηδό σίγουρα


Sent from my iPhone using Tapatalk . Great application (only sucks on Blackberry)

Πραγματικα μπραβο ρε jnet σου βγαζω το καπελο που μπηκες στο εξοικονομώ κατ' οίκον με 70% επιδότηση,αυτα να τα βλεπουν οι λαλακες του ΔΝΤ και να παθαινουν πλακα γιατι φιλε ειναι τεραστιο κατορθωμα με κατω απο 20.000 ευρω οικογενειακό εισόδημα (Πρόγραμμα «Εξοικονόμηση κατ’ Οίκον» Ωφελούμενοι - Κίνητρα Κατηγορίας Α1: Οι ωφελούμενοι των οποίων το ατομικό δηλωθέν εισόδημα δεν ξεπερνά τα €12.000 ή το οικογενειακό δηλωθέν εισόδημα δεν ξεπερνά τα €20.000)ενας ανθρωπος να συντηρει ενα σπιτι 230 τ.μ να μπορει να εχει αποκτησει προηγουμενος Pellmax UB Varmebaronen(ενω πολλοι αλλοι κοινοι θνητοι οπως και του λογου μου που με περισσοτερο δηλωθεν οικογενειακο εισοδημα ενα Βουλγαρικο ξυλολεβητα με τα χιλια ζορια βαλαμε!) και να εχει και iphone(Sent from my iPhone using Tapatalk),με καλο κουμαντο βλεπω μεχρι και θαυματα γινονται.
Μπραβο φιλε εσενα επρεπε να εβαζαν στο υπουργειο οικονομικων,στο πι και φι θα ειχαμε βγει απο την κριση!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103342 από jps
Απαντήθηκε από jps στο θέμα Off Topic
Φίλε valsam ακόμα γελάω με το σχόλιο σου... :lol: :lol: :lol:
Χωρίς παρεξήγηση κύριε διαχειριστά... :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103352 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Off Topic

valsam έγραψε:

jnet έγραψε:

LEONAS έγραψε: Μπραβο Γιωργο για ακομη μια φορα βλεπω επιλεγεις κορυφαια μηχανηματα
και βλεπω οτι χρημα υπαρχει :lol:

Χρήμα δεν υπάρχει. Εξοικονομώ κατ' οίκον υπάρχει με 70% επιδότηση. Αλλιώς θα εμένα με τον Σουηδό σίγουρα


Sent from my iPhone using Tapatalk . Great application (only sucks on Blackberry)

Πραγματικα μπραβο ρε jnet σου βγαζω το καπελο που μπηκες στο εξοικονομώ κατ' οίκον με 70% επιδότηση,αυτα να τα βλεπουν οι λαλακες του ΔΝΤ και να παθαινουν πλακα γιατι φιλε ειναι τεραστιο κατορθωμα με κατω απο 20.000 ευρω οικογενειακό εισόδημα (Πρόγραμμα «Εξοικονόμηση κατ’ Οίκον» Ωφελούμενοι - Κίνητρα Κατηγορίας Α1: Οι ωφελούμενοι των οποίων το ατομικό δηλωθέν εισόδημα δεν ξεπερνά τα €12.000 ή το οικογενειακό δηλωθέν εισόδημα δεν ξεπερνά τα €20.000)ενας ανθρωπος να συντηρει ενα σπιτι 230 τ.μ να μπορει να εχει αποκτησει προηγουμενος Pellmax UB Varmebaronen(ενω πολλοι αλλοι κοινοι θνητοι οπως και του λογου μου που με περισσοτερο δηλωθεν οικογενειακο εισοδημα ενα Βουλγαρικο ξυλολεβητα με τα χιλια ζορια βαλαμε!) και να εχει και iphone(Sent from my iPhone using Tapatalk),με καλο κουμαντο βλεπω μεχρι και θαυματα γινονται.
Μπραβο φιλε εσενα επρεπε να εβαζαν στο υπουργειο οικονομικων,στο πι και φι θα ειχαμε βγει απο την κριση!


Δεν μπήκα εγώ στο εξοικονομώ. Η μητέρα μου μπήκε στην οποία ανήκει το ακίνητο και η οποία μαζί με τον πατέρα μου είναι χαμηλο-συντάξιούχοι.

Οσο για την δηλωση μου είναι 34000€ ολα δηλωμενα μια και είμαι ιδ. υπάλληλος.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103439 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Off Topic

jnet έγραψε:

valsam έγραψε:

jnet έγραψε:

LEONAS έγραψε: Μπραβο Γιωργο για ακομη μια φορα βλεπω επιλεγεις κορυφαια μηχανηματα
και βλεπω οτι χρημα υπαρχει :lol:

Χρήμα δεν υπάρχει. Εξοικονομώ κατ' οίκον υπάρχει με 70% επιδότηση. Αλλιώς θα εμένα με τον Σουηδό σίγουρα


Sent from my iPhone using Tapatalk . Great application (only sucks on Blackberry)

Πραγματικα μπραβο ρε jnet σου βγαζω το καπελο που μπηκες στο εξοικονομώ κατ' οίκον με 70% επιδότηση,αυτα να τα βλεπουν οι λαλακες του ΔΝΤ και να παθαινουν πλακα γιατι φιλε ειναι τεραστιο κατορθωμα με κατω απο 20.000 ευρω οικογενειακό εισόδημα (Πρόγραμμα «Εξοικονόμηση κατ’ Οίκον» Ωφελούμενοι - Κίνητρα Κατηγορίας Α1: Οι ωφελούμενοι των οποίων το ατομικό δηλωθέν εισόδημα δεν ξεπερνά τα €12.000 ή το οικογενειακό δηλωθέν εισόδημα δεν ξεπερνά τα €20.000)ενας ανθρωπος να συντηρει ενα σπιτι 230 τ.μ να μπορει να εχει αποκτησει προηγουμενος Pellmax UB Varmebaronen(ενω πολλοι αλλοι κοινοι θνητοι οπως και του λογου μου που με περισσοτερο δηλωθεν οικογενειακο εισοδημα ενα Βουλγαρικο ξυλολεβητα με τα χιλια ζορια βαλαμε!) και να εχει και iphone(Sent from my iPhone using Tapatalk),με καλο κουμαντο βλεπω μεχρι και θαυματα γινονται.
Μπραβο φιλε εσενα επρεπε να εβαζαν στο υπουργειο οικονομικων,στο πι και φι θα ειχαμε βγει απο την κριση!


Δεν μπήκα εγώ στο εξοικονομώ. Η μητέρα μου μπήκε στην οποία ανήκει το ακίνητο και η οποία μαζί με τον πατέρα μου είναι χαμηλο-συντάξιούχοι.

Οσο για την δηλωση μου είναι 34000€ ολα δηλωμενα μια και είμαι ιδ. υπάλληλος.

Ενταξει ρε jnet χαλαρωσε δεν ειναι αναγκη να μας πεις και ποσα βγαζεις(λιγο χαβαλε κανουμε),απλα εχω παθει πλακα και λεω καλα μπας και ειμαι εγω το μοναδικο κοροιδο της Ελλαδας γ@μοτοκερατομου που δεν πληρω αυτο το 70%, ακουω συνεχεια απο πολλους γνωστους μου που εχουν μπει στο εξοικονομω και ολοι χτυποανε 70ρια επιδοτουμενα και η πλακα ειναι οτι ουτε κατα δοιανεια απο το λαιφσταιλ τους και το πως κινουνται δεν δικαιολογειτε το 18-19 χιλιαδες ετησιο εισοδημα,τελικα μου φαινεται οτι το γ@μηση του ΔΝΤ τελειωμο δεν θα εχει αφου εμεις οι Ελληναρες μυαλο δεν βαζουμε!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.097 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ