Off Topic

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #101213 από κοκκιναβα
Απαντήθηκε από κοκκιναβα στο θέμα Off Topic

Στελιος1 έγραψε:

house έγραψε: φιλε μου εχω να σου προτοινω το ματι σου και την γυναικα !
Παρτα και τα 2 μαζι , και δες τις εστιες απο κοντα !
Μετα τα ξαναλεμε ! Διαλεξε 2,3 μοντελα ,(ελληνικα να μην ειναι ) και ελα να τα πουμε !

Εγω παντος , αεροjolly 90 θα εβαζα , αλλιως το αλλο που καιει και αεριο !



χχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ
Σου κανω δωρο τον εναλλακτη μου, (τυχερεεεε εσυ!) μονο κ μονο για να πεισθεις οτι πηρες μια βορεια xxxxxx. Και προσεξε δεν ειμαι <καλος>, αλλα ομως ειμαι σιγουρος για τ εγωισμο σου, οποτε και δεν θα δεχθεις ε? Τελεια λοιπον!





????????????????????????????? :dry:

Κυριακη Παπαδοπουλου
Last edit: 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν by Stavrax.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #101220 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Off Topic

κοκκιναβα έγραψε: ????????????????????????????? :dry:

Μη ρωτάς, Κυριακή. Εγώ πρέπει να βρω Κορεάτισσα να παντρευτώ. :silly:

Επόμενο θέμα... :P

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #101225 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Off Topic

Στελιος1 έγραψε: Σου κανω δωρο τον εναλλακτη μου, (τυχερεεεε εσυ!) μονο κ μονο για να πεισθεις οτι πηρες μια βορεια xxxxxxx. Και προσεξε δεν ειμαι <καλος>, αλλα ομως ειμαι σιγουρος για τ εγωισμο σου, οποτε και δεν θα δεχθεις ε? Τελεια λοιπον!

:sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick:
Έλεος ρε παιδιά. Όπου βρει κάποιος απάντηση του άλλου, συνεχίζει την ανούσια κόντρα χωρίς κανένα νόημα. Εντάξει μας πείσατε, δεν συμπαθιέστε, αλλά αυτό καταντάει γραφικό. Στέλιο, αν δεν το πρόσεξες, σχολίασες δημοσίευση εφταμήνου μόνο και μόνο για να την πεις στον χάουζ και μάλιστα με προσωπικούς χαρακτηρισμούς...Έλεος...
Κάποια στιγμή πρέπει να δώσετε τόπο στην οργή και να σταματήσετε να αλληλοσχολιάζεστε.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν by Stavrax.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #101235 από Στελιος1
Απαντήθηκε από Στελιος1 στο θέμα Off Topic
Ενταξει παιδια σαφως κ εχετε δικιο συγνωμη! Ψιλοαστεια τ εγραψα και δεν εχει σχεση με οτι λετε τωρα. Χαος οταν διαβασεις προτεινω χειρα φιλιας, το υφος των δυο μας δεν ταιριαζει κ οχι εμεις σαν ανθρωποι που δεν γνωριζομαστε αλλωστε. Καλημερα παιδια!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #101272 από house
Απαντήθηκε από house στο θέμα Off Topic
xxxxxxxxxxxxxxxx

edit by stavrax
Κρίμα ρε χαουζ, φτάνει πια. Αν έχεις προσωπικά με τον Στέλιο άλλαξτε μεηλ και πείτε τα. Στο κάτω κάτω όλοι κρινόμαστε από τα γραφόμενά μας.
Last edit: 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν by Stavrax. Αιτία: προσωπικοί χαρακτηρισμοί

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #101275 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Off Topic

house έγραψε: xxxxxxxxxxxxxx



Μονο που τρια χρονια δεν εισαι μονο εσυ στα φορουμ... Και θυμομαστε αρκετοι να ρωτας τον Στελιο στο αλλο φορουμ να σου πει την γνωμη του σε θεματα που ειχες! Ισχυει αυτο ή το ξεχασες on purpose?

Πιατσα? Τι εγινε? μπηκες και εσυ στον χωρο?

Λοιπον επειδη κουρασε η ιστορια σας, που στην τελικη δεν βασιζεται σε κατι παρα μονο στο οτι δεν γουσταρετε ο ενας τον αλλον ειτε θα το κοψετε εδω ή θα αρχισουμε να τρωγομαστε ολοι παρεα και το μονο που θα βγαινει θα ειναι κακο προς αλλους καινουργιους που ψαχνονται! για σκεψου το λιγο και θα δεις οτι εχω δικαιο.

Ο Στελιος με το παραπανω ποστ φαινεται οτι το σταματαει εδω, αν θελεις να το συνεχισεις εσυ τοτε τελικα ο μονος που κανει κακο στην πιατσα θα εισαι εσυ!
Last edit: 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν by Stavrax. Αιτία: προσωπικοί χαρακτηρισμοί

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.106 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ