Off Topic

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #101000 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Off Topic
kosmidi80 ;; Οσο για το σκακι αν ενδιαφερεσαι παιζω εγω...αν δε γινεται απο κοντα τοτε μπορουμε και Online.. ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #101001 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Off Topic

mastoras έγραψε:

kosmidis80 έγραψε: ακυρον


Χα χα χα .......μην ρίχνεις Θόδωρε το γάντι σε κάποιον που έχει επιζήσει από πολλές μονομαχίες. :lol:

Ειναι καλός "παίχτης" που χειρίζεται το ξίφος με ιδιαίτερη τεχνική. Ξεπάστρεψε σχεδόν όλο τον πληθυσμό του φόρουμ, μέλη και επαγγελματίες. Τώρα είναι η σειρά σου. :(

Υ.Γ. Μην έρθεις ποτέ σε προσωπική επαφή μαζί του.....θα σε σαγηνέψει. ;)

Θεοδώση άσε τα ερωτηματικά, γιατί ήρθε η ώρα να φάμε κανένα Γριβάδι με παγωμένη ρετσίνα εκεί στα μέρη σου. Ξέρεις καμιά καλή ταβέρνα που έχει γνήσια αλιευμένα. :)



Δημητρη δεν αντιλεγω οτι ειναι καλος παιχτης, ισα ισα που μου αρεσει η δυσκολια και γι αυτο παιζω!

Να με σαγηνεψει, δεν παιζει... δεν παραστρατησα οταν μου εδιναν πολλα χιλιαρικα για να κανω διαφορα στις πωλησεις μου ή να τους βοηθησω να πουλησουν μηχανηματα τους (οι πελατες τα εδιναν) και ξερεις οτι αυτα που πουλουσα ηταν απο 40.000 - 1.000.000 + ανα μηχανημα. Και γι αυτο πιστευω οτι ακομα ειμαι εδω που ειμαι και δεν μπορει κανεις να πει κατι για μενα!

θα τα πουμε το Σαββατο απο κοντα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #101002 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Off Topic

michalisgr έγραψε: kosmidi80 ;; Οσο για το σκακι αν ενδιαφερεσαι παιζω εγω...αν δε γινεται απο κοντα τοτε μπορουμε και Online.. ;)



Μιχαλη οποτε ερθεις Θεσ/νικη πες να κανονισουμε να βρεθουμε (και οχι για σκακι ;) ).

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #101030 από Pellet ZarisEcoEnergy
Απαντήθηκε από Pellet ZarisEcoEnergy στο θέμα Off Topic

giogud έγραψε: Να λέτε ότι ο Γκουντέλιας μας δίνει το Schweighofer 230€. Χα χα χα. Εγώ θα επιβεβαιώνω ότι και αν λέτε. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Αν επιτρέπεται νομικα να κάνω τέτοια προσφορά, και τα μέλη μου στέλνουν τα προτιμολόγια της Hellenicecofuel με 230, τότε εγω αν μπορω θα πουλάω 220. Αρκει να μου στέλνουν τα προτιμολόγια.
Θα δούμε, ακόμα η δικηγόρος μου το ψάχνει. Εχει παρα πολυ δουλεια αυτες τις μερες...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #101053 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Απαντήθηκε από ΘΕΟΔΟΣΗΣ στο θέμα Off Topic

mastoras έγραψε:

kosmidis80 έγραψε: ακυρον


Χα χα χα .......μην ρίχνεις Θόδωρε το γάντι σε κάποιον που έχει επιζήσει από πολλές μονομαχίες. :lol:

Ειναι καλός "παίχτης" που χειρίζεται το ξίφος με ιδιαίτερη τεχνική. Ξεπάστρεψε σχεδόν όλο τον πληθυσμό του φόρουμ, μέλη και επαγγελματίες. Τώρα είναι η σειρά σου. :(

Υ.Γ. Μην έρθεις ποτέ σε προσωπική επαφή μαζί του.....θα σε σαγηνέψει. ;)

Θεοδώση άσε τα ερωτηματικά, γιατί ήρθε η ώρα να φάμε κανένα Γριβάδι με παγωμένη ρετσίνα εκεί στα μέρη σου. Ξέρεις καμιά καλή ταβέρνα που έχει γνήσια αλιευμένα. :)


Τα ερωτηματικά έχουν να κάνουν με τα υπονοούμενα που διαβάζω και δεν μου αρέσουν, γιατί δεν μπορώ να καταλάβω τη σημασία τους και αισθάνομαι ή ηλίθιος ή ότι με δουλεύουν. Τέλος πάντων...
Για το γριβάδι που ρωτάς, το φρέσκο-αλιευμένο, μόνο στις Βόλβες νομίζω πως θα βρεθεί. Στον Άγιο Βασίλη τα φέρνουν απ' την Κερκίνη νομίζω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #101212 από Στελιος1
Απαντήθηκε από Στελιος1 στο θέμα Off Topic

house έγραψε: φιλε μου εχω να σου προτοινω το ματι σου και την γυναικα !
Παρτα και τα 2 μαζι , και δες τις εστιες απο κοντα !
Μετα τα ξαναλεμε ! Διαλεξε 2,3 μοντελα ,(ελληνικα να μην ειναι ) και ελα να τα πουμε !

Εγω παντος , αεροjolly 90 θα εβαζα , αλλιως το αλλο που καιει και αεριο !



xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Σου κανω δωρο τον εναλλακτη μου, (τυχερεεεε εσυ!) μονο κ μονο για να πεισθεις οτι πηρες μια βορεια xxxx. Και προσεξε δεν ειμαι <καλος>, αλλα ομως ειμαι σιγουρος για τ εγωισμο σου, οποτε και δεν θα δεχθεις ε? Τελεια λοιπον!
Last edit: 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν by Stavrax. Αιτία: Προσωπικοί χαρακτηρισμοί

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.090 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ