Re:Χαιρετισμός από Νέα Μέλη

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #530 από vasilisk
Απαντήθηκε από vasilisk στο θέμα Χαιρετισμός από Νέα Μέλη
καλοπροαιρετη κριτικη θα ηταν να πει την γνωμη του και τις εμπειριες του σχετικα με την θερμανση με πελλετ και οχι να θετει τι θα λεμε για ποιον θα λεμε και τα σχετικα.η ενσταση μου μ αυτο εχει να κανει.εγω δεν προσβαλθηκα με το τι εγινε στο αλλο.ενα καλοκαιρι φαγωνονταν ολοι εκει.μολις αρχισαν δειλα δειλα καποιοι να διαμαρτυρονται για τιμες και να ψαχνονται για απ ευθειας εισαγωγες καθως και για ιδιοκατασκευη τοτε αρχισαν και οι τσεκουριες και τα κοψιματα.θεμιτο οταν καποιος/οι προσπαθουν να υπερασπιστουν τα συμφεροντα τους.λες οι διαχειριστες εκει να ειχαν σχεση με το πελλετ?καμια.λογω αναφορων και πιεσεων εγινε.απλα εμεις πηραμε τα κουβαδακια μας και πηγαμε σε αλλη παραλια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #546 από N1k0s
Απαντήθηκε από N1k0s στο θέμα Χαιρετισμός από Νέα Μέλη
Συμφωνώ μαζί σου Vasilisk , αλλά καλύτερα να αφήσουμε τις παλιές αμαρτίες στο παλιό φόρουμ και να προσπαθήσουμε να ξεχωρίσουμε το πελλετ από το κακό πέλλετ ... δεν είπα ότι δοκίμασα 100 μάρκες , αλλά ότι εκεί έξω έχουν αναφερθεί πολλά καταστήματα με διάφορα μεγέθη σακκούλας , 10κιλα , 15κιλα , 30κιλα , τόννου , εισαγωγής και τοπικής παραγωγής , και εγώ προτίμησα το συγκεκριμένο γιατί θέλω να πιστεύω ότι είναι στο πάνω άκρο της ποιότητας ... Για τις τιμές συμφωνώ , ανεβαίνουν επειδή ανεβαίνει η ζήτηση και επειδή υπάρχουν κερδοσκόποι ... Πρόσφατα μου έστειλαν πρόσκληση για αγορά ολόκληρου φορτίου , ώστε να μοιραστεί το κόστος από τα Σκόπια , δέχτηκα , και μετά από δοκιμές αποδείχθηκε σκάρτο , οπότε και δεν έγινε ...

To pellet με έσωσε
τα τριπλά τζάμια θα με σώσουν ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #556 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Χαιρετισμός από Νέα Μέλη
Εγω παντως μπηκα στο αλλο μονο και μονο για να βοηθησω τα ατομα να ερθουν στο καινουριο φορουμ. Ελπιζω σε οσους με ρωτησαν να βρηκαν το δρομο...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #602 από kostaskov
Απαντήθηκε από kostaskov στο θέμα Χαιρετισμός από Νέα Μέλη
Καλημέρα κι από μένα.
Καταρχήν εύχομαι καλή αρχή στην νέα προσπάθεια που
γίνεται εδώ, για την ενημέρωση αυτών που ψάχνουν τρόπο να απεξαρτηθούν
από το ακριβό πλέον πετρέλαιο.
Ευχαριστώ πολύ τους φίλους που με ενημέρωσαν από το διπλανό φόρουμ, με
pm ή με Email, γι'αυτήν την καινούρια προσπάθεια και χαίρομαι που σας
ξαναβρίσκω όλους.

Τα λέμε......

Και για να το πάρει και ο τελευταίος απόφαση.....
Αν οι εκλογές γίνονταν για να αλλάξει κάτι, να είστε σίγουροι ότι θα τις απαγόρευαν!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #617 από sta1
Απαντήθηκε από sta1 στο θέμα Χαιρετισμός από Νέα Μέλη
Πάρτε να καμαρώσετε συντονισμό γρήγορα όμως πριν τα σβήσουν... χαχαχαχα

Σβηστήκαν πλέον ,,,, χαχαχα

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
{Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΕΛΛΕΤ} Απο 180 ΕΥΡΩ > ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ 280 > ΣΕ ΑΛΛΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ????????? :whistle:
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by sta1.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #789 από teo66
Απαντήθηκε από teo66 στο θέμα Χαιρετισμός από Νέα Μέλη
:) Καλησπερα και απο εμενα :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.105 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ