Ξύλο: λύση απεξάρτησης από το πανάκριβο πετρέλαιο

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #254 από dpas

bora550 έγραψε: Μπορεί κάποιος να μου πει αν είναι συνδεμένο το δοχείο αδρανείας 1000 λίτρα χωρίς σαρμπατινες, μονωμένο συνδεμένο σωστά με τα σώματα και το λέβητα???




Uploaded with ImageShack.us


Και όμως από το user manual του Laddomat αυτή είναι η σωστή σύνδεση... :dry:

Συνημμένα:
Last edit: 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν by dpas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #285 από nik
γεια σας και απο εμενα.μπορει να μου πει αν γνωριζει κανενας, λεβητες ξυλου πυρολυσης με εξοδο καμιναδας 125mm? α βν δεν βρω κατι τετοιο τοτε θα παω σε λεβητα πελλετ,ξερει κανεις παλι κατι παρομοιο?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #286 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ

nik έγραψε: γεια σας και απο εμενα.μπορει να μου πει αν γνωριζει κανενας, λεβητες ξυλου πυρολυσης με εξοδο καμιναδας 125mm? α βν δεν βρω κατι τετοιο τοτε θα παω σε λεβητα πελλετ,ξερει κανεις παλι κατι παρομοιο?

www.ogrevanje-kotli.si/
με Φ80 και τον φωλιάζεις μέσα στον Φ125

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #289 από bora550
Δεν μπορω να καταλαβω ρε παιδια τι φταιει.... η θερμοκρασια στο σπιτι δεν ανεβαινει πανω απο 21 βαθμους. Ο Atmos διχνει θερμοκρασια 81 βαθμους. Το laddomat ομως στα επιστρεφομενα απο το δοχεια διχνει 40... Αν αφισω τον λεβητα χωρις ξυλα ή με λιγα ξυλα καμια 4 ωρες το βραδι να φανταστητε το πρωι παπαλα... Τι λαθος εχει γινει δεν μπορω να καταλαβω.. Αν υπαρχει καπιος φιλος απο θεσσαλονικη με γνωση σε αυτα τα θεματα γιατι δεν μπορω αλλες κομπογιανιτικες λυσεις να μου στειλει ΠΜ να ερθει να το δει και να πληρωθει κιολας...
Last edit: 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #293 από bora550
Συνημμένο αρχείο:


Uploaded with ImageShack.us

και ενα σχεδιο κατασκευαστη καυστηρων Πελλετ χωρις Laddomat 21
Last edit: 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν by bora550.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #309 από androutso

bora550 έγραψε: Δεν μπορω να καταλαβω ρε παιδια τι φταιει.... η θερμοκρασια στο σπιτι δεν ανεβαινει πανω απο 21 βαθμους. Ο Atmos διχνει θερμοκρασια 81 βαθμους. Το laddomat ομως στα επιστρεφομενα απο το δοχεια διχνει 40... Αν αφισω τον λεβητα χωρις ξυλα ή με λιγα ξυλα καμια 4 ωρες το βραδι να φανταστητε το πρωι παπαλα... Τι λαθος εχει γινει δεν μπορω να καταλαβω.. Αν υπαρχει καπιος φιλος απο θεσσαλονικη με γνωση σε αυτα τα θεματα γιατι δεν μπορω αλλες κομπογιανιτικες λυσεις να μου στειλει ΠΜ να ερθει να το δει και να πληρωθει κιολας...

Τη μοντελο εχεις?Ποσα τετραγωνικα εχεις?Τη ξυλο καις?
Περιμενω αυριο τον δικο μου και με τρομαξε το μυνημα σου!!!!

ATMOS DC32S

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.100 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ