Πρόγραμμα "Εξοικονομώ κατ' Oίκον" - Προτάσεις & Σχόλια

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #110336 από γιαννης-δραμα
Ανακαινίστε τα σπίτια σας με λεφτά του δημοσίου –Όροι και προϋποθέσεις
www.fpress.gr/akinhta/item/11883-anakain...i-pro%CF%8Bpotheseis
Last edit: 10 Χρόνια 7 Μήνες πριν by γιαννης-δραμα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #110347 από gs1593
Απαντήθηκε από gs1593 στο θέμα Πρόγραμμα "Εξοικονομώ κατ' Oίκον"

kiko73 έγραψε: Δεν μπορω να κατεβασω τα αρχεια με τα ονοματα της
Απόφαση Υπαγωγής Ωφελούμενων στο Πρόγραμμα «Εξοικονόμηση κατ’ Οίκον» 27/30-09-2013
που βγηκε σημερα!!!
Το εχει κατεβασει καποιος?
Αν ναι ας το ανεβασει εδω
Ευχαριστω!


Ειναι μεγάλο το αρχειο και δεν μπορώ να το ανεβάσω εδώ.Δοκιμάστε από διαυγεια:
et.diavgeia.gov.gr/f/all/ada/ΒΛ9Ν46ΨΧΨΖ-Μ86
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kiko73

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #110777 από avato-pantou

avato-pantou έγραψε: Μηπως γνωριζει καποιος εαν θελουμε να αλλαξουμε μετα την εγκριση για λεβητα βιομαζας και βαλουμε αλλο μοντελο-μαρκα η ακομα και κατι τελειως διαφορετικο π.χ αντλια θερμοτητας.Τη γινετε σε αυτη την περιπτωση?

Και απαντω μονος :(
Πηρα τηλεφωνο στο υπουργειο και με ειπαν οτι γινετε οποιαδηποτε αλλαγη πριν τις εργασιες αρκει να ανεβενει ενεργειακα το κτιριο...Και πανω που ελεγα οτι ειχα καταληξη στην βιομαζα αρχισα παλι να το σκεφτομαι. :huh:

Είμαι εγώ καλό παιδί...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #111091 από vaggelis.alex1968

cmax έγραψε: Το ανεβασαν τμηματικα αλφαβητικα γιατι ειναι μεγαλο το αρχειο. Στη λιστα ειναι και το ονομα μου και ηθελα να ρωτησω σε ποιο σταδιο ειμαι τωρα γιατι τυχαια το πρωι η υπαλληλος της πειραιως μου ειπε οτι εχω πολυ δρομο ακομα.

Φίλε cmax είμαστε στο ίδιο σημείο και σε μεγάλη αναμονή. Από την ώρα που ανακινώθηκε η λίστα στο ίντερνετ θα πάρει περίπου 8-10 ημέρες να λάβει το χαρτί η τράπεζα με τη λίστα γιά να σε καλέσει για υπογραφή. μετά άλλες 15-20 ημέρες για να μπει η προκαταβολή και να αρχίσει σιγά-σιγά η πολυπόθητη εγκατασταση.Και εγώ στην Πειραιώς είμαι. εύχομε σε όλους τους αναμένοντες καλή εκλογή λέβητα γρήγορη και Σωστή εγκατάσταση.
Τα υπόλοιπα τα συζητάμε στην πορεία :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #111095 από γιαννης-δραμα

vaggelis.alex1968 έγραψε:

cmax έγραψε: Το ανεβασαν τμηματικα αλφαβητικα γιατι ειναι μεγαλο το αρχειο. Στη λιστα ειναι και το ονομα μου και ηθελα να ρωτησω σε ποιο σταδιο ειμαι τωρα γιατι τυχαια το πρωι η υπαλληλος της πειραιως μου ειπε οτι εχω πολυ δρομο ακομα.

Φίλε cmax είμαστε στο ίδιο σημείο και σε μεγάλη αναμονή. Από την ώρα που ανακινώθηκε η λίστα στο ίντερνετ θα πάρει περίπου 8-10 ημέρες να λάβει το χαρτί η τράπεζα με τη λίστα γιά να σε καλέσει για υπογραφή. μετά άλλες 15-20 ημέρες για να μπει η προκαταβολή και να αρχίσει σιγά-σιγά η πολυπόθητη εγκατασταση.Και εγώ στην Πειραιώς είμαι. εύχομε σε όλους τους αναμένοντες καλή εκλογή λέβητα γρήγορη και Σωστή εγκατάσταση.
Τα υπόλοιπα τα συζητάμε στην πορεία :)

Για την προκαταβολη μπορει να παρει και παραπανω μερες :unsure:
Σε μενα εκανε 2-2,5 μηνες για να μπει!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #111154 από avato-pantou

γιαννης-δραμα έγραψε:

vaggelis.alex1968 έγραψε:

cmax έγραψε: Το ανεβασαν τμηματικα αλφαβητικα γιατι ειναι μεγαλο το αρχειο. Στη λιστα ειναι και το ονομα μου και ηθελα να ρωτησω σε ποιο σταδιο ειμαι τωρα γιατι τυχαια το πρωι η υπαλληλος της πειραιως μου ειπε οτι εχω πολυ δρομο ακομα.

Φίλε cmax είμαστε στο ίδιο σημείο και σε μεγάλη αναμονή. Από την ώρα που ανακινώθηκε η λίστα στο ίντερνετ θα πάρει περίπου 8-10 ημέρες να λάβει το χαρτί η τράπεζα με τη λίστα γιά να σε καλέσει για υπογραφή. μετά άλλες 15-20 ημέρες για να μπει η προκαταβολή και να αρχίσει σιγά-σιγά η πολυπόθητη εγκατασταση.Και εγώ στην Πειραιώς είμαι. εύχομε σε όλους τους αναμένοντες καλή εκλογή λέβητα γρήγορη και Σωστή εγκατάσταση.
Τα υπόλοιπα τα συζητάμε στην πορεία :)

Για την προκαταβολη μπορει να παρει και παραπανω μερες :unsure:
Σε μενα εκανε 2-2,5 μηνες για να μπει!

Αισιοδοξο σε βλεπω για την προκαταβολη με ειπαν 2-3 μηνες απο την τραπεζα.Τωρα εχω κλειση τον πρωτο και αναμενουμε :whistle:

Είμαι εγώ καλό παιδί...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.136 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ