Πρόγραμμα "Εξοικονομώ κατ' Oίκον" - Προτάσεις & Σχόλια

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #104180 από vaggelis.alex1968

γιαννης-δραμα έγραψε:

DOOM_NX έγραψε:

γιαννης-δραμα έγραψε:

DOOM_NX έγραψε: Λοιπόν ερώτηση... Άγαμη μητέρα, με δηλωθέν εισόδημα άνω των 12.000 € αλλά κάτω των 20.000 €, σε ποια κατηγορία ανήκει; Θεωρείται ατομικό ή οικογενειακό το δηλωθέν εισόδημα;

Παναγιωτη θεωρειτε ατομικο,ρωτησε ενας ξαδερφος μου για την μητερα της κοπελας του και του ειπαν οτι ειναι ατομικο :(

Αξίζει άραγε για το 35% να ξεκινήσεις εργασίες;

Εγω παντως με 35% δεν θα ξεκινουσα ευκολα και μονο αν ειχε καποια ιδιαιτερα θεματα το σπιτι :unsure:

Ανάλογα τις ανάγκες του καθενός πάντος δεν είναι και άσχημο το35% σκεφτείτε άν μας εξηπηρετεί ένα ποσό γύρω στα 7.500Ε, θα πληρώσουμε 4.875Ε ΣΕ τέσσερα χρόνια από 101Ε.το μήνα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #104191 από DOOM_NX

vaggelis.alex1968 έγραψε: Ανάλογα τις ανάγκες του καθενός πάντος δεν είναι και άσχημο το35% σκεφτείτε άν μας εξηπηρετεί ένα ποσό γύρω στα 7.500Ε, θα πληρώσουμε 4.875Ε ΣΕ τέσσερα χρόνια από 101Ε.το μήνα.

Και απόσβεση πότε; :s

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #104198 από glf
Κοζάνη ακόμα δεν άρχισαν να δέχονται νέες αιτήσεις, στη Πειραιώς που ρώτησα. Απλά υπάρχει κινητικότητα σε αυτές που είχαν πάρει ήδη προέγκριση

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #104756 από gounoman
εγώ παιδιά που είμαι στην πειραιώς και έχω πάρει έγκριση απο τον Απριλιο 13 ακόμη περιμένω να μου καταβληθέι η προκαταβολή του 40% που έχω ζητήσει και ακόμη μέχρι και σήμερα τίποτε. Λένε ο΄τι καθυστερεί η καταβολή των χρημάτων απο το υπουργείο και όχι απο την τράπεζα.θέλω να προλάβω το καλοκαίρι για να προλάβω τις εργασίες, αλλιώς βλέπω να τρέχω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #104785 από jimopoulos

γιαννης-δραμα έγραψε: Σημερα τσεκαρα με την καρτα μου στην τραπεζα αν μπηκαν τα λεφτα απο τα ΠΕΑ και οντως ειχαν μπει(421ευρω οσα ειχα δωσει δηλαδη για τα ΠΕΑ),αρα πληρωθηκαν και η προμηθευτες μετα απο 2 μηνες οπου κατατεθηκαν τα τιμολογια κτλ.
Επιτελους τελειωσαμε και ολα πηγαν ρολοι(με λιγη υπομονη),μπορει να μας πηρε 10 μηνες αλλα αξιζε τον κοπο :) τωρα απολαμβανουμε το σπιτακι μας :lol:
Ελπιζω να το κανουν οσοι περισσοτεροι μπορουν ;)

ποσο καιρο χρειαστηκε Γιαννη για εκταμιευση τελικη απο την στιγμη που κετεθεσες τιμολογια στην τραπεζα?
κοντευω τους 3 μηνες σχεδον,και δεν μπηκε φραγκο ακομη...

la nordica 600 tondo

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #104788 από vaggelis.alex1968
Παιδιά σήμερα με πήρανε τηλ. απ' την πειραιώς για να πάω αύριο γιά τις υπογραφές,επιτέλους θα προχωρήσουμε λίγο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.168 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ