Θερμομόνωση

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #9264 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Απ: Θερμομόνωση
Χτύπα στο google ceresit και θα βρεις την αντιπροσωπεία στην Αθήνα, και Θεσσαλονίκη.

Θα σε κατατοπίσουν πλήρως για τιμές. Όσο για συνεργείο για την τοποθέτηση......κάνε τον σταυρό σου και προχώρα. :cheer:

Και κάτι άλλο, για σωστή εργασία, με σκαλωσιές δεν γίνονται οι θερμοπροσόψεις.......μόνο με ανυψωτικό κλωβό.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #9266 από kakos
Απαντήθηκε από kakos στο θέμα Απ: Θερμομόνωση

mastoras έγραψε: Χτύπα στο google ceresit και θα βρεις την αντιπροσωπεία στην Αθήνα, και Θεσσαλονίκη.

Θα σε κατατοπίσουν πλήρως για τιμές. Όσο για συνεργείο για την τοποθέτηση......κάνε τον σταυρό σου και προχώρα. :cheer:

Και κάτι άλλο, για σωστή εργασία, με σκαλωσιές δεν γίνονται οι θερμοπροσόψεις.......μόνο με ανυψωτικό κλωβό.


γιατι το λες αυτο;

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #9268 από jose pelleto
Απαντήθηκε από jose pelleto στο θέμα Απ: Θερμομόνωση

mastoras έγραψε:

jose pelleto έγραψε: Υ.Γ. ......... η το email σου να το συζητήσουμε μόνοι μας.


Τι υπονοείς, και τι έχουμε να συζητήσουμε. :huh:

Λες ότι τα ξέρω όλα, αλλά εσύ από μια φωτογραφία έβγαλες το συμπέρασμα......είσαι σοβαρός ρε φίλε.

jose pelleto αλλοδαπός είσαι ? Αν ναι ζητώ συγνώμη που μίλησα απαξιωτικά λέγοντας "αλοδαπά" .....σε αυτό έκανα λάθος. :blush: .....αλλά έχω τους λόγους μου.


Δεν υπονοώ τίποτα, απλώς επειδή είμαστε εκτός θέματος και κουράζουμε τα υπόλοιπα παιδιά του φόρουμ, να λύναμε την παρεξήγηση μεταξύ μας.
Μια φωτογραφία αξίζει όσες χίλιες λέξεις. Εάν η οροφή είχε ασταρωθεί με betocontakt θα είχε ένα κοκκινωπό χρώμα, και το θέμα για μένα τελειώνει εδώ.
Αλλοδαπός δεν είμαι. Είμαι Έλληνας, Καθηγητής Φυσικής Αγωγής (Γυμναστής), από το 1993 μέχρι το 2007 σοβατζής, τα επόμενα 3 χρόνια μέχρι το 2010 γυμναστής σε γυμνάσιο του Νομού μου.Τώρα ασχολούμαι αποκλειστικά με την γεωργία.

Και κάτι άλλο, για σωστή εργασία, με σκαλωσιές δεν γίνονται οι θερμοπροσόψεις.......μόνο με ανυψωτικό κλωβό.

Τι εννοείς σωστή εργασία;

Οι σοφοί άνθρωποι μιλούν επειδή έχουν κάτι να πουν, οι ανόητοι επειδή πρέπει να πουν κάτι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #9278 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Απ: Θερμομόνωση
jose pelleto
Δεν υπονοώ τίποτα, απλώς επειδή είμαστε εκτός θέματος και κουράζουμε τα υπόλοιπα παιδιά του φόρουμ, να λύναμε την παρεξήγηση μεταξύ μας.


Βασικά εκ μέρους μου δεν υπάρχει καμία παρεξήγηση. Εσύ παρεξηγήθηκες βρέστα με τον εαυτό σου. :)
Δεν είμαστε καθόλου εκτός θέματος, και οι αντιπαραθέσεις είναι το αλάτι και πιπέρι των φόρουμ.

jose pelleto
Μια φωτογραφία αξίζει όσες χίλιες λέξεις. Εάν η οροφή είχε ασταρωθεί με betocontakt θα είχε ένα κοκκινωπό χρώμα, και το θέμα για μένα τελειώνει εδώ.


Εγώ δεν θα σου ότι είσαι τελείως άσχετος όπως με είπες εσύ, γιατί δεν ξέρω κατά πόσο καλός τεχνίτης είσαι, ούτε θα σου πως πως είσαι ξερόλας, όπως συνέχεια με κατηγορείς, γιατί δεν γνωρίζω το επίπεδο των γνώσεων σου. Απλώς σου λέω ότι τελείως κουτό να γίνεται πραγματογνωμοσύνη μια ζημίας από φωτογραφίες;

Αυτά.... :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #9279 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Απ: Θερμομόνωση

jose pelleto έγραψε:

Και κάτι άλλο, για σωστή εργασία, με σκαλωσιές δεν γίνονται οι θερμοπροσόψεις.......μόνο με ανυψωτικό κλωβό.

Τι εννοείς σωστή εργασία;


Και για να προχωρήσουμε στο επόμενο θέμα μας.

Κατ αρχήν να ρωτήσω κάτι, εκτός από το σπίτι σου, που από ότι κατάλαβα απλά το έντυσες με ΦΕΛΙΖΌΛ, και στην συνέχεια το σοβάτισες, με μια τεχνική που υπάρχει από το 1980. Από εκεί και πέρα έχεις δουλέψει, η τουλάχιστον είδες από κοντά εφαρμογή και υλικά των ΣΥΧΡΟΝΏΝ ΘΕΡΜΟΠΡΟΣΟΨΕΩΝ ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #9281 από Τάκης
Απαντήθηκε από Τάκης στο θέμα Απ: Θερμομόνωση
Τι γίνεται εδώ; Το σάιτ μεταβλήθηκε σε βήμα πλασιέ που διαφημίζουν (γερμανικές) εταιρείες; Είναι δυνατόν να διαβάζουμε για το "απόλυτο σύστημα και όλα τα άλλα κλπ"; Αν παίρνετε ποσοστά καλά κάνετε αλλά βάλτε επιγραφή "ξένη δημοσίευση" για να μην παραπλανούνται οι χρήστες. Δεν υπάρχει συντονιστής εδώ;

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.168 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ