Nέες τιμές σε προϊόντα της Kratki.gr

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #143510 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μιχάλη η ίδια η κρατκι δεν γίνεται να είναι ποιο ακριβή απο εναν διανομέα σκέψου το τι μπορεί να συμβαίνει............

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #143527 από ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
Μιχάλη καλησπέρα. Μπορείς να γράψεις πιο αναλυτικά τι έχεις βρει και σε τι τιμή, γιατί όπως το ακούω αυτό που λες κάτι δε μου κολλάει καλά.
φαίνεται υπερβολικό το νούμερο που γράφεις.Να πούμε 100 -150 ευρώ πάει στο διάολο να το φάω. Ο ένας έχει παραγγείλει 100 κομμάτια κατά συνέπεια παίρνει καλύτερη τιμή και ο άλλος έχει παραγγείλει 3 κομμάτια.
Εκεί θα έχουμε κάποια διαφορά στην τιμή.
Το 200 με το 750 που γράφεις είναι πάρα πολύ.
Είσαι σίγουρος γι΄αυτό που γράφεις?

Του χέστη η μάνα δεν έκλαψε ποτέ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #143540 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
τελικά Μιχάλη ή στραβά είναι ο γιαλός ή στραβά αρμενίζεις ....τώρα είδα το τί μας έβαλες να δούμε !!πριν 1 χρόνο έβαλες να πουλήσεις 1 κινέζικο κινητό αντίγραφο της samsung αν δεν κάνω λάθος !!οταν το έψαχνες να το αγοράσεις έστειλες e-mail στη samsung να της πεις οτι το ίδιο κινητό και με καλύτερα χαρακτηριστικά το πουλάνε στην Κίνα 80% ποιο φθηνά ???
άντε να δω τι άλλο θα ακούσουμε ................

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #143552 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Nέες τιμές σε προϊόντα της Kratki.gr

ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. έγραψε: Μιχάλη καλησπέρα. Μπορείς να γράψεις πιο αναλυτικά τι έχεις βρει και σε τι τιμή, γιατί όπως το ακούω αυτό που λες κάτι δε μου κολλάει καλά.
φαίνεται υπερβολικό το νούμερο που γράφεις.Να πούμε 100 -150 ευρώ πάει στο διάολο να το φάω. Ο ένας έχει παραγγείλει 100 κομμάτια κατά συνέπεια παίρνει καλύτερη τιμή και ο άλλος έχει παραγγείλει 3 κομμάτια.
Εκεί θα έχουμε κάποια διαφορά στην τιμή.
Το 200 με το 750 που γράφεις είναι πάρα πολύ.
Είσαι σίγουρος γι΄αυτό που γράφεις?


καλησπερα και σε εσενα.. να γραψω κατι ποιο αναλυτικα απο το οτι το εχω ηδη κανει φιλε μου δυστυχως δε γινεται. Αν θελεις βεβαια με τους συνδεσμους που εχω επισυναψει μπορεις να τους πατησεις (μιας και εισαι χρηστης Η/Υ) και να το δεις μονος σου. Αν παλι βεβαια θελεις πιο αναλυτικα στοιχεια των τζακιων βιοεθαν μπορεις να στειλεις και e-mail στους εμπορους και να σου στειλουν αναλυτικα τα στοιχεια που ζητας. Ναι για να το γραφω και να το εχω γραψει ειμαι 100% σιγουρος. Δεν το εγραψα απλα αλλα εχω βαλει οπως προανεφερα και τους σχετικους συνδεσμους. Η διαφορα ειναι οπως ορθα διαπιστωσες και εσυ υπερβολικα μεγαλη. Απλα θα ηταν πολυ πιο σωστο αν εμπαινες μεσα στο φορουμ και εγραφες ως ΦΙΛΙΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ και οχι ως ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. ειναι κριμα να θελεις να ισχυροποιησεις τη θεση σου με ενα ακομη ανυπαρκτο ατομο.. ;) Καλη σου μερα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #143554 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Nέες τιμές σε προϊόντα της Kratki.gr

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε: τελικά Μιχάλη ή στραβά είναι ο γιαλός ή στραβά αρμενίζεις ....τώρα είδα το τί μας έβαλες να δούμε !!πριν 1 χρόνο έβαλες να πουλήσεις 1 κινέζικο κινητό αντίγραφο της samsung αν δεν κάνω λάθος !!οταν το έψαχνες να το αγοράσεις έστειλες e-mail στη samsung να της πεις οτι το ίδιο κινητό και με καλύτερα χαρακτηριστικά το πουλάνε στην Κίνα 80% ποιο φθηνά ???
άντε να δω τι άλλο θα ακούσουμε ................



καλημερα και σε εσενα... δε νομιζω να εστειλα ποτε μου μηνυμα στην ιδια την εταιρεια και να τους ενημερωσα για αυτο που αναφερεις. τωρα αν το εκαες εσυ αυτο ειναι αλλο θεμα.. Το αν εγω αρμενιζω στραβα ασε με καλυτερα να το ξερω εγω... Αλλα να πουλας κινεζικο τζακι και να το βαφτιζεις ιταλικο η η ιδιοι ιταλοι να το βαφτιζουν ιταλικο ειναι δικο σου δικο τους θεμα.. το θεμα ειναι οτι προκειται για το ιδιο ακριβως πραγμα με διαφορα τιμης 500€ και ευρω....καλη σου μερα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #143560 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Πες μας τι πίνεις και δε μας δίνεις !!με τα προηγούμενα ποσταρίσματα θέλεις να μας πεις οτι εγώ με τον ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α είμαστε το ίδιο άτομο ??Μπες δες που έχει γράψει ο άνθρωπος σε προηγούμενα ποσταρίσματα τον τελευταιο χρόνο και θα δεις οτι είναι θέματα που οχι μόνο δεν έχω γράψει ....δεν τα εχω ανοίξει καν να τα διαβάσω !!
και επειδή μάλλον δεν κατάλαβες τι σου είπα ποίο πάνω με το παράδειγμα του κινητού σου !!τα τζάκια βιοκαυσίμου που έβαλες ΔΕΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝ ΕΙΝΑΙ KRATKI .όπως το κινητό σου δεν ηταν samsung αλλά έμοιαζε..........

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.072 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ