Κυρία ζητά εργασία: για οικιακή βοηθός, φύλαξη παιδιών & ηλικιωμένων

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #25266 από jnet
Κυρία 57 ετων η οποία είναι ελευθερή από εργασία από τις 15/9 ψάχνει για εργασία εσωτερική σε σπίτι. Μπορεί να αναλάβει σαν οικιακή βοηθός, φύλαξη παιδιών και φροντίδα ηλικιωμένων.

Την εν λόγω κυρία την γνωρίζω αφου ηταν εσωτερική στον γείτονα μου και την προτείνω με τις καλύτερες συστάσεις. Θα την επαιρνα εγώ αλλά δεν μου περισσεύουν. Η κυρία είναι ελευθερη χωρίς οικογενειακές υποχρεώσεις και θέλει να εργαστεί στην Κεντρική Μακεδονία εκτός από Καβάλα Δράμα.

Είναι Αλβανικής καταγωγής και κατοικεί στην Ελλάδα από το 1992, ενω εργαζεται σε παρόμοιες θεσεις τα τελευταία 9 χρόνια.

Τηλέφωνο επικοινωνίας μπορώ να σας το στείλω κατοπιν αιτήματος ενδιαφέροντος στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #106840 από jnet
Σε ισχύ και πάλι.
Για ολη την προηγούμενη χρόνια την μοιραστήκαμε από μισές ημέρες με εναν γειτονά μου ο οποίος δεν την χρειάζεται από Σεπτεμβριο.
Με τις καλύτερες συστάσεις από εμένα.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.054 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ