Πείτε τι pellet καίτε και βαθμολογήστε το (1-10)

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #79533 από παλτακης
Λοιπον εδω και μερες καιω technopellet και απο την πολυ μικρη εμπειρια μου εχω να πω τα εξης καθολου κλικερ ,καθολου εως πολυ λιγο σκονη στο τσουβαλι ,μικρο μεγεθος εως ικανοποιητικο τα πελλετ , σταχτη στην σομπα (αλλα ιδια και με ameco και bioenergy ) , και εχω την αισθηση καλυτερη θερμογονο απο ameco ...αυτο ομως ειναι σχετικο αφου δεν εχω οργανο μετρησης απλα η αισθηση που μου δινει ειναι αυτη .Οποτε ας μην ληφθει στα συν του πελλετ .Τιμη 15κιλου 4,50 ευρω .

Αυτα και πιστευω ειναι ενα αξιοπιστο πελλετ που ενω γραφει για πιστοποιήσεις απο οτι εχω δει δεν πρεπει να ισχυουν .
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Fokion, DOOM_NX, kobra2

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #79534 από παλτακης
Οσον αφορα σε βαθμο θα του εβαζα ενα 8 .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #83730 από ΠΕΛΕΤΗΣ
ALFAWOOD:
Μακριά και αγαπημένοι...Χάλια σε ότι αφορά τη σταθερότητα στην ποιότητα παραγωγής.Ακριβό για την ποιότητά του.Το έχω δοκιμάσει πολλές φορές με αντίστοιχες απογοητεύσεις (δυστυχώς). Κρίμα που είναι ελληνική εταιρία αλλά δεν βλέπω να έχει μέλλον με την πολιτική που ασκεί (ποιότητα-τιμή)..
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by ΠΕΛΕΤΗΣ.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #83731 από DOOM_NX
Το περίεργο θα ήταν να ξεχώριζε με την καλή και σταθερή ποιότητα παραγωγής...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #83804 από dimlyk
εγω παλι θα προτεινα σε ολους τους ελληνες κατασκευαστες ...
να παιρνουν υποψι τους περισσοτερο τις γνωμες του κοσμου και να ειναι περισσοτερο ειλικρινεις

ειμαι σε θεση να καταλαβαινω οτι προς το παρον τουλαχιστον φτηνο και καλο πελλετ δεν ειναι δυνατον η ειναι πολυ δυσκολο να παραχθει στην ελλαδα ... ας επιλεξουν τουλαχιστον και ας μας το πουν
ωστε ο καθενας να ξερει τι αγοραζει και τι να περιμενει απ αυτο που αγορασε ...ετσι δεν θα δικαιολογειται να εχει και παραπονα :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #83815 από mastoras
Και ποια νομίζεις ότι είναι η γνώμη του κόσμου dimlyk ?

Νομίζεις ότι όλη η γνώμη του κόσμου, βρίσκεται εδώ στο φόρουμ ?

Εχω την ευκαιρία να συνομιλώ κάθε μέρα με δεκάδες χρήστες πέλλετ, και σε πληροφορώ ότι η γνώμη του κόσμου είναι τελείως διαφορετική όσο αφορά το πέλλετ και τις εντυπώσεις 5 μελών.

Ο κόσμος ψάχνει να κάψει ότι πιο φτηνό βρει. Οσοι έχουν λέβητες ψάχνουν να βρούνε ότι πιο φτηνό και καλό πέλλετ κυκλοφορεί στην αγορά.....όσοι έχουν λέβητες-καυστήρες πέλλετ.
Και εκεί το πέλλετ ξοδεύεται και όχι στις σόμπες.

Οσοι έχουν σόμπες, όντως παίρνουν το "χρυσό" αλλά είναι αμελητέα η ποσότητα-αγορά με αυτούς που καίνε πέλλετ σε καυστήρες.

Επίσης ο καθένας ξέρει τι αγοράζει, και τι παίρνει με αυτό που πλήρωσε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.142 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ