Συζήτηση από την καθυστέρηση παράδοσης Pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #132042 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

kosmidis80 έγραψε: Εμ αυτο ηθελα να πω, αλλα περιμενα να το πει πρωτα η κρετα. Το φορουμ και τα μελη του ανισε εχουν χαμηλοτερη τιμη απο οτι αν αγορασει ενας ασχετος με το ενεργκ.

Ειναι ενα απο τα καλα που σου δινει δυνατοτητα το συγκεκριμενο φορουμ.

Στάλθηκε από το Lenovo A820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Θεόδωρε λυπάμαι αλλά θα σε στεναχωρήσω πατώντας στο παραπάνω λίνκ που έβαλα προς έκπληξή μου βρήκα αυτό
prntscr.com/2wcq4f
................δηλαδή την ίδια τιμή που έδωσε στον έμπορα ........παραδοτέο στην Αθήνα .
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kosmidis80

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #132044 από creta pellet

kosmidis80 έγραψε: Εμ αυτο ηθελα να πω, αλλα περιμενα να το πει πρωτα η κρετα. Το φορουμ και τα μελη του ανισε εχουν χαμηλοτερη τιμη απο οτι αν αγορασει ενας ασχετος με το ενεργκ.

Ειναι ενα απο τα καλα που σου δινει δυνατοτητα το συγκεκριμενο φορουμ.

Στάλθηκε από το Lenovo A820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


στειλε μου στο email το τηλεφωνο σου να σε ρωτησω κατι που θελω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #132046 από kosmidis80
Το στειλα στο mail, παρε αυριο πρωι να τα πουμε! Ηθελα και εγω να μιλησουμε η αληθεια ειναι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #132048 από creta pellet

kosmidis80 έγραψε: Το στειλα στο mail, παρε αυριο πρωι να τα πουμε! Ηθελα και εγω να μιλησουμε η αληθεια ειναι.


καλο βραδυ
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kosmidis80

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #132049 από anisos
Καλησπερα σας κυριε cretta , σε τηλεφωνικη μας επικοινωνια πριν γινει η παραγγελεια σας ρωτησα αν γινεται να παραγγειλω μονο 2 παλλετες σε τιμη χονδρικης και μου ειπατε οτι δεν υπαρχει προβλημα στην ποσοτητα. Η συμφωνια ηταν να δοκιμασουν οι πελατες μας το πελλετ και εφοσον εμεναν ικανοποιημενοι θα προβαιναμε σε μεγαλη παραγγελεια. Δηλαδη δεν μπορειτε να τηρησετε μια συμφωνια μεταξυ επαγγελματιων και αν δεν υποστηριξετε εσεισ τουσ ιδιουσ σασ τουσ συνεργατες ποιος θα τουσ υποστηριξει; και αν θελετε να πουλατε σωστα λιανικης πρεπει να στελνετε τους πελατεσ σασ στους αντιστοιχους συνεργατες σας. επισης στον κυριο που αγορασε λιανικης και του εκοψαν τιμολογιο θα ηθελα να ρωτησει τον λογιστη και να του πει οτι απαγορευεται να κοβουμε τιμολογιο σε πελατη λιανικης...και θα ηθελα να προσθεσω στο τελοσ οτι με ολουσ τουσ συνεργατεσ μασ με τα τζακια- σομπεσ- λεβητεσ εχουμε αριστη συνεργασια και κατανοηση γιατι ο πληθυσμος στο μεροσ μας δεν μασ επιτρεπει να κανουμε μεγαλεσ παραγγελειεσ οπως σε ενα αλλο μερος και μασ στελνουν χονδρικησ ακομα και τα μικροπραγματα ....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #132052 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
παρακαλώ οι διαχειριστές αν δεν υπάρχει πρόβλημα στην ομαλή λειτουργία του φόρουμ να σβήσουν όλα τα ποστ που εχω κάνει .θεωρώ οτι οι εμπλεκόμενοι έχουμε βγάλει τα συμπεράσματα μας .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.082 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ