Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7556 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Τιμές pellet
Χτες που ρωτησα τιμή σε μαγαζί της ανατολικής Θεσσαλονίκης είχε ΜΑΚΙ με 305€ τον τόνο :evil: :evil: :evil:

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7565 από maxsto
Απαντήθηκε από maxsto στο θέμα Τιμές pellet
Παιδια καλησπέρα,
ξέρει να μου πει κανεις για Πάτρα απο που να προμηθευτώ πελλετ?
συγνωμη ....αλλά δεν μπορεσα να διαβάσω ολες τισ σελίδες του θεματος, μηπως και βρω κατι.... :blush:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7568 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τιμές pellet
ΚΩΣΤΑ+ΜΙΧΑΛΗ
1η ΛΥΣΗΑγορα απο χωρα της ΕΕ οπως καλα ειπατε ππληρωνουμε εκει ΦΠΑ και μετα το κανουμε εισαγωγη σαν ιδιωτεσ.Απο εκει και περα πρεπει να γινει η κατανομη σε οσους συμμετεχουν και να διασφαλιστουν ολοι οτι κανεις δεν εχει βγαλει κερδος ουτε σεντσ.
2η ΛΥΣΗ Οι αγαπητοι κυριοι πελλεταδες του νηματος που ακροονται οπως σωστα σημειωσε ο μιχαλης να κανουν την κινηση για την εισαγωγη κλεινοντας βεβαια επωνυμα πλεον παραγγελιες(ΤΕΡΑΣΤΙΑ) οποτε και υπολογιζουμε εκει ενα νορμαλ κερδος.Τι κερδιζουν:τζιρο διαφημιση και σιγουρα μια σταθερη πελατεια που ειναι το ποιο σημαντικο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7569 από kakos
Απαντήθηκε από kakos στο θέμα Τιμές pellet
Αυτός ήταν και ο λόγος φίλε "erimitis" που έγινε και το νήμα "Group Buy Pellet". Νομίζω ότι μπορεί να υπάρξει θετικό αποτέλεσμα είτε στην 1η είτε στην 2η λύση που προτείνεις με εμένα προσωπικά να κλείνω προς την 2η. Το θέμα είναι ότι θα πρέπει να υπάρξουν σοβαρές και σωστές προτάσεις. Θα αξιολογηθούν και θα δούμε πως θα κινηθούμε σαν forum. Μπορούμε να δημιουργήσουμε και μια συντονιστική ομάδα αν θέλετε είμαι διατεθειμένος να συμμετάσχω.

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7570 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τιμές pellet
Μεσα και γω φιλε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7579 από SIOYJ
Απαντήθηκε από SIOYJ στο θέμα Τιμές pellet
και εγω παιδια 7-10 τον και με αλους 2 φιλους συγουρα 24τον οποτε τελος με μια νταλικα για κρητη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.383 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ