Τιμές pellet

Περισσότερα
4 Χρόνια 10 Μήνες πριν #168189 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Τιμές pellet
Παλικάρια μην το κουράζετε το θεμα...αυτή τη στιγμή ψαχτειτε για sweinhofer αυτή την στιγμη εχει την καλύτερη τιμή από όλα.
Αλλά αν δεν βρείτε ,οργανωθείτε , μαζευτείτε,
μαζεύετε όλα τα χρήματα και κάντε αγορά Alfa wood A1 ή Α2 από εργοστάσιο, φορτίο ,να σας έρθει χαμηλά

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 8 Μήνες πριν #168318 από Kyrillos
Απαντήθηκε από Kyrillos στο θέμα Τιμές pellet

jnet έγραψε:

LEO2HELL έγραψε: για φετος το καλοκαιρι η τιμη πελλετ για το ελληνικο της αλφα γουντ του νευροκοπιου θα εινε η α1 κατηγορια περιπου στα 220 η παλετα και η α2 κατηγορια της ιδιας εταιριας στα 210 η παλετα.το αυστριακο αν ψαξεις θα το βρεις συτα 260 ενω τωρα εχει 280

260 εχει στην Θεσσαλονίκη!


Καλημέρα ! Jnet το Αυστριακό που αναφέρεις στη Θεσσαλονίκη είναι το Schweighofer / Golden Nuggets ή κάποια άλλη μάρκα; Που θα μπορούσα να το βρω; Θα μπορούσες να μου απαντήσεις εδώ ή σε κάποιο πμ σε παρακαλώ; Με ενδιαφέρει να παραγγείλω για Αθήνα και μέχρι στιγμής έχω κάνει 10 τηλέφωνα και κοντεύουν να μου πέσουν τα μαλλιά με τιμές 360-400 η παλέτα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 4 Χρόνια 7 Μήνες πριν #168328 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Τιμές pellet

Kyrillos έγραψε:

jnet έγραψε:

LEO2HELL έγραψε: για φετος το καλοκαιρι η τιμη πελλετ για το ελληνικο της αλφα γουντ του νευροκοπιου θα εινε η α1 κατηγορια περιπου στα 220 η παλετα και η α2 κατηγορια της ιδιας εταιριας στα 210 η παλετα.το αυστριακο αν ψαξεις θα το βρεις συτα 260 ενω τωρα εχει 280

260 εχει στην Θεσσαλονίκη!


Καλημέρα ! Jnet το Αυστριακό που αναφέρεις στη Θεσσαλονίκη είναι το Schweighofer / Golden Nuggets ή κάποια άλλη μάρκα; Που θα μπορούσα να το βρω; Θα μπορούσες να μου απαντήσεις εδώ ή σε κάποιο πμ σε παρακαλώ; Με ενδιαφέρει να παραγγείλω για Αθήνα και μέχρι στιγμής έχω κάνει 10 τηλέφωνα και κοντεύουν να μου πέσουν τα μαλλιά με τιμές 360-400 η παλέτα.


Συγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση λογω διακοπών. Το πελλετ είναι Swei και το μαγαζί είναι πάνω στην Λαγκαδά πρίν την γέφυρα καθως φευγεια απο Θεσσαλονίκη. Χθές πέρασα αλλά εχει 4,5 το swei πλέον το ανέβασε αλλά δεν χάνεις να πάρεις τηλέφωνο. Στην παλέτα μπορεί να δίνει αλλη τιμή.Δοκίμασε αυτό το τηλέφωνο που βρήκα στο google maps 699 446 0100. Aυτό είναι το Site pellet-thessalonikis.gr/

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 4 Χρόνια 7 Μήνες πριν by jnet.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Kyrillos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 7 Μήνες πριν #168343 από Tzortz
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Fokion

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 7 Μήνες πριν #168346 από Darudakos
Απαντήθηκε από Darudakos στο θέμα Re:Τιμές pellet
Holz Royal A1 με 4.80€ Leroy ή Gruneholz A1 στο Praktiker με 4.29€ ; Αεροθερμη Artel 9Kw

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 7 Μήνες πριν #168347 από Pri
Απαντήθηκε από Pri στο θέμα Re:Τιμές pellet
Είναι καλά και τα δύο. Πάρε το φτηνότερο.

There is nothing more uncommon than common sense.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.363 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ