Τιμές pellet

  • energ
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2382 από energ
Απαντήθηκε από energ στο θέμα Τιμές pellet
Στο Νεο Ρυσιο Θεσσαλονίκης παραλαμβάνουν μέσα στην εβδομάδα ΑΛΦΑ wood και πουλούν με 260€/τόνο με παράδοση στο σπίτι για κοντινές αποστάσεις(10km τουλάχιστο που είναι το σπίτι μου είπαν οκ).

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2384 από jose pelleto
Απαντήθηκε από jose pelleto στο θέμα Τιμές pellet
KERBEROS : Δε συνεργάζεται πλέον με την εταιρεία αυτή λέει, διότι δεν του παρέδιδαν εμπόρευμα. Μετά από κάποιο σημείο λέει δεν του σήκωναν καν το τηλέφωνο. Κι αυτό, λέει, συνέβη και σ' άλλους εμπόρους.
Μου 'δωσε τα λεφτά μου πίσω.
Nasikas : Με ποιόν κάνατε συμφωνία κύριε;
Δεν τον κατονομάζετε.
Αντ' αυτού κατονομάζετε και κατηγορείτε Δημόσια εκείνον που δεν σας έχει δει ποτέ.
KERBEROS : Ρούρτης Δημήτριος. Ισχυρίστηκε ότι δεν του παραδίδατε πέλλετ για πολύ καιρό, ενώ σας είχε πληρώσει κάποια χιλιάρικα, δεν θυμάμαι πόσα. Αναγκάστηκε λοιπόν να διακόψει τη συνεργασία με την εταιρεία σας.
Nasikas : Προς το παρόν θεωρώ λάθος μου που εξακολουθώ να μπλογκάρω. ....Είναι αιχμαλωσία να είμαι αναγκασμένος να απαντώ σε.....μου είπανε....άκουσα....λένε...
ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ
ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ το 2012
KERBEROS : Εγώ θα περιμένω απάντηση...
Καληνύχτα.

Οι πατατοπαραγώγοι του Κ. Νευροκοπίου προκειμένου να μη σαπίσουν τα προιοντα τους στις αποθήκες, παρέδωσαν τις πατάτες τους στην Ε.Α.Σ.Δράμας .Η Ενωση Αγροτικών Συνεταιρισμών Δράμας πουλούσε σήμερα την πατάτα 4ευρώ …….τα 25 κιλά .(0,16λ/kg) Ποιοτητα ΑΑ
Γνωρίζετε με 4 ευρώ πόσα κιλά πέλλετ αγοράζετε;

Λευτεριά στους αιχμάλωτους του Forum

Οι σοφοί άνθρωποι μιλούν επειδή έχουν κάτι να πουν, οι ανόητοι επειδή πρέπει να πουν κάτι
Last edit: 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν by jose pelleto.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2386 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet
Εγώ θα περιμένω απάντηση για λίγες μέρες ακόμα. Έπειτα θα διαγράψω τα ονόματα της εταιρείας και του εμπόρου, για να μην σπιλώνεται κανείς δικαίως ή άδίκως. Τα συμπεράσματα θα είναι πλέον θέμα του καθενός.

Όσο για τις τιμές ή θα πέσουν, ελπίζω μόνες τους απ' του χρόνου, ή θα τις ρίξουμε εμείς, κάνοντας έρευνα ή συνεργαζόμενοι μεταξύ μας.
Και μια τελευταία λύση είναι να ψάξουμε λύσεις στα βόρεια σύνορά μας, μιας και τα πελλετοκάραβα θα αργήσουν να φανούν.

ΥΓ: Εκτός αν μας βοηθήσετε όσοι παράγετε μόνοι σας πέλλετ!

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2388 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Τιμές pellet
εγω εχω να πω το εξης:

Η αυξηση που εγινε στο πελλετ μεσα στο χειμωνα ΔΕ δικαιολογειται!!!! Ειναι ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ!!!!

Απο 210€ το καλοκαιρι στα 250€ το χειμωνα ειναι οκ (κατα την αποψη μου) ΑΛΛΑ ο,τι ειναι παραπανω ειναι ΞΕΚΩΛΙΑΣΜΟΣ του Ελληνα!! Δυστυχως ΠΟΛΛΟΙ μα παρα πολλοι πεσανε στη ΦΑΚΑ να προμηθευτουν αργα οπως και ΕΓΩ!!

ΠΑΙΔΙΑ;;;τα ΠΕΛΛΕΤ ΔΕΝ ειναι ΠΡΩΤΗ ΥΛΗ.....ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΛΟΙΜΑΤΑ!!!!HELLO????Μη το παρακανουμε με τις τιμες!!!! Ε Λ Ε Ο Σ!!!!!

Το θεμα ειναι το τι κανουμε τωρα;;; ΜΑΖΙΚΕΣ παραγγελιες για το νεο ετος μεσα στην ανοιξη η το καλοκαιρι!!! το ιδιο ισχυει και για τα καυσοξυλα!! 80€ το καλοκαιρι 130€εχουν τωρα!!! Ειμαστε σαν λαος της τελευταιας στιγμης ρε πο@στη μου!! ΚΡΙΜΑ!!!

Απο εδω και περα τι ΚΑΝΟΥΜΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ;;;

κατι ασχετο: εδω γινεται ενας πανικος με τους λεβητες ιοντων... με 4,50€ τη μερα λενε οτι ζεσταινεις ολο το σπιτι κλπ... αυριο θα παω να δω εγκατασταση να δω τι παιζει...
Last edit: 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν by michalisgr.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2389 από stef30
Απαντήθηκε από stef30 στο θέμα Τιμές pellet
Παιδες σημερινή παραλαβή από το εργοστάσιο-εκθεση της alfawood στον Τύρναβο.Για 2 παλέτες 250 ο τόνος+15 euro μεταφορικά(10χλμ.ειναι το σπίτι μου από εκεί) το σύνολο 265 ουσιαστικά,αφού δεν έχω αγροτικό να τις πάρω.Για 4+ παλέτες,έπεφτε λίγο ακόμη η τιμή,αλλά βασικά θα δυσκολευόμουν λίγο οικονομικά τώρα(έρχονται και χριστούγεννα).Σίγουρα καλά δεν το λες,αλλά το μη χείρον βέλτιστον.Φέτος την πατήσαμε είπαμε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2394 από tasosp
Απαντήθηκε από tasosp στο θέμα Τιμές pellet
εβαλα τον καυστηρα τον νοεμβριο οποτε δεν γινοταν να αποθηκευσω πελετ το καλοκαιρι . θα βολευτουμε τωρα κ για του χρονου δεν θα μας ξαναδουν στο μαγαζι οι πελετεμποροι. φετος θα τους υποστουμε
εδω ειμαστε εγω κ αλλοι δυο κ θα φτιαχνουμε δικο μας κ αν μπορεσουμε θα κανουμε κ παραπανω για κανενα φιλο.

μη δια φοβον αλλα δια το δεον απεχεσθαι αμαρτηματων (Δημοκριτος)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.351 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ