Ferroli sun p12 a01

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #159876 από christos_chariskos
Ferroli sun p12 a01 δημιουργήθηκε από christos_chariskos
Γεια σας
Κατ αρχήν χαίρομαι που υπάρχει ένα forum που μπορούμε να λύσουμε τις απορίες μας για τα προβλήματα τα οποία αντιμετωπίζουμε στους καυστήρες μας. Για να μπώ στο θέμα, αγόρασα έναν καυστήρα ferroli p12 και μου βγάζει την ένδειξη A01. όταν όμως πατάω το P από το πρόγραμμα τότε αρχίζει να λειτουργεί κανονικά χωρίς κανένα πρόβλημα, μετά από κάποιο χρονικό διάστημα τότε μου ξαναβγάζει το ίδιο πρόβλημα.

Σας ευχαριστώ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #159877 από etsa67
Απαντήθηκε από etsa67 στο θέμα Ferroli sun p12 a01
Καλημέρα και Καλή Χειμερινή περίοδο σε όλους.
Πάλι θα κάνω το δυσάρεστο σχόλιο όσο αφορά την επιλογή της θέρμανσης.
Πόσες φορές θα το αναφέρω!!! δεν αγοράζω μόνος μου σύστημα θέρμανσης επιλέγοντας από το διαδίκτυο.
Μέγα λάθος.
Αναθέτεις σε κάποιον ειδικό όλη την ευθύνη καλής λειτουργίας με συμφωνία , και τρέχει αυτός αντί εσύ.
Τι να σου πώ γιατί επέλεξες τον Φέρ και όχι κάποιον άλλον. Έκανες σφάλμα γιατί δεν είσαι ειδικός.
Περισσότερες πληροφορίες στο my email. Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Στάθης Μηχανολόγος Μηχανικός

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #159888 από christos_chariskos
Απαντήθηκε από christos_chariskos στο θέμα Ferroli sun p12 a01
Επέλεξα τον συγκεκριμένο γιατί μου τον σύστησαν, επίσης γιατί δεν έβρισκα κα΄ποιον να με πληροφορίσει για το τι να επιλέξω, επίσης να σου πω ότι δεν τον εγκατέστησα εγώ, αλλά κάποιος τεχνικός.Να ρωτήσω κ κάτι άλλο ο συγκεκριμένος καυστήρας θεωρείται μετριος ή κακός?

Υ.Γ. Δεν πήρα απάντηση για το ερώτημα μου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #159889 από etsa67
Απαντήθηκε από etsa67 στο θέμα Ferroli sun p12 a01
Δηλ. Το κατάστημα και ο τεχνικός πληρώθηκαν και τώρα δεν αναλαμβάνουν να σου δώσουν λύση? Τί είδους τεχνικοί είναι όταν οι ίδιοι δεν ενδιαφέρονται για τους πελάτες τους 'η αν δεν γνωρίζουν να επιμορφωθούν?
Τι να πώ!!!
Οι Ιταλοί δεν έχουν αναβαθμίσει το πρόγραμμα ούτε τη κατασκεύη αλλά δεν μπορώ να σου απαντήσω στο ερώτημά σου. Αν θέλεις περισσότερη ενημέρωση και πιθανόν λύση στο εμαιλ μου.

Στάθης Μηχανολόγος Μηχανικός

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #159931 από xrysafis72
Απαντήθηκε από xrysafis72 στο θέμα Ferroli sun p12 a01

christos_chariskos έγραψε: Επέλεξα τον συγκεκριμένο γιατί μου τον σύστησαν, επίσης γιατί δεν έβρισκα κα΄ποιον να με πληροφορίσει για το τι να επιλέξω, επίσης να σου πω ότι δεν τον εγκατέστησα εγώ, αλλά κάποιος τεχνικός.Να ρωτήσω κ κάτι άλλο ο συγκεκριμένος καυστήρας θεωρείται μετριος ή κακός?

Υ.Γ. Δεν πήρα απάντηση για το ερώτημα μου.

Kαλο κουραγιο!!!εδω υπαρχουν ολες η πληρωφοριες που χρειαζεσε
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=384&limitstart=0

ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #159934 από etsa67
Απαντήθηκε από etsa67 στο θέμα Ferroli sun p12 a01
Που χαθηκεσ εσυ? Εχεισ να μασ γραψεισ αιωνεσ!!!
Ο φιλοσ Χρυσαφησ θα σου λυσει καθε απορια οχι μονο ξερει τον συγκεκριμενο καυστηρα αλλα ειναι και πολυ καλοσ γνωστησ του αντικειμενου.
Ο Φερολι ειναι ενασ οικονομικοσ καυστηρασ πελλετ αλλα εχει και τα χουγια του. Μπορει να καιει και βιομηχανικο πελλετ αλλα πρεπει να πειταματιστεισ με τισ διαθεσιμεσ παραμετροποιησεισ που επρεπε να υπηρχαν καποιεσ ακομη κατα εμενα.

Στάθης Μηχανολόγος Μηχανικός

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.069 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ