Grenamat?

Περισσότερα
4 Χρόνια 11 Μήνες πριν #167999 από PrinceOfAbyss
Grenamat? δημιουργήθηκε από PrinceOfAbyss
Καλησπέρα. Έχω μια ερώτηση. Ο λέβητας μου, ένας OPOP Biopel V9 30KW, έχει πάνω από τον καυστήρα ένα τετράγωνο πυρίμαχο μονωτικό υλικό (15x15 περίπου) που στο manual αναφέρεται ως Grenamat plate. Καθαρίζοντας λοιπόν τον λέβητα σήμερα το απόγευμα μου έπεσε και έσπασε. Το έχει αλλάξει κανείς? Τί κόστος να περιμένω άραγε?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 4 Χρόνια 11 Μήνες πριν #168000 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Grenamat?
Βερμικουλιτης είναι πυρίμαχο υλικό.υπαρχει σε καταστήματα με δομικά υλικά η σε χρώματα σίδερο η σε τζακαδες.κρατησε και ένα κομμάτι για δείγμα διότι βγαίνει σε αρκετά παχη.υπαρχει πλάκα φύλλο που μπορούν να σου κόψουν το μέγεθος που θες.ρωτησε πρώτα αυτούς και μετά την εταιρία διότι θα "βαράει".μπες εδώ και μίλα μαζί τους έχουν doukasdrama.gr/1184058
Last edit: 4 Χρόνια 11 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 11 Μήνες πριν #168003 από PrinceOfAbyss
Απαντήθηκε από PrinceOfAbyss στο θέμα Grenamat?
Πήρα τηλ. σε αυτό το eshop αλλά δυστυχώς δεν έχουν 20άρι (2cm πάχος), αλλά μόνο 25άρι... Κατά τα άλλα το 17x17x2.5 (αν μου ταίριαζε) θα έβγαινε 6 ευρώ. Βρήκα άλλον στη Θεσσαλονίκη που όμως μου δίνει μόνο ολόκληρο φύλλο 60x80cm στα 40 ευρώ... Να δεις που δε θα τη γλυτώσω την εταιρία, εκτός αν μου πει κάνα 30ευρω, οπότε σε αυτήν την περίπτωση θα προτιμήσω να πάρω όλο το φύλλο από τον άλλο και να μου μείνει και για άλλες φορές...

Αν τυχόν ξέρει και κανένας άλλος συγκεκριμένο μαγαζί που να έχει, ενημερώστε με πλιζ.

Καλή ανάσταση!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 11 Μήνες πριν #168004 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Grenamat?
Πάρε το φύλο καλύτερα αν έχει το κομμάτι η εταιρία στα ίδια περίπου χρήματα μπορεί να ξαναχρειαστεις και άλλη φορά να μην ξαναψαχνεσαι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 11 Μήνες πριν #168006 από GEORGIOSK-DRAMA
Απαντήθηκε από GEORGIOSK-DRAMA στο θέμα Grenamat?
Καλημερα καλη ανασταση,και καλο πασχα σε ολους. παρε τον βερμικουλιτη των 2,5 εκατοστον και φατω απο τα πλαγια με προσωχη και βαλτω...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ