OPOP Black star 40. Χρειαζομαι βοηθεια

Περισσότερα
4 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 4 Χρόνια 2 Μήνες πριν #169934 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΔΙΚΗ σου πατεντα θα κανεις στη οπη του μοτερ να την κανεις πιο στενη για να εχει πιεση και να συνδεθει στα σωληνακια για να Σπρωχνον τον αερα ΣΤΗ ΜΠΟΥΚΑ.μοτερ εως 2200 στροφες ειναι σουπερ.δεν μπορω εδω να ανεβασω ουτε βιντεο ουτε φωτο κατι προβλημα υπαρχει η με τον υπολογιστη μου η με το φορουμ!!!!!!!!!!μονο στo FACEBOOK MESSEGER ΠΗΧΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ(ΦΩΤΟ ΜΕ ΜΑΥΡΟ ΣΑΚΚΑΚΙ)
Last edit: 4 Χρόνια 2 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 2 Μήνες πριν #169935 από Johnpropoman
Απαντήθηκε από Johnpropoman στο θέμα OPOP Black star 40. Χρειαζομαι βοηθεια

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: ...δεν μπορω εδω να ανεβασω ουτε βιντεο ουτε φωτο κατι προβλημα υπαρχει η με τον υπολογιστη μου η με το φορουμ!!!!!!!!!!μονο στo FACEBOOK MESSEGER ΠΗΧΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ(ΦΩΤΟ ΜΕ ΜΑΥΡΟ ΣΑΚΚΑΚΙ)


Το πρόβλημά σου είναι η μεγάλη ανάλυση που έχουν.
Κάνε επεξεργασία τους σε μικρότερη ανάλυση και όλα θα είναι εντάξη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 4 Χρόνια 2 Μήνες πριν #169937 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΤΟ θεμα δεν ειναι στην αναλυση στο ADD που με βαζει στουσ φακελους και επιλεγω φωτογραφια δεν μου την φερνει να την κανω ADD οπως παλια που μπορουσα να ανεβασω εως 8 (αν θυμαμαι).καθως φυσικα και βιντεο καθως και εκει που παταμε forym ενω ειμαι συνδεμενος με το κωδικο μου δεν μπορω να δω και να μπω ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ( νομιζω ετσι το ελεγε).ουτε επεξεργασια το προφιλ ουτε τα μυνηματα μου .δεν ξερω εχω μιλησει εδω και 2 μηνες με το ΓΙΩΡΓΟ και δεν εχει γινει κατι ακομα.
Last edit: 4 Χρόνια 2 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 2 Μήνες πριν #169950 από BIOPEL
Απαντήθηκε από BIOPEL στο θέμα OPOP Black star 40. Χρειαζομαι βοηθεια

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: ΔΙΚΗ σου πατεντα θα κανεις στη οπη του μοτερ να την κανεις πιο στενη για να εχει πιεση και να συνδεθει στα σωληνακια για να Σπρωχνον τον αερα ΣΤΗ ΜΠΟΥΚΑ.μοτερ εως 2200 στροφες ειναι σουπερ.δεν μπορω εδω να ανεβασω ουτε βιντεο ουτε φωτο κατι προβλημα υπαρχει η με τον υπολογιστη μου η με το φορουμ!!!!!!!!!!μονο στo FACEBOOK MESSEGER ΠΗΧΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ(ΦΩΤΟ ΜΕ ΜΑΥΡΟ ΣΑΚΚΑΚΙ)


Καλησπέρα Κώστα, χθες που μιλούσαμε για φυσητήρα εννοούσες κάτι τέτοιο με πατέντα στο ακροφύσιο του ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 2 Μήνες πριν #169951 από BIOPEL

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 2 Μήνες πριν #169952 από BIOPEL

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.083 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ