ΗΡ22 12kW & ΗΡ24A 9kW by -mike-

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #27360 από -mike-
Απαντήθηκε από -mike- στο θέμα ΗΡ22 12kW & ΗΡ24A 9kW by -mike-

jery έγραψε: φίλε μου το σπίτι σου είναι δυόροφο? μπορείς να γράψεις τους χώρους που ζεσταίνεις?
ζεσταίνονται ομοιόμορφα?


καλησπερα φιλε μου το σπιτι ειναι δυοροφο αλλα φετος θα βγαλω τα συμπερασματα για τους χωρους που θα καληψει και τι θερμοκρασια θα εχω στο καθε δωματιο απο τον επανω οροφο,για κατω ειμαι σιγουρος οτι θα κυκλοφορο γυμνος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #30177 από ACIDBLACK
Απαντήθηκε από ACIDBLACK στο θέμα ΗΡ22 12kW & ΗΡ24A 9kW by -mike-
σε ευχαριστω για την απαντηση η σομπα εφτασε πριν μερικες μερες και τωρα μολις συνενοηθηκα για πελλετ ...εγκατασταση σημερα φυσικα θα την ταισω οτι ποιο καλο κυκλοφορει στην αγορα ...μονο να δω ποιος θ ακουβαλησει 72 τσουβαλια δεκαπεντοκιλα στον Δευτερο και ΤΡΙΤΟ οροφο ...να κλεισω απο τωρα ορθοπεδικο ?

“Καλιά στα όρη άρχοντας, παρά στον κάμπο δούλος – θωρώ τον κόσμο από ψηλά κι είναι δικός μου ούλος”

ΝΕΟ Ε-ΜΑΙΛ το παλιο αρνηται απλα να λειτουργησει
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #31043 από -mike-
Απαντήθηκε από -mike- στο θέμα ΗΡ22 12kW & ΗΡ24A 9kW by -mike-

ACIDBLACK έγραψε: σε ευχαριστω για την απαντηση η σομπα εφτασε πριν μερικες μερες και τωρα μολις συνενοηθηκα για πελλετ ...εγκατασταση σημερα φυσικα θα την ταισω οτι ποιο καλο κυκλοφορει στην αγορα ...μονο να δω ποιος θ ακουβαλησει 72 τσουβαλια δεκαπεντοκιλα στον Δευτερο και ΤΡΙΤΟ οροφο ...να κλεισω απο τωρα ορθοπεδικο ?


φιλε μου,σου ευχομαι καλο χειμωνα και καλες καυσεις να εχουμε,οσο για ορθπαιδικο δεν χρειαζετε,μαζεψε την γειτονια ολη για παρουσιαση και βαλτους να σου ανεβασουνε και απο δυο τσουβαλακια ο καθενας ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #31368 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα ΗΡ22 12kW & ΗΡ24A 9kW by -mike-

ACIDBLACK έγραψε: σε ευχαριστω για την απαντηση η σομπα εφτασε πριν μερικες μερες και τωρα μολις συνενοηθηκα για πελλετ ...εγκατασταση σημερα φυσικα θα την ταισω οτι ποιο καλο κυκλοφορει στην αγορα ...μονο να δω ποιος θ ακουβαλησει 72 τσουβαλια δεκαπεντοκιλα στον Δευτερο και ΤΡΙΤΟ οροφο ...να κλεισω απο τωρα ορθοπεδικο ?


Αντε με το καλό βολεύτηκες και εσύ. :)

Καλή ζέστη σου εύχομαι.....και καμιά φωτογραφία θα ήταν ότι έπρεπε !!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #31654 από ACIDBLACK
Απαντήθηκε από ACIDBLACK στο θέμα ΗΡ22 12kW & ΗΡ24A 9kW by -mike-
εχω ανοιξει θεμα και την εχω εγκαινειασει στο μπαλκονι με τις απαραιτητες τσικουδιες ,βεβαια φοραγαμε βερμουδες καιειχε 30 βαθμους αλλα τι να κανουμε τα καλα της Κρητης..

“Καλιά στα όρη άρχοντας, παρά στον κάμπο δούλος – θωρώ τον κόσμο από ψηλά κι είναι δικός μου ούλος”

ΝΕΟ Ε-ΜΑΙΛ το παλιο αρνηται απλα να λειτουργησει
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #34504 από -mike-
Απαντήθηκε από -mike- στο θέμα ΗΡ22 12kW & ΗΡ24A 9kW by -mike-
στην 1 σελιδα προσθεσα και λινκ απο βιντεο της HP24A οχι και πολυ καλα τραβηγμενο τις επομενες μερες θα ειναι σε καλη ποιοτητα και ληψη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ