Τιμές ξύλου

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #17441 από chalk
Απαντήθηκε από chalk στο θέμα Τιμές ξύλου
Τελικά τα ξύλα που παρέλαβα πρέπει να είχαν κανα 2μηνο που κόπηκαν. Δείχνει ωραίο ξύλο, σε παλλετα 1,20 Χ 1,00 Χ 1,30 περίπου.
Βρήκα και ελιά ελληνική με 125 ο τόνος για Αθήνα, χύμα, οχι σε παλλετα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #17443 από 1kost1
Απαντήθηκε από 1kost1 στο θέμα Τιμές ξύλου

chalk έγραψε: Τελικά τα ξύλα που παρέλαβα πρέπει να είχαν κανα 2μηνο που κόπηκαν. Δείχνει ωραίο ξύλο, σε παλλετα 1,20 Χ 1,00 Χ 1,30 περίπου.
Βρήκα και ελιά ελληνική με 125 ο τόνος για Αθήνα, χύμα, οχι σε παλλετα.


Γεια σου!
Που την βρήκες την Ελιά 125 τον τόνο;;;; αυτή η τιμή για πόσους τόνους είναι;;;;
Ενδιαφέρομαι για κομμένα σχισμένα ξύλα κάπου στους 5-6 τόνους άμα είναι Χαλκίδα ακόμη καλύτερα, αλλιώς Αθήνα θα τα μεταφέρω εγώ σιγά- σιγά με το φορτηγάκι μου
Το εμαιλ μου είναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #17445 από chalk
Απαντήθηκε από chalk στο θέμα Τιμές ξύλου
Απ'οσο μπορώ να ξέρω, η τιμή είναι για 25τονο. Νομίζω πως δίνει και λιγότερους τόνους, αλλά με κάποια επιβάρυνση για τα μεταφορικά. Θα ρωτήσω και θα σου πω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #17484 από 1kost1
Απαντήθηκε από 1kost1 στο θέμα Τιμές ξύλου

chalk έγραψε: Απ'οσο μπορώ να ξέρω, η τιμή είναι για 25τονο. Νομίζω πως δίνει και λιγότερους τόνους, αλλά με κάποια επιβάρυνση για τα μεταφορικά. Θα ρωτήσω και θα σου πω.


Σε παρακαλώ πολυ ρώτησε και πες μου..... Θα με υποχρεώσεις παρα πολυ. Θελω να παρω τωρα ξύλα σε λογική τιμή και δεν θέλω να τρέχω την τελευταία στιγμή.....
Θα περιμενω μηνυμα σου.....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18395 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Τιμές ξύλου

stifler11221122 έγραψε: οποιος ενδοιαφερεται για ξυλο πευκο(ελληνικο) κυριως εμποροι γιατι ειναι μεγαλη ποσοτητα μπορει να επικοινωνησει μου

Έχεις διαβάσει τους όρους χρήσης του Forum? Επόμενο φορά μη συμμόρφωσης αποκλεισμός.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18643 από michoni_io
Απαντήθηκε από michoni_io στο θέμα Τιμές ξύλου
100 ευρώ για 1 τόνο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.169 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ