Τιμές ξύλου

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #14740 από f712
Απαντήθηκε από f712 στο θέμα Τιμές ξύλου
house απο που εισαι ο εμπορασ που μιλησες ειναι απο λαρισα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #14743 από house
Απαντήθηκε από house στο θέμα Τιμές ξύλου
Εγω ειμαι απο λαρισα , ο εμπορας απο βουλγαρια !

Για ακοπα ,1 μετρο , 80 μαζι με την μεταφορα (55+25 μεταφορα)
κομμενα σκισμενα , 85 χοιμα και σε παλετα ( αλλα μας τα μασαει ο τυπος , γιατι αποτι καταλαβα ειναι ελληνας μεσαζοντας που εχει κανει εταιρια στην βουλγαρια και μας δουλευει καργα)
Χαμος , εχω βρει 20 τηλ , 10 εταιριες στην βουλγαρια , βουλγαρους , οτι νανε και εχω παρει ενα σωρο τιμες !
1 *1,80 παλετα το κομματι 82 ευρο , (αυτον μολις τον ειπα οτι εχω υγρασιομετρο αρχισε να λεει βλακειες , αλλος μουφας

Παντος απ τις πολλες τιμες , και αποτι καταλαβα , τιμη στην βουλγαρια για τα ξυλα θα παρουν την αλλη βδομαδα οι χοντρεμποροι , μεχρι τοτε θα τους ξαναπαρω και τους 20 , για το γαμοτο και μονο

ΥΣ , Σορρυ για τις κακες λεξουλες , αλλα παιδια δεν βλεπω ακομα φως και εχω τα νευρα μου

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #14750 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τιμές ξύλου
παιδια οποιος βρισκει κατω απο 90 ευρω με μια σχετικα καλη υγρασια τα χτυπαει.Αλλα να σας πω και κατι και υγρα να ειναι σαφως θα χασεις στο ζυγη αλλα το τζακι τα ξεσκιζει οποτε μην αγχωνεσται.Προβλεπω οι τιμες να ανεβουν αρκετα φετος βλεπω σαλονικα να πουλανε το χειμωνα 120 και πανω παιδια.μακαρι να βγω ψευτης. παντως

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #14751 από Jole
Απαντήθηκε από Jole στο θέμα Τιμές ξύλου
Καλημερα παιδιά, μπήκα κ εγώ στην παρέα σας, είδα πως εκτός από τις πολύ χρήσιμες πληροφορίες που καταθέτει ο καθένας, γίνονται ομάδες κ ανά περιοχή, οπότε δηλώνω κ εγώ ενδιαφέρον για περιοχή πλησίον του Αυλώνα/Αττικης μαζί με αρκετούς φίλους!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #14752 από γιωργος
Απαντήθηκε από γιωργος στο θέμα Τιμές ξύλου

erimitis έγραψε: παιδια οποιος βρισκει κατω απο 90 ευρω με μια σχετικα καλη υγρασια τα χτυπαει.Αλλα να σας πω και κατι και υγρα να ειναι σαφως θα χασεις στο ζυγη αλλα το τζακι τα ξεσκιζει οποτε μην αγχωνεσται.Προβλεπω οι τιμες να ανεβουν αρκετα φετος βλεπω σαλονικα να πουλανε το χειμωνα 120 και πανω παιδια.μακαρι να βγω ψευτης. παντως




ναι καλη τιμη . και η υγρασιαφευγει γρηγορα τωρα το καλοκαιρι αμα τα φτιαξεισ λιγο απο
50σε 30 σε 1 μηνα το πολυυυυ. μονο που πληρωνεις το νερο!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #14754 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τιμές ξύλου
καλητερα να πληρωσης και λιγο νερο απ οτι να τα χρυσοπληρωσης αδερφε.Ειδικα αμα εχεις δυο πιτσιρικια στο σπιτι δεν το ψαχνεις και πολυ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.155 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ