Προμηθευτής με παράπονα για την προσφορά του

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30918 από INFRARED
Κ Γιώργο δεν εχω κανενα προβλημα πραγματικα με κανεναν... τα 15 ευρω ειναι λογικά γιατι κανετε καποια δουλεια αλλα το μινιμουμ παραγγελια 350 ευρω που γραφετε που αναφερεται? Αν ειμαι καπου λαθος συγνωμη εκ των πρωτερων.. η τιμη συνεχιζει να ισχυει!
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by INFRARED.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30919 από Τάκης

kosmidis80 έγραψε: ...

Λοιπον ντρεπομαι ειλικρινα για αυτα που βλεπω να ακουγονται και αναθεωρω επισης για τον τροπο που διαχειριζομαστε (admin & mods) καταστασεις και για πολλα που επιτρεπουμε να κανετε ελευθερα στο energ.


Καλά όλα τα άλλα, μπορεί νάναι και καλαμπούρι η προσφορά και τραγική η αντίδραση του giogud. Αλλα αυτό το δικό σου είναι μάλλον σοβαρό. Δεν μας το κάνεις πιο λιανά ποιά είναι αυτά που μας επιτρέπετε να κάνουμε ελεύθερα που χρήζουν αναθεώρησης;

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": XAALAARAA, oddios

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30920 από stergiosbik

Τάκης έγραψε:

INFRARED έγραψε: οριστε και δημοσια


ΠΩΛΕΙΤΑΙ PELLET www.schweighofer.at Νο1 σε ποιότητα και απόδοση και με
χαρτιά για τουρμπο καύσεις!!!
....


Για ν. Λάρισας δεν παίζει κάποια τιμή; Για πλήρες φορτίο 24 τόνων.


Ρε τι καπιταλας εισαι εσυ.
Βγηκε ο ανθρωπος να καταγγειλει κατι κι εσυ αμεσως να το εκμεταλλευτεις. :P

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30922 από jnet
Πάντως να ξέρετε ότι οι προσφορά δεν πρόλαβε να εξεταστεί από κανέναν.
Έχουμε στο αυτόματο όποιος στέλνει προσφορά να απαντάει πρώτα αν θέλει να γίνει Offers Business member(δηλαδή να δίνει 0,5€ την ημέρα στο energ) και μετά να ασχολούμαστε μαζί του. Τώρα αν κάποιος τρελαθεί και τα δίνει τσαμπα τα πάντα θα το χάσουμε. Να μας συγχωρέσετε για αυτό.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30924 από jnet

Τάκης έγραψε:

kosmidis80 έγραψε: ...

Λοιπον ντρεπομαι ειλικρινα για αυτα που βλεπω να ακουγονται και αναθεωρω επισης για τον τροπο που διαχειριζομαστε (admin & mods) καταστασεις και για πολλα που επιτρεπουμε να κανετε ελευθερα στο energ.


Καλά όλα τα άλλα, μπορεί νάναι και καλαμπούρι η προσφορά και τραγική η αντίδραση του giogud. Αλλα αυτό το δικό σου είναι μάλλον σοβαρό. Δεν μας το κάνεις πιο λιανά ποιά είναι αυτά που μας επιτρέπετε να κάνουμε ελεύθερα που χρήζουν αναθεώρησης;


Ο Θοδωρής είναι γενικά της αποψης οτι δεν θα πρεπει οι συζητήσεις που φτάνουν στα ακρα να αφήνονται. Αυτό είναι προσωπική του αποψη και από την αλλη εγώ θεωρώ οτι μια χαρα είμαστε οπως είμαστε. Δηλαδη να φτάνουμε και στα ακρα.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by jnet.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stergiosbik

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30928 από kosmidis80

Τάκης έγραψε:

kosmidis80 έγραψε: ...

Λοιπον ντρεπομαι ειλικρινα για αυτα που βλεπω να ακουγονται και αναθεωρω επισης για τον τροπο που διαχειριζομαστε (admin & mods) καταστασεις και για πολλα που επιτρεπουμε να κανετε ελευθερα στο energ.


Καλά όλα τα άλλα, μπορεί νάναι και καλαμπούρι η προσφορά και τραγική η αντίδραση του giogud. Αλλα αυτό το δικό σου είναι μάλλον σοβαρό. Δεν μας το κάνεις πιο λιανά ποιά είναι αυτά που μας επιτρέπετε να κάνουμε ελεύθερα που χρήζουν αναθεώρησης;


Θα μαθεις οταν ερθει η ωρα.. συντομα θα κανω τις προτασεις μου και βλεπουμε. Ως γενικοτητα να σου πω λοιπον οτι ειμαι της γνωμης για πιο αυστηρη διαχειρηση και ας γινουμε οι κακοι της υποθεσης.

Ως καλαμπουρι εγω παντως δεν λαμβανω τα σεναρια για μιζες και διαπλοκη, εσυ ετσι το λαμβανεις?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.078 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ