Επώνυμη σόμπα ξύλου

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #9835 από GeoTa
Απαντήθηκε από GeoTa στο θέμα Απ: επωνυμη σομπα ξυλου
Δεν έχω επώνυμη ιταλική

Επειδή έγραψες πως εισαι ανοιχτος σε ολες τις προτασεις σου γράφω τα εξής:

εχω μια ξυλόσομπα βουλγάρικη της Skladova Teknika Komfort 21KFT. Ειμαι πάρα πολυ ευχαριστημένος. Έχω ανοίξει και θέμα με την περιγραφη και τις εντυπώσεις μου.

Επίσης στην πρόσφατη έκθεση Energy Tech είδα μια αερόθερμη ξυλόσομπα το μοντελο WS 55. Στα τεχν.χαρακτηριστικα αναφερει ισχύ 7KW και max 10Kw, απόδοση 80%, ικανότητα θερμανσης 40-90m2, καταναλωση 2-4 κιλα/ωρα, βάρος 120κιλά, αερόθερμο 220m3/h και Φ120 καμιναδα.Ο πωλητής ειναι στην Κοζάνη και απ'όσο θυμάμαι ο φίλος συμφορουμίτης Αστερης ειχε γράψει πως αυτος ο κατασκευαστης κανει και τζάκια με πιστοποιησεις. Στο προσπεκτ της σόμπας μαλιστα γράφει ελληνικό προϊόν...

Τελος παντων αν θες στοιχεια επικοινωνιας, η σελίδα του είναι www.caminodesign.gr
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by GeoTa.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #9867 από giabritsos
Απαντήθηκε από giabritsos στο θέμα Απ: Επωνυμη σομπα ξυλου
ευχαριστω και χαιρομαι που βλεπω απαντησεις...η αληθεια ειναι οτι επειδη με την εξοικονομιση χρηματων την εχω πατησει και ειπα απο δω και στο εξης θα πιστευω το "οτι δινεις παιρνεις" εχω αποφασισειοτι θα παρω κατι επωνυμο και ιταλικο μαλλον....edilkamin η la nordica...παντως θα κοιταξω και αυταπου μου ειπατε.οσο για αυτο που γραφω οτι ειμαι ανοιχτος σε προτασεις εννοουσα την περιπτωση μιας αεροθερμης επωνυμης κασσετας την οποια θα την αφησει κατη απο την καμιναδα χωρις να την ντυσω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #9875 από giabritsos
Απαντήθηκε από giabritsos στο θέμα Απ: Επωνυμη σομπα ξυλου
η πιο πανω η γαλλικη εταιρια μου κινησε το ενδιαφερον,πρεπει να ψαξω ποιος την εχει εδω στα μερη μου βορεια ελλαδα,μακεδονια....
θα με ενδιεφερε και η γνωμη καποιου που εχει la nordica ,edilkamin,να εχω αποψεις προσωπικες..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #9969 από giabritsos
Απαντήθηκε από giabritsos στο θέμα Απ: Επωνυμη σομπα ξυλου

angelos1978 έγραψε: φιλος μου έχει βάλει σε διπατη μεζονετα την γαλλικη SUPRA GOTHAM 14 kw και κάνει άριστη ζέστη και στα δύο πατώματα .αγορα η σόμπα 1400 ευρώ . είναι πραγματικό θηρίο. την έχει για αποκλειστική θερμανση
www.supra.fr/en/products/Wood-stoves/gotham-117113.html


φιλε αγγελε θα ηθελα να επικοινωνησω μετον φιλο σου που εχει την σομπα,γινεται?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #9999 από angelos1978
Απαντήθηκε από angelos1978 στο θέμα Απ: Επωνυμη σομπα ξυλου

giabritsos έγραψε:

angelos1978 έγραψε: φιλος μου έχει βάλει σε διπατη μεζονετα την γαλλικη SUPRA GOTHAM 14 kw και κάνει άριστη ζέστη και στα δύο πατώματα .αγορα η σόμπα 1400 ευρώ . είναι πραγματικό θηρίο. την έχει για αποκλειστική θερμανση
www.supra.fr/en/products/Wood-stoves/gotham-117113.html


φιλε αγγελε θα ηθελα να επικοινωνησω μετον φιλο σου που εχει την σομπα,γινεται?


στειλε το μειλ σου

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10001 από giabritsos
Απαντήθηκε από giabritsos στο θέμα Απ: Επωνυμη σομπα ξυλου

angelos1978 έγραψε:

giabritsos έγραψε:

angelos1978 έγραψε: φιλος μου έχει βάλει σε διπατη μεζονετα την γαλλικη SUPRA GOTHAM 14 kw και κάνει άριστη ζέστη και στα δύο πατώματα .αγορα η σόμπα 1400 ευρώ . είναι πραγματικό θηρίο. την έχει για αποκλειστική θερμανση
www.supra.fr/en/products/Wood-stoves/gotham-117113.html


φιλε αγγελε θα ηθελα να επικοινωνησω μετον φιλο σου που εχει την σομπα,γινεται?


στειλε το μειλ σου




Το mail μου ειναι
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.072 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ