Kalor King 15 Intro

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #161253 από djjimmy1
Kalor King 15 Intro δημιουργήθηκε από djjimmy1
Φίλοι μου καλησπέρα είμαι καινούριος στο forum και θέλω την βοήθεια σας σε ότι αφορά την σόμπα που πήρα.Την 27/10/17 πέρασα στο σπίτι μια σόμπα πελλετ καλοριφέρ της kalor king 15kw. Αλλά ο τεχνικός που μου την πέρασε δεν ήξερε να την ρυθμίσει και μου το είπε, το μαγαζί που την αγόρασα μου έδωσε ένα τηλ στην Θεσσαλονίκη απο εναν τεχνικό να τον πάρω να ρωτήσω κατι που ήθελα αλλά δεν μου λένε από το τηλ. και μόνος δεν μπορώ να βγάλω άκρη μιας και είναι η πρώτη μου επαφή με σόμπες πέλλετ. Η συγκεκριμένη σόμπα γράφει στο manual ότι έχει μια λειτουργία το eco stop αλλά δεν είναι ενεργοποιημένο και πρέπει να ενεργοποιηθεί για να λειτουργεί αυτόματα η σόμπα (γιατί τώρα λειτουργεί χειροκίνητα). Το manual δεν γράφει πως να το ενεργοποιήσετε. Εαν κάποιος ξέρει και μπορεί να βοηθήσει ευχαριστώ. :(

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #161255 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Kalor King 15 Intro
Βαλε φωτο την οθονη μηπως βρουμε κατι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #161256 από Pasxalis
Απαντήθηκε από Pasxalis στο θέμα Kalor King 15 Intro
Φιλε εχω ιδια μαρκα σομπα και ειμαι θεσσαλονικη και γνωρισα το τεχνικο και δεν μου αρεσε.δεν σου ειπε στο τηλ οτι θελει κανα 30ευρο μονο για ερωτηση; παρε τηλ το αντιπρωσοπο αρνακης και ζητας τον κυριο αλεκο 2310310276.και να του πεις και οτι πηρες τον τεχνικο του και οτι σου ειπε.εμενα αυτος με βοηθησε σε αποριες μεχρι και μεταφραση μου εκανε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #161265 από djjimmy1
Απαντήθηκε από djjimmy1 στο θέμα Kalor King 15 Intro
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για το τηλ φίλε μου. Ναι όντος πήρα και εγώ τηλ σε έναν Κ. Νίκο και μου είπε ακριβός τα ίδια ότι (πρέπει να την κάνει αυτός και δεν μπορεί να μου πει από το τηλ ΚΑΙ ότι θέλει και να πληρωθεί για αυτό)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #161266 από djjimmy1
Απαντήθηκε από djjimmy1 στο θέμα Kalor King 15 Intro


[attachment:2]24008339_10214432045456140_1374339258_o.jpg[/atta
Ευχαριστώ για την ανταπόκριση.
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #161267 από Pasxalis
Απαντήθηκε από Pasxalis στο θέμα Kalor King 15 Intro
Απο θεσσαλονικη εισαι; παρε τηλ που σου ειπα και τα λεμε παλι.(ασχετο αν δεν ηξερα να κανω την εγκαντασταση μονος μου αυτος ο τεχνικος θα ηταν ο λογος να παρω αλλη σομπα.και εγω τεχνικος ειμαι αλλα την πολυ εξυπναδα την περνω σπιτι μου οχι στα ξενα.)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ