Τεχνικό εγχειρίδιο για πίνακα micronova

Περισσότερα
2 Χρόνια 11 Μήνες πριν #173088 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Βάλε μια φωτό την οθόνη.ΠΑΝΤΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΤΙ ΦΟΡΟΥΣΕ ΠΡΙΝ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΚΑΤΙ!!!ΤΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΔΟΥΛΕΥΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΙΡΑΞΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Η ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ?ΔΕΝ ΜΑΣ ΛΕΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ!!!ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΠΛΑΚΕΤΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΕΙΣ!!ΑΚΟΥΩ
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": nanoreef

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 11 Μήνες πριν #173095 από nanoreef
Επειδή μένω Ναύπακτο και κάθε χρόνο μόνος μου κάνω συντήρηση δλδ καθάρισμα θάλαμο καθώς και πίσω στο βιντιλαντερ καυσαερίων, αρχή σεζόν άλλαξα πουρακι (φυσιολογικό) δυστυχώς εχθές μου έκανε θόρυβο στο μοτέρ βυντιλαντερ καυσαερίων και από λάθος έκανα κάποιο λάθος προσπαθώντας να δω αν κλειστή κάνει θόρυβο το μοτέρ καυσαερίων (που κάνει) και πιθανόν πρέπει να άλλαξα της ρυθμίσεις με αποτέλεσμα όταν πιάνει θερμοκρασία να μην δίνει αέρα και να σβήνει.... Μόνο αν ρυθμίσω θερμοκρασία χώρου στο Θεό και σε ταχύτητα 2,3,4,5 δεν σβήνει.. Συγνώμη αλλά αν μπορείτε να βοηθήσετε γιατί δυστυχώς εδώ στην Ναύπακτο καθώς και από Πάτρα που την είχα αγοράσει δεν υπάρχει λύση....... Με Εκτίμηση
 
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 11 Μήνες πριν #173096 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΓΡΑΨΕ ΕΝΑ ΕΜΑΙΛ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΨΑΞΙΜΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΚΑΤΕΒΑΤΑ!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 11 Μήνες πριν #173098 από nanoreef
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.. Σε ευχαριστώ εκ τον προτέρων για τον χρόνο σας. Με Εκτίμηση 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 11 Μήνες πριν #173099 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": nanoreef

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175065 από Boumas
Καλησπερα στην Παρεα. Ειμαι τελειος καινουργιος στο θεμα πελλετ και αγορασα εναν Λεβητα Laminox Hidra 28 . Μετα απο αρκετα μαζεματα επιτελους δουλευει καλα αλλα μου καιει πολυ καυσιμο . Δεν εχω βιβλιο για τις ρυθμισεις και μετα απο πολυ αναζητηση κατεληξα σε καποιες που δεν μου φαινοντε λογικες . Το σπιτι ειναι 114 Τμ καινουργιο με κουφωματα πλαστικα διπλα τζαμια κτλ κτλ, οποτε θεμα απολειας θερμανσης δεν εχουμε . Ο λεβητας μου καιει 1 τσουβαλι στις 3 ωρες περιπου . Ειναι λογικο ? Ευχαριστω εκ το προτερων !
 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.113 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ