Κινέζικη αερόθερμη σόμπα

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #1417 από N1k0s
Απαντήθηκε από N1k0s στο θέμα Re: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα

tasos25 έγραψε: αν μπορει ας με διαφωτισει καποιος αξιζουν τα λεφτα τους οι ακριβες αεροθερμες σομπες(3500-4000)


όταν έλθουν στις σωστές τιμές , δλδ 1500 ευρώ , ναι αξίζουν ...

μέχρι τότε θα αγοράζουμε κινέζα 1000 ευρώ και ας χαλάσει , φτιάχνεται στο πι και φι και υπάρχουν ανταλλακτικά για τις περισσότερες κινέζες ...

To pellet με έσωσε
τα τριπλά τζάμια θα με σώσουν ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #1423 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Re: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα
μακάρι να πληρώσεις τόσο λίγα.
Όταν σου βγάλουν το κουστούμι απο το γκρουπαζ και τους λιμενοβιομηχανους,φοβάμαι ότι θα εκπλαγείς δυσάρεστα.

α...φρόντισε να έχεις και το CE cerificate (εκτός αν ο εκτελωνιστής σου έχει μπαρμπα στο ντογανι)

Δεν καταλαβαίνω. Ρώτησα στο τελωνείο τι θα πληρώσω αν φέρω 2 σόμπες από κίνα και μου ήπαν 28%. Όσο για το CE ο προμηθευτής (δεν γνωρίζω αν είναι και κατασκευαστής) δηλώνει ότι έχουν. Ιδού
Τι ειναι το γκρουπάζ?

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν by dmtr.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1774 από tasos25
Απαντήθηκε από tasos25 στο θέμα Re: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα
γνωριζει καποιος συνφορουμιτης τις ξυλοσομπες thermorossi αξιοπιστια σχεση τιμης ποιοτητας η οτι αλλο?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3649 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα
Προφανώς θα χρειαστώ και εγώ μια αερόθερμη κινέζα σόμπα.

Αλλά και πάλι ακριβές τις βλέπω για κινέζικες. Μάλλον είναι το κόστος της μεταφοράς που ανεβάζουν την τιμή.

Στο σιδερένιο κουρσούμι κοστίζει το χαμαλίκι, είτε είναι σόμπα, είτε είναι ηλεκτροκινητήτρας, αντλία κτλ :(

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3658 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα

mastoras έγραψε: Προφανώς θα χρειαστώ και εγώ μια αερόθερμη κινέζα σόμπα.

Αλλά και πάλι ακριβές τις βλέπω για κινέζικες. Μάλλον είναι το κόστος της μεταφοράς που ανεβάζουν την τιμή.

Στο σιδερένιο κουρσούμι κοστίζει το χαμαλίκι, είτε είναι σόμπα, είτε είναι ηλεκτροκινητήτρας, αντλία κτλ :(

Μάστορα,
Έχω παραγείλει 2 αερόθερμες σόμπες των 13Kw στην Κίνα οι οποίες είναι καθ΄ οδόν.

Κάνουν 630 ευρώ η κάθε μια (με μεταφορικά και ασφάλεια) συν το ΦΠΑ και φόρο οπότε θα φθάσουν περίπου τα 800 έκαστη.
Επειδή στον ένα χώρο εγκατέστησα ήδη μια ενεργειακή κασέτα η μια θα μου περισέψει. Αν σε ενδιαφέρει πες μου. Θα φθάσουν Πειραιά περίπου στις 10 Φεβρουαρίου. Βέβαια μπορεις να παραγγείλεις και μόνος σου.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3661 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα
Ευχαριστώ για την προσφορά, είναι "κουφέτο" μπορώ να πω.

Δυστυχώς όμως για φέτος ο προϋπολογισμός έκλεισε. :(

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.192 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ