Κινέζικη αερόθερμη σόμπα

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1143 από energia
Απαντήθηκε από energia στο θέμα Re: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα
και επειδή βλέπω ότι δεν αρέσουν οι αλήθειες σε αρκετούς εδώ μέσα καλά θα κάνω να αποχωρίσω και να συνεχίσω στο παλιό forum
καλή συνέχεια

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1149 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Re: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα

energia έγραψε: και επειδή βλέπω ότι δεν αρέσουν οι αλήθειες σε αρκετούς εδώ μέσα καλά θα κάνω να αποχωρίσω και να συνεχίσω στο παλιό forum
καλή συνέχεια


χαχαχαχα
Στο καλό χαιρετίσματα στο φίλο σου τον giogud

:P :P :P :P :P :P :P :P

Υ.Γ Θίχτηκε ο Ιταλός Μεγαλέμπορας σιγά σιγά θα μας πεις ότι τα τσέχικα ξυλοκαζανα σου είναι ισάξια με τα ιταλικά :P Μήπως δεν τσιμπάνε εδώ μέσα οι υποψήφιοι πελάτες :P
Τα νερά εδώ είναι βαθιά και χρειάζεσαι καλύτερο δόλωμα :P

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Last edit: 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν by XAALAARAA.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1154 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Re: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα

energia έγραψε: και επειδή βλέπω ότι δεν αρέσουν οι αλήθειες σε αρκετούς εδώ μέσα καλά θα κάνω να αποχωρίσω και να συνεχίσω στο παλιό forum
καλή συνέχεια


Την εμπειρία σου την χρειαζόμαστε. Αλλά είναι δυνατόν να συμφωνούμε ολοι σε ολα εδώ μεσα? Αυτή την ιδέα εχει ενα forum να ακούγονται ολες οι απόψεις και ο αναγνώστης να αποφασίζει πιό είναι το σωστό. Με το να αποχωρίσεις δεν νομίζω οτι θα κερδίσει κανένας τίποτε. Ισως θα επρεπε να το ξανασκεφτείς.

ΥΓ. Επιπλεον εγω προσωπικά νομίζω οτι οι Τσεχικοί λέβητες που εγκάθιστας είναι πολύ καλύτεροι από οσους Ιταλικους γνωρίζω, αλλά από κεί και πέρα αυτό είναι προσωπική μου αποψη και δεν εχει κανένα βαρος μια και είμαι απλός καταναλωτής και οχι ενας είδικός του χώρου.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #1156 από sta1
Απαντήθηκε από sta1 στο θέμα Re: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα

energia έγραψε: η ενστασή μου είναι στο ότι δεν μπορούμε να παραπληροφορούμε λέγοντας ότι όλες οι ιταλικές σόμπες γίνονται στην κίνα.
Γίνονται στην κίνα οι RAVELLI ή LANORDICA ή EDILCAMIN ή PALAZZETTI ???
Ποιές επώνυμες ιταλικές μάρκες γίνονται στην κίνα??
Ας μας πει κάποιος που το γνωρίζει
Δεν μπορούμε να ακούμε τέτειες ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΕΣ

sta1 έγραψε: Ολες οι σόμπες και οι Ιταλικές η φτιάχνονται στην Κίνα Η έχουν εξαρτήματα Κίνας που σημαίνει φθηνά εργατικα χέρια όπως έχουμε ξαναπεί...
Ολες μα όλλες οι αεροθερμες πρέπει να έχουν κάτω του χιλιάρικου....

Ανοιξε μία και δες τι ανταλακτικά έχει , απο, εγκέφαλο , αισθητήρες , μοτέρ κτλ....κατα τα άλλα είναι λαμαρίνα..
Aν διαφωνεις να μου το πεις.....
Τώρα αν δεν αντέχεις τον διάλογο οκ....... σε δίπλα φόρουμ που αναφέρεις βοηθάνε οι mod σε τυχόν αναφορές..... είναι καλύτερα συμφωνώ.... ;)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
{Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΕΛΛΕΤ} Απο 180 ΕΥΡΩ > ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ 280 > ΣΕ ΑΛΛΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ????????? :whistle:
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by sta1.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1157 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Re: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα

sta1 έγραψε:

energia έγραψε: η ενστασή μου είναι στο ότι δεν μπορούμε να παραπληροφορούμε λέγοντας ότι όλες οι ιταλικές σόμπες γίνονται στην κίνα.
Γίνονται στην κίνα οι RAVELLI ή LANORDICA ή EDILCAMIN ή PALAZZETTI ???
Ποιές επώνυμες ιταλικές μάρκες γίνονται στην κίνα??
Ας μας πει κάποιος που το γνωρίζει
Δεν μπορούμε να ακούμε τέτειες ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΕΣ

sta1 έγραψε: Ολες οι σόμπες και οι Ιταλικές η φτιάχνονται στην Κίνα Η έχουν εξαρτήματα Κίνας που σημαίνει φθηνά εργατικα χέρια όπως έχουμε ξαναπεί...
Ολες μα όλλες οι αεροθερμες πρέπει να έχουν κάτω του χιλιάρικου....

Ανοιξε μία και δες τι ανταλακτικά έχει , απο, εγκέφαλο , αισθητήρες , μοτέρ κτλ....κατα τα άλλα είναι λαμαρίνα..
Aν διαφωνεις να μου το πεις.....
Τώρα αν δεν αντέχεις τον διάλογο οκ....... σε δίπλα φόρουμ που αναφέρεις βοηθάνε οι mod σε τυχόν αναφορές..... είναι καλύτερα συμφωνώ.... ;)



Του είχε γίνει συνήθεια το κουμπάκι αναφορά :blink: :woohoo:
Εδω παταμε Report to moderator :P

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Last edit: 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν by XAALAARAA.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1158 από kinezos
Απαντήθηκε από kinezos στο θέμα Re: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα
καλημέρα όπως θα καταλάβατε από το όνομα έχω και εγώ μια κινέζα με την οποια είμαι σούπερ ευχαριστημένος,με μοναδικό ψεγάδι το σφύριγμα που έρχεται και φεύγει ανά διαστήματα,γνωρίζει κανεις από που προέρχεται μήπως και το βελτιώσουμε κάπως..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.168 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ