Σχίσιμο Ξύλων

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #123175 από lefteris
Απαντήθηκε από lefteris στο θέμα Re:Σχίσιμο Ξύλων
Δεν υπάρχει ebay APP ID ορισμένο στις ρυθμίσεις του KunenaΚαλησπέρα

Από 54 ευρώ με μεταφορικά από Γερμανία



www.amazon.de/s/ref=nb_sb_noss/275-05331...ars%20Spaltaxt%20X11

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #123177 από giabritsos
Απαντήθηκε από giabritsos στο θέμα Re:Σχίσιμο Ξύλων
Ξέρω...Έχει πολλά μεταφορικά,ήθελα να ξέρω αν υπάρχει κάπου Ελλάδα αν είναι να δώσω τόσα να το πάρω από Γερμανία

Sent from my HTC One using Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #123183 από lefteris
Απαντήθηκε από lefteris στο θέμα Re:Σχίσιμο Ξύλων

giabritsos έγραψε: Ξέρω...Έχει πολλά μεταφορικά,ήθελα να ξέρω αν υπάρχει κάπου Ελλάδα αν είναι να δώσω τόσα να το πάρω από Γερμανία

Sent from my HTC One using Tapatalk


Άλλο δεν βλέπω :sick: ...παρα μόνο Γράμμα στον Αἱ Βασίλη...προλαβαίνεις :whistle: .Άσε που έχει γρήγορη παράδοση από Σκανδιναβία :lol:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #127800 από soulidis
Απαντήθηκε από soulidis στο θέμα Σχίσιμο Ξύλων
Καλησπερα φιλε μου. Θελω να παραγγειλω κι εγω το Χ27 γιατι οντως δειχνει να ειναι το καλυτερο! Θελω να σου κανω 2 ερωτησεις και αν εχεις το χρονο μου απαντας. Το link που εχεις δωσει για να ερθει απο Αμερικη ειναι οντως αξιοπιστο, σωστα??? Μη φαμε κανα πιστολι και δεν ειναι εποχες για τετοια. Επιπλεον θελω να σε ρωτησω αν μπορεσες να βρεις ποια ειναι η διαφορα του Χ27 με product No 7884 και αυτουνου με No 122500. Εχω βρει εναλλακτικα ενα γερμανικο site που το στελνει ελλαδα με 73 euro και product No 122500. Παιζει να ειναι πιο καινουριο μοντελο ή ειναι ανευ σημασιας η διαφορα?
Ευχαριστω εκ των προτερων...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #127801 από soulidis
Απαντήθηκε από soulidis στο θέμα Σχίσιμο Ξύλων

efstathios έγραψε:

efstathios έγραψε: Παρήγγειλα το Χ27 για τον πατέρα μου από amazon.com (αμερική)
66.5 eur μαζί με μεταφορικά και τελονισμό!



ελπίζω μόνο να μην έχω κανένα απρόοπτο..


Το Χ27 ήρθε σήμερα για την ακρίβεια από Αμερικλη ήρθε σε 8 ημέρες, το ποσό με μεταφορά και τελονισμό είναι αυτό που έγραψα και στο προηγούμενο post αλλα το τσεκούρι το είχαν σε προσφορά 35 eur περίπου έβγαινε και άλλα τόσα τα μτφορικα..
Πάντως είναι άψογο και ελαφρύ όπως το παρουσιάζουν.. αν αξίζει τα λεφτά του θα το δω στην πράξη. :) :)




Καλησπερα φιλε μου. Θελω να παραγγειλω κι εγω το Χ27 γιατι οντως δειχνει να ειναι το καλυτερο! Θελω να σου κανω 2 ερωτησεις και αν εχεις το χρονο μου απαντας. Το link που εχεις δωσει για να ερθει απο Αμερικη ειναι οντως αξιοπιστο, σωστα??? Μη φαμε κανα πιστολι και δεν ειναι εποχες για τετοια. Επιπλεον θελω να σε ρωτησω αν μπορεσες να βρεις ποια ειναι η διαφορα του Χ27 με product No 7884 και αυτουνου με No 122500. Εχω βρει εναλλακτικα ενα γερμανικο site που το στελνει ελλαδα με 73 euro και product No 122500. Παιζει να ειναι πιο καινουριο μοντελο ή ειναι ανευ σημασιας η διαφορα?
Ευχαριστω εκ των προτερων...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #129725 από efstathios
Απαντήθηκε από efstathios στο θέμα Σχίσιμο Ξύλων
Φίλε μου δεν ξέρω πια είναι η διαφορά στους κωδικούς, αν βρεις καλή προσφορά για το X27 σε σxέση με τις τιμές που το βρίσκεις στην Ελλάδα χτύπα το..
Για το αν είναι η όχι αξιόπιστο το amazon στις πωλήσεις τι να πω, δεν βάζω και το χέρι μου στην φωτιά για κανένα αλλά έχοντας κάνει καμιά δεκαριά αγορές απο το amazon εγώ προσωπικά το εμπιστεύομαι.
Σαν τσεκούρι είναι ακριβό, τώρα βρίσκεις πλέων σε αυτό το μέγεθος και ποιο φτηνά τσεκούρια, αλλά όταν σχίζεις κορμούς των 20-25 kg την ποιότητα του την καταλαβαίνεις.
Δεν μετάνιωσα πάντως την αγορά μου.

Vigas 80kw Ξύλου
3x1000 ltr buffer
300 ltr ZNX
esbe VTC 511 60c
esbe vrg 131 + cra111
Grundfos Magna 3 32/80
ρυθμιστής ελκυσμού upmann Z5

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.083 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ