Adler Cayenne 16kw

Περισσότερα
5 Χρόνια 5 Μήνες πριν #164358 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Adler Cayenne 16kw
ΔΕΣ εδω www.toumbelis.gr/contact/ .εγκαυμα δεν παθαινεις αλλα θα το καταλαβεις ειδικα στο πανω μερος και στο τζαμι.αν εχεις μικρο παιδι βαλε κανενα προστατευτικο η κανενα πλεγα η πατεντα .για το θεμα εγγυησης ρωτησε τους αλλα οι πιο πολλοι τις βαζουν μονοι τους και μεσω του FORUM τους δινονται λυσεις πρωτα ανναματα ξεκινηματα ρυθμισεις αν χρειαζονται και γενικα αποφευγουν να παιρνουν τεχνικο να ερθει.(τουλαχιστον απο την εμπειρια μου εδω και 7-8 χρονια ο καθενας κανει οτι θελει δεν ειναι και ενα εργαλειο που κοστιζει και πανακριβα!!!!!!!!)αλλες αποριες ρωτησε τους και αν μπορουνε να σου τη βαλουν να τη δεις
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": sitsena

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 5 Μήνες πριν #164359 από sitsena
Απαντήθηκε από sitsena στο θέμα Adler Cayenne 16kw
Ευχαριστώ πολύ Κώστα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 5 Μήνες πριν #164361 από Pasxalis
Απαντήθηκε από Pasxalis στο θέμα Adler Cayenne 16kw
Όπως σου είπα έχω και εγώ τέτοια μάρκα από Θεσσαλονίκη είμαι από εκεί που την πήρα εγώ την είδα από φωτό είδα άλλη σόμπα γτ όλα τα μοντέλα δεν μπορεί να τα έχει στοκ.σε άλλο μαγαζί μπορεί να εχει.εγω την έβαλα μόνος και το αναμα το έκανα παρέα με τον εισαγωγέα είναι πολύ απλό εύκολο αρκη να έχεις καλή εγκατάσταση.τωρα η σόμπα που θες είναι πολύ καινούργια δύσκολα κάποιος να την ξέρει εγώ πάντως θα την επερνα αν μπορούσα να αλλάξω σόμπα για άσχετους λόγους γτ η δικιά μου είναι πάρα πολύ καλή κ η δουλειά Μ γίνετε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 5 Μήνες πριν #164369 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Adler Cayenne 16kw
αν αγοράσω μια σομπα από το ίντερνετ και την τοποθετήσω Εγώ θα ισχύει η εγγύηση της?
γενικα πονεμενη ιστορια ακομα κι αν κανεις αυτα που λενε ...
το ιντερνετ μπορει να φαινεται φθηνοτερο αλλα υπολογισε το συνολικο κοστος...και μπορεις να απαιτησεις απο τον ντοπιο την δωρεαν μεταφορα η ακομα και το πρωτο αναμα


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 5 Μήνες πριν #164414 από sitsena
Απαντήθηκε από sitsena στο θέμα Adler Cayenne 16kw
Παιδιά εν τέλει πήγα Θεσσαλονίκη Σήμερα και πήρα την Kalor Lara. Στο μαγαζί με είπαν ότι η σομπα είναι πολύ καλή και ότι αρκεί για τα τετραγωνικά. Πασχάλη στη Lara το πάνω μέρος είναι βιδωμενο ή βγαίνει? γτ μου φαίνεται περίεργο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 5 Μήνες πριν #164416 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Adler Cayenne 16kw
Καλοκαυστη και απροβληματιστη.και οτι χρειαστεις εδω ειμαστε ;) ;) ;) ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.074 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ