Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #134246 από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ
To 230 ευρώ/τόνος για μπρικέτες, είναι καλή τιμή λοιπόν? Αυτές του Καρυπίδη είναι αξιόλογες?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν - 10 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #134249 από ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
Καλησπέρα! Πιστεύω ότι 200-230 καλά είναι. Αν είναι και Ελληνικές πιο καλά ακόμα. Έχει και με 200 + 30 τα μεταφορικά, από εδώ τον έχω δει, taglis.gr Ελληνας και αυτός! Δεν τις έχω δοκιμάσει. Κάποιος που τις έχει δοκιμασει ξέρει να μας πει?

Του χέστη η μάνα δεν έκλαψε ποτέ
Last edit: 10 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν by ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #134251 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Re:Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)

ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ έγραψε: To 230 ευρώ/τόνος για μπρικέτες, είναι καλή τιμή λοιπόν? Αυτές του Καρυπίδη είναι αξιόλογες?


το ανεφερα αν καποιος απο κει γυρω ενδιαφερεται να παει να παρει μερικα 10κιλα ...δεν νομιζω να υπαρχει τονος (δεν ρωτησα μια και δεν ενδιαφεομαι ) ...πελετ δεν ειχε δυστυχως :(

ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α....μαλλον η μονη σχεση που εχουν με ελλαδα ειναι ο εμπορας :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #134252 από caftis
Απαντήθηκε από caftis στο θέμα Re:Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)

ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. έγραψε: Καλησπέρα! Πιστεύω ότι 200-230 καλά είναι. Αν είναι και Ελληνικές πιο καλά ακόμα. Έχει και με 200 + 30 τα μεταφορικά, από εδώ τον έχω δει, taglis.gr Ελληνας και αυτός! Δεν τις έχω δοκιμάσει. Κάποιος που τις έχει δοκιμασει ξέρει να μας πει?

Τις εχω καψει εγω βγαζουν μεγαλη φλογα για κανενα 45λεπτο και εχουν καλη θερμογονο ,τις εχει και στην δοκιμη για μπρικετες που ειχε κανει ο Δημητρης νομιζω ηταν η no3.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #134261 από liakjim
Απαντήθηκε από liakjim στο θέμα Re:Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)
Για να βοηθήσω στην αναζήτηση www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=384&limitstart=0

Παρουσίαση εγκατάστασης τζακιού εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=57920&Itemid=384

Ορθός Τρόπος Δοκιμής Τύπων Μπρικέτας εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58124&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν - 10 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #134440 από ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
Καλησπέρα σας κύριοι. Χρόνια Πολλά. Καλή Ανάσταση να έχουμε. Σχετικά με το θέμα μας εχθές επισκέφθηκα την εταιρεία Ταγκλης. Πήρα 10 πακέτα των 7 κιλών, για να δοκιμάσω το προϊόν. Για τις τιμές που μιλήσαμε εκεί 200 ευρώ ο τόνος (παλέτα) + 30 ευρώ τα μεταφορικά. Αν αγοράσεις πάνω από 3 τόνους τότε η τιμή είναι 185 ευρώ ο τόνος (παλέτα) + μεταφορικά 30 ευρώ ανά παλέτα. Ήρθα σπίτι δοκίμασα ένα πακέτο, και μου αρέσει όπως καίγονται. Δυνατή απόδοση αμέσως με μεγάλη φλόγα. Πιστεύω ότι είναι καλές. Δεν είδα διαφορές με άλλες πολύ πιο ακριβές που εχω δοκιμασει και με διπλάσια τιμή. Απόψε θα κάνω και άλλες δοκιμές και θα σας πω νεότερα.

Του χέστη η μάνα δεν έκλαψε ποτέ
Last edit: 10 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν by ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.111 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ