Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #125313 από manoskol
Απαντήθηκε από manoskol στο θέμα Re:Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)
το email μου ειναι το ονομα χρηστη εδω at gmail.com στειλε mail και θα σου δωσω πληροφορίες...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #125357 από dryianni
Απαντήθηκε από dryianni στο θέμα Re:Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)

manoskol έγραψε: το email μου ειναι το ονομα χρηστη εδω at gmail.com στειλε mail και θα σου δωσω πληροφορίες...

Καλημέρα.
Σε εμένα απευθύνεσαι; Γιατί από ό,τι είδα σε προηγούμενο post σου αναζητάς κι εσύ μπρικέττα με κάτω από 280/τόνο ενώ εγώ αναζητώ μπρικέττα pini & kay (η ποιότητα "ψησίματος" που κάνει τη μπρικέττα να διαρκεί περισσότερο), διαμέτρου 8-10 εκατοστών (για να μην καίγεται αμέσως) στα 200-230 ευρώ (για πολύ εξαιρετική ποιότητα). Άρα, μάλλον κάποιος τρίτος πρέπει να μας δώσει τα φώτα του (αν υπάρχουν)...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #125462 από dryianni
Απαντήθηκε από dryianni στο θέμα Re:Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)

dryianni έγραψε:

manoskol έγραψε: το email μου ειναι το ονομα χρηστη εδω at gmail.com στειλε mail και θα σου δωσω πληροφορίες...

Καλημέρα.
Σε εμένα απευθύνεσαι; Γιατί από ό,τι είδα σε προηγούμενο post σου αναζητάς κι εσύ μπρικέττα με κάτω από 280/τόνο ενώ εγώ αναζητώ μπρικέττα pini & kay (η ποιότητα "ψησίματος" που κάνει τη μπρικέττα να διαρκεί περισσότερο), διαμέτρου 8-10 εκατοστών (για να μην καίγεται αμέσως) στα 200-230 ευρώ (για πολύ εξαιρετική ποιότητα). Άρα, μάλλον κάποιος τρίτος πρέπει να μας δώσει τα φώτα του (αν υπάρχουν)...

Συγγνώμη για το προηγούμενο post, προφανώς αναφερόσουν σε πληροφορίες για ξερή ελιά με 140/τόνο. Σου στέλνω email και ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129913 από stratis 1
Απαντήθηκε από stratis 1 στο θέμα Re:Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)
Σε super market στο Ρεθυμνο



Ο τονος 500 ευρω!!
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129941 από Artist_gr
Απαντήθηκε από Artist_gr στο θέμα Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)
μισό ευρώ το κιλό? 500 ευρώ ο τόνος? Τζάμπα πράμα. :sick:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": rivol

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130280 από dryianni
Απαντήθηκε από dryianni στο θέμα Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)
Αυτά βλέπουν οι μαντράδες και σου λένε: "Μα αφού το Carrefour τις πουλάει 500 ευρώ τον τόνο!" (σ.σ. εννοώντας ότι τα 350 που σου ζητούν αυτοί είναι ...υπερτζάμπα!)
By the way, υπάρχει πιστοποιημένη (κατά DIN 51731) ελληνική μπρικέττα με 230 ευρώ /τόνο, παραδοτέα στην Αττική, αυτή τη στιγμή. Πριν 2 μήνες, η ίδια κόστιζε 265.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.160 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ