Συζητήσεις πάνω στους Όρους Χρήσης και Κανόνες Λειτουργίας

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #85088 από Sp4wN
Εννοείται πως ώς offtopic μεταφέρεται εδώ .

Επίσης δε μπορώ να το καταλάβω,γιατί όποιος ζητά διαγραφή του προφίλ του νομίζει πως μας κάνει κάποιο κακό και το λέει με εκδικητικό τρόπο !!

Πραγματικά νομίζω πως είναι μιά παιδιάστικη συμπεριφορά που έχει ώς γνώμονα την εγωκεντρική φύση του ανθρώπου ,ο οποίος μόλις νιώσει πως θίγεται αποχωρεί(κατά το παλιό γνώριμο "παίρνω τη μπάλα μου και φεύγω " ).

Power μπήκες σε έναν χώρο που υπάρχουν κάποιοι κανονισμοί και τηρούνται από την πλειοψηφία των μελών για την ομαλή λειτουργία του ιστότοπου. Άν δε σου αρέσει δικαίωμά σου να αποχωρήσεις και δε νομίζω πως βλάπτεις ουσιαστικά κανέναν.

Όσο για τις άστοχες φράσεις περί συντονιστών ,νομίζω αδικείς τη νοημοσύνη σου και την ικανότητά σου να διαβάζεις και να κατανοείς κείμενο γραμμένο στα ελληνικά (Βλέπε όρους χρήσης και κανόνες λειτουργίας του φόρουμ) :)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87328 από Sp4wN
Είναι πραγματικά λυπηρό το γεγονός πως πολλά μέλη ,φαίνονται να έχουν άγνοια των όρων χρήσης και κανονισμών λειτουργίας του φόρουμ .

Σ αυτούς υπόκεινται όλα τα μέλη του φόρουμ και οι συντονιστές του και μ αυτούς συνάδουν ή τουλάχιστον έτσι θα έπρεπε,όλες οι δράσεις που λαμβάνουν μέρος στον ιστοχώρο αυτό .

Παρακαλώ αφιερώστε 3' από το χρόνο σας να τους συμβουλευτείτε άλλη μία φορά ,όσο και άν σας φαίνεται ανιαρο ,γιατί θα κάνει τη συνύπαρξη όλων μας ευκολότερη .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": GT

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87536 από LEONAS

Sp4wN έγραψε: Είναι πραγματικά λυπηρό το γεγονός πως πολλά μέλη ,φαίνονται να έχουν άγνοια των όρων χρήσης και κανονισμών λειτουργίας του φόρουμ .

Σ αυτούς υπόκεινται όλα τα μέλη του φόρουμ και οι συντονιστές του και μ αυτούς συνάδουν ή τουλάχιστον έτσι θα έπρεπε,όλες οι δράσεις που λαμβάνουν μέρος στον ιστοχώρο αυτό .

Παρακαλώ αφιερώστε 3' από το χρόνο σας να τους συμβουλευτείτε άλλη μία φορά ,όσο και άν σας φαίνεται ανιαρο ,γιατί θα κάνει τη συνύπαρξη όλων μας ευκολότερη .




Συγνωμη αλλα οι κανονες δεν βλεπω να εφαρμοζονται απο κανεναν αρα
δεν βλεπω τον λογο υπαρξης τους.

Το ζητας το τσιπας !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.064 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ