Πρόβλημα στην ταχυτητα στο energ.gr

Περισσότερα
8 Χρόνια 7 Μήνες πριν #147755 από thomas

valsam έγραψε:

erimitis έγραψε: Βαλσαμακο που εισαι φιλε.
.



(Δημητρη δεν μπαινω πια στο φορουμ αυτο γιατι χειροτερο sait μιλαμε δεν εχω συναντησει ποτε μου σε θεμα φορτωοης σελιδας ,5 λεπτα και πολλα refresh μπας και ανοιξει η σελιδα,και με ολους τους browser παρακαλω,πειτε κατι σε αυτον που εχει το energ .gr να κανει τιποτα,το εχει καραφορτωσει με ενα σωρο μ@λακιες και σερνεται ,εχει χασει κοσμο και κοσμακι,στο τελος μονος του θα μεινει !)


εγω θα επανερθω στο τελευταιο που εγραψες ,κατι πρεπει να γινει ,οτι χειροτερο το σαιτ.Απαραδεκτο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 7 Μήνες πριν #147768 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Πρόβλημα στην ταχυτητα στο energ.gr
ΑΗΔΙΑ!!!!!
Αυτη η λεξη μου ηρθε στο μυαλο και την λεω φωναχτα να την διαβασουν ολοι,αυτη η λεξη χαρακτηριζει πια κατα την γνωμη μου το πως ανοιγει αυτη η ιστιοσελιδα!!!
Μπηκα να δω αν και τι γραφτηκε μετα το ποσταρισμα μου και μιλαμε με ψωφισε στα pop ups το energ.gr!
Δεν ξαναμπαινω με τιποτα αν δεν αλλαξουν τα πραγματα!
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!!!!!
Ελεος!!!!!!!!
Με dial up και υπολογιστη πιτα στους ιους πριν 15 χρονια πιο γρηγορα ανοιγαν σελιδες!!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 7 Μήνες πριν #147769 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Πρόβλημα στην ταχυτητα στο energ.gr

valsam έγραψε: ΑΗΔΙΑ!!!!!
Αυτη η λεξη μου ηρθε στο μυαλο και την λεω φωναχτα να την διαβασουν ολοι,αυτη η λεξη χαρακτηριζει πια κατα την γνωμη μου το πως ανοιγει αυτη η ιστιοσελιδα!!!
Μπηκα να δω αν και τι γραφτηκε μετα το ποσταρισμα μου και μιλαμε με ψωφισε στα pop ups το energ.gr!
Δεν ξαναμπαινω με τιποτα αν δεν αλλαξουν τα πραγματα!
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!!!!!
Ελεος!!!!!!!!
Με dial up και υπολογιστη πιτα στους ιους πριν 15 χρονια πιο γρηγορα ανοιγαν σελιδες!!!!!!!!!!


Είσαι ο πρωτος που αναφέρεις κατι τετοιο. Δες μηπως εχεις κατι εσύ και δεν εχει σχεση το energ. Αν καποιος αλλος εχει παρομοια θεματα ας μας το πεί.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 7 Μήνες πριν #147770 από petrosp13
Απαντήθηκε από petrosp13 στο θέμα Πρόβλημα στην ταχυτητα στο energ.gr
Το αναφέρω κι εγώ
Δεν είναι τόσο τραγικό, αλλά εγώ ανοίγω την σελίδα και μπαίνω αλλού μέχρι να ανοίξει
Δηλαδή κάνει αρκετά δευτερόλεπτα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 7 Μήνες πριν #147771 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Πρόβλημα στην ταχυτητα στο energ.gr

petrosp13 έγραψε: Το αναφέρω κι εγώ
Δεν είναι τόσο τραγικό, αλλά εγώ ανοίγω την σελίδα και μπαίνω αλλού μέχρι να ανοίξει
Δηλαδή κάνει αρκετά δευτερόλεπτα


Τοτε υπάρχει θεμα. Το κοιτάμε να το φτιάξουμε. Θα σας πουμε για να μας πείτε αν υπάρχει μολις το διορθωσουμε γιατί εμείς δεν το βλεπουμε.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 7 Μήνες πριν #147772 από PAPADAKIS
Απαντήθηκε από PAPADAKIS στο θέμα Πρόβλημα στην ταχυτητα στο energ.gr
ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΕΓΩ Κ. ΓΙΩΡΓΟ...
ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΚΤΥΠΑΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ Foroum ΑΜΕΣΩΣ ΚΤΥΠΑΕΙ ΤΟ microsoft essential ΙΟ trojian ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΕΚΑΘΑΡΙΣΗ ΤΟΥ ΙΟΥ.
ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΜΙΚΡΙΝΩ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.071 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ