Ιος στην σελιδα του Energ?

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #145240 από liakjim
Απαντήθηκε από liakjim στο θέμα Ιος στην σελιδα του Energ?
Το Norton πάντως εδώ και μέρες δεν διαμαρτύρεται. Άρα όλα καλά.

Παρουσίαση εγκατάστασης τζακιού εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=57920&Itemid=384

Ορθός Τρόπος Δοκιμής Τύπων Μπρικέτας εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58124&Itemid=384
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #145243 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Ιος στην σελιδα του Energ?
ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ απενεργοποιω το ESET για οσο χρονο θελω για να μπω .πηγα το λαπτοπ σε ενα τεχνικο να δει το αντιβαριους και μου ειπε ειναι ενημερωμενο και εχει μεγιστη προστασια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κατι αλλο συμβαινει ψαξτε το!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #145247 από supergeorge
Απαντήθηκε από supergeorge στο θέμα Ιος στην σελιδα του Energ?
Τα ιδια παθαινω και γω με το ESET εδω και αρκετο διαστημα.Μονο με απενεργοποιηση μπαινω, :(

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #145281 από MICK
Απαντήθηκε από MICK στο θέμα TROJAN
Τη προηγούμενη Παρασκευή θέλησα να μπω, στο site, αλλα το antivirus (ESET Smart security8), δεν με άφησε να μπω, βγάζοντας ενα threat detected. Threat: JS/krypton.ATJ Trojan. Κάνοντας καθαρισμό για τον ιο, δεν έγινε τιποτε. Απο άλλον υπολογιστή προσπάθησα να μπω αλλα το ίδιο μήνυμα. Νομίζω οτι και ο άλλος υπολογιστής είχε το ίδιο με εμενα antivirus. Στέλνω αυτο το μήνυμα απο tablet, χωρις να παρουσιάζεται πρόβλημα, γιατι νομίζω οτι ίσως και άλλοι συνφορουμίτες εχουν το ίδιο πρόβλημα. Μέχρι σήμερα το πρόβλημα παραμένει. Αυτο συμβαίνει μόνο στο energ.gr, όχι σε αλλα site.

ΜΙΧΑΛΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #145283 από Κυριακίδης 2
Απαντήθηκε από Κυριακίδης 2 στο θέμα TROJAN
Και σε εμένα το ίδιο πράγμα (δεν έχω Antivirus) μου έβγαλε μια απειλή μπαίνοντας στο Site.
Αλλά μπαίνω με την διεύθυνση του site που την έχω αποθηκευμένη στο "ιστορικό" συνδέσεων. Και όντως βγάζει "ιό"
Αργότερα δοκίμασα από "Γκούγκλη" προσθέτοντας εκ νέου την διεύθυνση (εκτός του ιστορικού της σελίδας) και συνδέθηκε κανονικά χωρίς προβλήματα.
Αν θυμάμαι καλά αυτό συνέβη όταν λίγο πιο μπροστά είχε ανακοινώσει η ιστοσελίδα ότι θα έκανε μια προσωρινή "ανακαίνιση" παύση? αν κατάλαβα καλά? (σημείωση δεν χρειάστηκε να περάσω εκ νέου τα "στοιχεία χρήστη")

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #145284 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα TROJAN
Αυτό συμβαίνει μόνο σε μερικές σελίδες του energ....όχι σε όλες. :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ