Βοήθεια για e-mail από το forum (λόγω συνδρομής σε θέματα)

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #41684 από jnet

Sp4wN έγραψε:

Δημητρας έγραψε: Ότι και να κάνω τα email συνεχίζουν να έρχονται μήπως κάποιος μπορεί να βοηθήσει.
Ευχαριστώ


Νομίζω το καλύτερο που μπορείς να κάνεις προς το παρόν ,είναι επιλογή των emails Και αναφορά ως ανεπιθύμητα.Η εταιρεία θα αναλάβει τα υπόλοιπα .Επίσης άν δε θέλεις άλλα mails σταμάτα να πατάς το κουμπί με συνδρομή !! :)


Νίκο αυτό που λες είναι λάθος. Θα γραφτεί το energ.gr σε spam list. :evil:

Δημητρα τα email σου ερχονται γιατί εχει γίνει συνδρομητης σε συγκεκριμένα θέματα.
Η κάνεις αυτό που σου λεει ο Asteris η ψαχνεις να βρείς σε ποιό θεμα εχεις κανει συνδρομη. Οταν το βρείς σε αυτο το θέμα θα δείς οτι θα σου βγάλει να αναιρεσεις την συνδρομη. Στα αλλα θεματα που κοιτάς και δεν εχεις συνδρομη φυσικά θα σου βγαζει να κάνεις συνδρομη οπότε και να σου ερχονται περισσοτερα emails.
Προσοχη δεν κάνεις αυτό που σου είπε ο sp4wn

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #41734 από Δημητρας
Ευχαριστώ παιδιά το έφτιαξα όλα καλά

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #41882 από Sp4wN

dmtr έγραψε: Καλά είμαι και πολύ κοθώνι..

Το έβλεπα το κουμπί και έλεγα "Τι το θέλουν αφού είναι δωρεάν αυτό το φόρουμ;" χεχεχεχε


Dmtr άπαιχτος απλά !! :lol:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60766 από dejavu_1983
Παιδιά ξέρει κανείς πως να κάνω διαγραφή από το forum. Έχει γεμίσει το μαιλ μου με ένα σωρό μυνήματα. Όταν πατάω για να δώ το θέμα και να πατήσω χωρίς συνδρομή διαπιστώνω πως όντως είναι χωρίς συνδρομή. Δεν έχω κανενα π΄ροβλημα με το forum ίσα ίσα που έιναι πολύ χρήσιμο αλλά δεν θέλω να δεχομαι συνέχεια μυνήματα.
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60768 από Sp4wN
Θα το κοιτάξουμε αρχικά να δούμε άν είναι κάτι που μπορεί να διορθωθεί είτε από τη δική σας πλευρά ,είτε την πλευρά του φόρουμ και στη συνέχεια θα προσπαθήσουμε να βρούμε την καλύτερη δυνατή λύση.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60774 από GT
Μην προσπαθείς να διαγράψεις συνδρομή από το ίδιο το θέμα, γιατί ενδέχεται να έχεις συνδρομή και σε άλλο θέμα και να μην το θυμάσαι ή να την έβαλες κατά λάθος, οπότε άντε να τη βρεις έτσι...

Πρέπει να δεις συγκεντρωτικά τις συνδρομές σου.
Μπες στο προφίλ σου και πάτα "ΣΥΝΔΡΟΜΕΣ".
Θα σου εμφανίσει όποια συνδρομή έχεις ορίσει.
Απενεργοποίησέ τις όλες και θα είσαι εντάξει.

Δοκίμασέ το σε παρακαλώ και πες μας τις διαπιστώσεις σου.


Ακόμα στα πετρέλαια...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Sp4wN

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ